Edvansoll Jacek Kaczorowski

Legionowo

Opinie o Edvansoll Jacek Kaczorowski

a1n1i1a

pracuję w firmie edvansoll są solidni,wypłacalni,współpracuje się z nimi bardzo dobrze.złego słowa nie mogę na tą firmę powiedzieć.szef jest super.

PIOTR K.
@a1n1i1a 19.12.2014 21:52

Muszę ci przyznać rację oprócz tego że potrafi obciąć stawkę, obiecał mi 10zł/na godz. a wypłacił 8zł/na godzinę. czy to uczciwe oceń sam. Odesłałem wyłącznie z tego powodu z tej firmy! Gdyby tego nie zrobił pracowałbym u nich do dnia dzisiejszego, nie lubię oszukańców!!! Sam sobie dopowiedz resztę?!

a1n1i1a
@PIOTR K. 20.12.2014 14:59

Ja nie mam i nie miałam z tą firmą żadnych kłopotów.nadal twierdzę że są solidni.

Zostaw opinię o Edvansoll Jacek Kaczorowski - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edvansoll Jacek Kaczorowski