Opinie o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPH Anders Andrzej Antoniewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

Stefan

Mówią, że szczury pierwsze uciekają z tonacego okrętu. Czyżby nasz były kolega - tańczący z kanistrami - jak zwykle był lepiej poinformowany? Może w tygodniku swarzedzkim pisali?

ho ho z tego karnistra
@Stefan

Hej Stefan ale się naśmiałem.,na wspominki o koledze/lecz chyba to nie on nam chce uświadamiać co jest grane a może jednak matrix to on he he.. Ale o co w sumie idzie wyścig szczurów to na rabowicką tu ujdzie tylko nie płacą regularnie i my pod młotek podobno a o co chodzi że odprawa nam się wtedy nie należy ktoś wie?

Stefan
@ho ho z tego karnistra

Miałem raczej na myśli to, że tańczący z kanistrami jest lepiej poinformowany i dlatego uciekł z firmy. Tak długo tu siedział, mimo że złapali go za kanister, s teraz sam odszedł. Menda społeczna. Ale karma wraca))

krawcowa stara

zupełnie nie wiem ludzie o czym tu piszecie to w końcu nas sprzedają czy nie,czy jak ktoś kupi to my na bruk czy będzie odprawa i kto ja zapłaci i najważniejsze kiedy to może się stać?

Black
@krawcowa stara

zawsze możecie sprawdzić wpisując ... licytacje komornicze swarzędz. na chwilę obecną i do końca marca są inne wystawione nieruchomości. firma cały czas jest pewna że nikt nie kupi tych gruntów od komornika. a czy dostaniecie odprawy, jeżeli by ktoś to kupił? no powinniście, bo oni są zabezpieczeni przecież ale pracownicy? w Poznaniu coś jakaś inwestycja znowu nieoficjalnie. róbcie dalej tak jak robicie to co wam karzą i nic nie walczcie o swoje, bo po co. firma jest szczęśliwa że ma takich pracowników którzy się zwalniają i mija miesiąc ,dwa i wielkie powroty a płatności nadal bez zmian. to kiedy będzie jakaś manifestacja przy greckiej? bo była na owocowej, ale to wam kazano wtedy.

Marlena
@krawcowa stara

Na jaka odprawę liczysz skoro nie ma na bieżące płatności??? Obudź się! Teoretycznie coś się należy, ale zanim w sądzie coś ugrasz, to minie kilkadziesiąt miesięcy. Więc powodzenia. Pomyśl o przyszłości juz teraz, zanim jest za późno ))

Wołek
@krawcowa stara

Prawidłowe pytanie, to nie czy - ale kiedy to wszystko nastąpi. Klamka zapadła. Teraz plan jest, aby wycisnąć ile się da z zamówień, zanim wejdzie nowy właściciel i zrobi tu np magazyny, albo inne cuda))

uświadamia

słyszałem z dobrego źródła że będzie znowu sprzedaż u komornika tego padziestwa znaczy zakładu. ciekawe czy znowu góra nam zamydli oczy na spotkaniu , ze nic nie będzie . tylko że teraz jest bankowo napalony gość z kasą na kupno zakładu . jak wyląduje z palcem w nocniku to dopiero zobaczą na co mnie stać i to jest groźba

to ja ciebie uświadomię
@uświadamia

po 1 primo groźby są karalne, po 2 primo jakoś do tej pory nic nie zdziałałeś ani w sądach ani poza, wiem, wiem na co masz chrapkę ale nie dla psa kiełbasa :-) nie masz kasy i tyle więc możesz sobie pisać tu co chcesz. Już raz w 2015 próbowałeś przejąć firme i co ? i nic. po 3 primo, bardzo dobra firma przyjazna atmosfera doceniają pracowników i ich szanują, odpowiednio gratyfikuja zwłaszcza finansowo więc wszyscy są zmobilizowani do pracy a firma tylko na tym zyskuje. PS. chyba ze 13 lat słyszeliśmy ten tekst "z palcem w nocniku" :-)

mati
@uświadamia

Masz rację ciągle mydlą oczy a jak widać sytuacja nie jest taka kolorowa. I jak zawsze tylko my pracownicy zostaniemy na lodzie. ciekawe co to będzie

Black
@uświadamia

wątpie żeby ktoś kupił. są inne grunty i blisko Swarzędza i dobry punkt. a druga sprawa to jest przykład pracowników że im to pasuje, że jest, jak jest i nikt nie potrafi coś z tym zrobić. zwalniają się żeby pracować gdzie indziej, po czym wracają z powrotem na średzką. przez takich ludzi, to szef rośnie w siłę i taktyka psychologi. nic nie zrobicie :-)

nick
@Black

niestety tak to wygląda, ludzie się go boją, nie wiem dlaczego, ale się boją. mam nadzieje że ktoś to kupi. rogowo tez pod młotkiem, wie ktoś jak tam sprawa wygląda?

h2o
@to ja ciebie uświadomię

chyba komuś stres zaburza myślenie i nakłada się wyobraźnia na rzeczywistość... P.S.mała instrukcja używamy albo po pierwsze, albo primo, łączenie jest błędem

Matrix
@Black

Ludzie boją się zmian i tyle. Stawki dla tapicerow wszędzie podobne lub lepsze, krawcowe też usilnie poszukiwane. Tylko wtedy trzeba pracować, nie chodzi się na papieroska i kawusie, że o piwie nie wspomne. Sami pracownicy tutaj mowia o sobie "szkoła wyrzutkow", no i tkwią w tym chorym systemie. Zapamiętajcie - ryba psuje się od głowy.

Janusz
@Matrix

Widzę że kierownictwo zabrało głos. Łatwo pisać o atmosferze gdy trzymasz rękę w szufladzie z pieniędzmi co? Bo mam jakos nie chcą w biedronie sprzedać jedzenia na na hasło fajna atmosfera.

santa claus

firma w tym roku pod choinkę zapłaci wszystkim pracownikom zaległe wypłaty.

h2o
@santa claus

ciekawe kto i dlaczego usuwa część wpisów???

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Roland

I zapomniałbym dodać jeszcze że z tą sprawą jest wymieszana była Burmistrz Swarzędza, pani Anna. T inni. Ciekawe co teraz będzie za jakiś czas. Może nic a może tak.

Roland

W tej firmie to niezłe akcje zwrotne niczym w filmie. Począwszy od wyprowadzania z firmy kasy na hotel w Świnoujściu, podpisywania lewych faktur na bardzo duże kwoty, na wyjazd dyrekcji za socjalne pracowników, w tym wynajęciu dwóch aut i przypuszczenie ponad 20.000 tys na to wszystko aż po zakończeniu ze strony Państwa T. i ich radce prawnego próby ucieczki autem i próby rozjechania dwóch pracowników, który jeden oberwał autem i trafił do szpitala a drugiemu nic się nie stało. A chodziło o jeden głupi podpis, żeby pracownicy dostali swoje pieniądze. Szkoda że dopiero był podpis po tym wypadku a wcześniej nie chcieli podpisać tylko robili próbę ucieczki. Po tym zdarzeniu, było dużo policji na Owocowej, w Łowęcinie. Brak słów co to się działo!

@Roland

Rolandzie też tak myślałem od momentu jak byłem tam aż do momentu jak ktoś "z władzy" mnie uświadomił .... niestety troche mijasz się z prawdą... chodziło o podpis który UNIEMOŻLIWIAŁBY wypłate pracownikom ! co więcej podpis został złożony nie pod pierwotnym pismem, które sfałszował Pan A tylko pod nowym i tylko dzięki tym Panstwu wszyscy dostali kasiorę na urlop a tak ok 20 osób nigdy by jej nie dostało !!! nie chce nikogo bronić bo sam tam byłem i stałem jak słup słuchając co A ma do powiedzenia - jednakże okazuje się całkiem co innego .... PS kolega M wylądował w szpitalu ale tylko na oględziny i został zaraz wypisany nie dopisywałbym do tego historii. Natomiast co do Pani burmistrz - jej osoba przewija się w tych sprawach i sam jestem ciekaw co to bedzie dalej ...pzdr

a propo artykułu

Nie było gazet już w mieście to ponad 1 zł wydałem w necie, nic ciekwaego nie piszą, to że z tylskim czy jak mu tam hałasy to wiemy, tylko o co i tak naprawde szło, kto wie? bo ja ja nie wiem -jestem nowszy

Iwona
@a propo artykułu

jak to o co ? o to ze ktos zaklada firme za 5 tys zlotych i za te pieniadze dziwnym trafem kupuje majatek wart 1mln zlotych, ze ktos kto cale zycie nie zajmowal sie firmami zostaje prezesem w dwoch firmach, o to ze ktos uwaza sie za spolecznika a pozwala unikac platnosci złodziejom ... to chyba tylko o to chodziło przynajmniej ja tak zrozumiałam ....

Pan na chorobowym

a w dzisiejszym Głosie Wielkoposkim na całą strone o przekretach szefa...ho ho celebryta z niego

Marian
@Pan na chorobowym

czytałem, wychodzi szydło w worka i ciemne ich sprawki... ciekawe jak długo tak jeszcze pociągnie ... oby przynajmniej do marca...

Пітер

Gdyby było ,tak słabo płacone w tej firmie to byście teraz w drugiej pracy siedzieli a ,nie w komputerze pracusie ;)

@Пітер

to jest tak samo gadanie jak z tym strajkiem parę lat temu. najpierw że wszyscy idziemy do domu a na końcu poszło bodajże czterech? była prowadzona psychologia i to przez brygadziste ( to jest niezły ściemniacz i wszędzie jest i musi się wpasować) a nie przez Szefa i gadanie typu że jak nowi pójdą, to nie mają po co wracać. Nie zły numer )))) aha i soboty nie są obowiązkowe żeby przychodzić bo góra tak mówi.

kolin

tej skąd wzięliście tych ukraińców? z pola tych leserów? szanujcie swoich tych co już tutaj parę lat pracują.

karol

a jutro kaska będzie??? bo może jednak nie , słyszałem że szef na dominikanie. ,on to pożyje a my tylko zaliczka goni zaliczke.....nie przyjmuje jutro żadnych kłamstw!!!!!!

Marko
@karol

Nie było w piątek, tylko będzie w sobotę o ile będzie. Bo jest zmuszanko żeby wszyscy przyszli, dlatego zapłacą w sobotę. Wracamy do tego co było przed Anders Collection i wiemy jak było i co się stało. Nic nie ma ani towaru a oni już dramatyzują no jest czego, bo bader trzeba zrobić. Wnet się budzą. Ale to jest za późno, było trzeba prędzej się interesować co się dzieje i czego nie ma. Teraz się znowu zacznie. Zapomnijcie za tydzień o długim weekendzie )))))

OMG

czy coś się kiedyś tutaj zmieni czy też nie? z kapowanie to tutaj nigdy z tym się nie zmieni,bo muszą ratować swój tyłek. jakie macie przywileje wy beduiny cholerne że kupujecie? a swoją drogą to mieszanina tras tu jest taka że co chwilę zmiany i brak komunikatywności.

hehe

O takich rzeczach i tak najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich @Lornety, ale zastanawiam się czy wypłata jest w pełnit erminowa, wiecie? Dobrze by się było załapać, bo zależy mi bardzo na czasie.

Mikoś

Masz kilka benefitów: karta multisport, darmowy dowóz do pracy, posiłki regeneracyjne itp. Chłopie! Gdzie ty żyjesz?? Zmień lekarza!

lost

fizycznie, lepsi? maniane robią, źle uszyte i nic nie pasuje. legalnie? jakoś dwóch legalnie nie było ostatnio parę tygodni coś raczej, jak komisja była a oni musieli się ukryć. ale mało ważne. a co to znowu za kapowanie się robi i góra już wie?

zaki

interesują mnie stawki za obicie konkretnych mebli

Ino

A niby czym ma się zajmować jak nie meblarstwem? Turystyką???? Możesz śmiało przyjść, tylko miej trochę na koncie odłożone.

ciekawy

ZOSTAWIŁEM PEWNĄ WAŻNA INFORMACJĘ O FIRMIE WŁAŚCIWIE O JEJ KIEROWNIKACH (SKORO O TYM BYŁA MOWA ) I O ZATRUDNIANIU UKRAIŃCÓW ALE ZOSTAŁO TO USUNIĘTE BARDZO TO CIEKAWE.....

Jack

Nie ma już dawno tej strony internetowej i to przed nazwą Anders Collection. No ale Anders Collection już nie ma i jest teraz Anders Company.

OMG

Niech jeszcze będzie tam więcej kierowników w d#pę węża. To my mamy wszystkim się interesować czy to jest wycięte czy nie i ciągle się o to martwić bo oni mają to gdzieś? Gratulacje takich kierowników. Oby tak dalej a firma w ogóle przestanie istnieć. Radziłbym na jakiś czas dać im pensje miesięczną 1600 zł, może to czegoś ich nauczy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz - Swarzędz

ZPH Anders Andrzej Antoniewicz