Opinie o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPH Anders Andrzej Antoniewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

VITO

Z tą spółką to się okaże czy to rzeczywiście jest prawdą ale początek 2014 r. Co do biura to mają takie same opóźnienia z wypłatami jak pracownicy a czasem nawet gorzej. A tak to z pewnymi rzeczami po urlopie miało być lepiej a tu zonk! Może od sierpnia będzie już ok? Tego nie wie nikt.

bandzior

SANDOKAN-jesst prezesem spółki,pic na wodę!!-możecie odetchnąć ,teraz będzie płacone na czas (tylko biurowym)

polo

ci co wyjeżdżali w sobotę już lub w poniedziałek, to dostali urlopowe i po jednej tygodniówce. nie zrozumiałe jest ta lista płac za czerwiec żeby się podpisać bo przecież zostały jeszcze im do spłacenia dwa tygodnie za czerwiec.

ooo

I jak dostaliście kase za urlop w Swarzędzu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
---

Poprawka podobno jutro za jeden tydzień a w sobotę za urlop,ciekawe tylko że w pt. za urlop nie będzie kasy a w sobotę sie znajdą.

Rom

A reszta to kiedy? Po urlopie? Będzie kilka przelewów kiedy będzie urlop więc chyba zapłacą po urlopie? A swoją drogą, to gdzie nasza milutka pani dyrektor? Za parę lat wszystko wyprostuje, jak jej się uda. To w piątek niech lepiej płacą to co mają płacić.

------

w piatek maja być wypłacone pieniądze za urlop i 1 tygodniówka to już pewne na 100 procent

bandzior

Rogowo zamknięte!!!?????

polo

o której godzinie teraz w piątek będą wypłacane pieniądze za 3 tygodnie czerwca, za pierwszy tydzień lipca i za urlop? i czy za te czekanie będą płacone jakieś dodatkowe pieniądze?

rikon

a ja się chciałem zapytać dlaczego nie zrobią żadnego zebrania i nie powiedzą co jest grane i jak długo taka sytuacja ma trwać? dawniej były zebrania o jakieś pierdoły a teraz? takim podejściem nic się nie zrobi.

Pracownik Arisu

Jak nie płacą ludziom i nie wiadomo co będzie przed urlopem to na to się zanosi. Popytaj się w Swarzędzu to się dowiesz. Bo jak stwierdzisz to że nie ma kasy na nic? Ale meble non stop wyjeżdżają podobno więc coś tu jest nie halo?

----

A co ma upaść ta firma

Obiecanki i tyle. Ciekawe z kąd wezmą nagle tyle kasy żeby ekipie w Rogowie i w Swarzędzu zapłacić za dwa tygodnie? Cały czas im się nieudaje a nagle teraz za 2 tyg. Wy to jednak umiecie się tam z solidaryzować. Tyle transportów tygodniowo z Rogowa wyjeżdża a kasy niema. Wogle na nic niema.

Znowu się nie udało ponoć teraz mają być w piątek płatne za 2 tyg. a ile z tego prawdy to tylko 1 osoba wie.Ekipa w Rogowie nie wytrzymała i postanowiła jutro nie przychodzić do pracy ,wiadomo kilku na pewno się wyłamie i przyjdą do pracy.

sylwia

Z rozrzewnieniem i tęsknotą wielką czytam wpisy sprzed roku - gdzie narzekaliście, że tydzień spóźnienia itd. itp. Jak fajnie było mieć TYLKO TYDZIEŃ spóźnienia w płatnościach....

mmmmmmmmm

W tej firmie wprowadzono wolontariat,pracownicy pracują charytatywnie na rzecz pracodawcy.

R2D2

Anders - to firma dla hobbystów, którzy nie traktują pracy tutaj- jako jedynego źródła utrzymania, ale przychodzą tu- aby mile spędzać czas w jakkolwiek- ciekawym towarzystwie. Alleluja i do....

Leon

madzia - 2013-06-16 11:02:15 jeśli nie rozumiesz formy i kontekstu wypowiedzi, nie zabieraj głosu, bo wychodzi, żeś nie-pełno-sprytna... a jeśli już czytasz - to rób to ze zrozumieniem. widać jesteś seksistowskim ekstrawertykiem, jeśli uzewnętrzniasz swoje seksualne kompleksy, pisząc kto, komu i gdzie daje ... i mała dygresja: rentgen'a robi się tkankom twardym jak kości. mózgu - to tylko tomografię!!! leona w ogóle nie komentuję, nie zejdę na jego poziom(( zgodzę się tylko z jednym: na forum zawrzało, gdy andrzej przestał płacić... Ja również nie mam zamiaru zejść do twego poziomu droga koleżanko i obrażać innych, bo Tobie to wychodzi najlepiej. I jeśli chcesz żeby tutaj się zrobił spokój już, to się nie udzielaj, bo tylko prowokujesz innych. Miłego dnia.

madzia

Izabela

Koleżanko Magdaleno. Za to ty napewno jesteś sprytna w obrażaniu innych. Siedź sobie w biurze w tej szklanej pułapce - jak to mówią i rób to co należy do twoich obowiązków. I umyj te auto swoje. A było już tak spokojnie tutaj, ale odezwie się taka madzia bo ma kompleksy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz - Swarzędz

ZPH Anders Andrzej Antoniewicz