Opinie o ZPH Anders II Lidia Antoniewicz w Rogowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZPH Anders II Lidia Antoniewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZPH Anders II Lidia Antoniewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH Anders II Lidia Antoniewicz w Rogowo

Adam Nowy wpis

Mało w internecie jest informacji o firmie, w czym ona się specjalizuje ?

Borys Nowy wpis

Może firma przestała prowadzić działalność i dlatego tak trudno znaleźć o niej informacje?

Iwona Nowy wpis

@Jadzia, uargumentujesz swoją radę, którą udzieliłaś na tym forum innym użytkownikom odnośnie do aplikowania do ZPH Anders II Lidia Antoniewicz? W tym wątku powinny znajdować się tylko merytoryczne wpisy dotyczące tej firmy jako pracodawcy.

Hirek Nowy wpis
@Iwona

Przecież tam nic już nie ma, bo firma się skończyła to co tutaj jeszcze tłumaczyć ? A jak chcesz to jedź sobie tam i zobaczysz.

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do ZPH Anders II Lidia Antoniewicz. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Jadzia

Jedną radą- mają zapomnieć!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ZPH Anders II Lidia Antoniewicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Jola

Kase chyba dostaliście zaległą i wszystko, więc nie płakać tutaj na forum. Macie gospodarstwa i dużo ziemi na sprzedaż na działki, większość sprzedała i kasa jest. Więc po co te płacze?

Desperados

co z kasą ??? co z nami ? czyżby sie na nas wypieli ? - ktoś ma jakieś info ?

Kimi
@Desperados

Was już tam nie ma. Kasy zaległej niedostaniecie tylko tyle co macie na umowie ( jeżeli dostaniecie )

Iwona

@Karol udało Ci się uzyskać należne wynagrodzenie? @Zizi Top mógłbyś powiedzieć coś więcej odnośnie obecnej sytuacji firmy?

Zizi Top

Rogowo zostało sprzedane. W tej chwili jeszcze pracujecie, bo jest dzierżawione. Ale jedno spóźnienie i wylatujecie na bruk )))

Karol

a jutro kaska będzie??? bo może jednak nie , słyszałem że szef na dominikanie. ,on to pożyje a my tylko zaliczka goni zaliczke.....nie przyjmuje jutro żadnych kłamstw!!!!!!

Karol

t

@Ino no może na chwile obecna nie ale nigdy nie wiadomo tak na prawde co będzie an przykład za jakiś czas

Ino

Możesz o tym zapomnieć.

Morton

Licytacja to też była na średzkiej dwa razy i nikt nie kupił tego. Ale jeszcze będzie. Nikt Wam nic nie wyjaśni, bo są przekonani że nikt tego nie kupi.

grupa wsparcia

słyszeliśmy że niedługo licytacja Rogowa, niech szef nam to wyjaśni bo pójdziemy w pierony. ciekawe co powie ha ha

co jest
@grupa wsparcia

tej koleś "grupa wsparcia" co tak wesóło ci. mi nie , czemu oni nam nic nie mówią, ja nie zamierzam dać się w ciuciubabkę zrobić, czemu oni ciągle bankrutują i ile razy można- czy to dozwolone w tym kraju w ogóle tyle razy, nie pojmuje moja głowa.

oleg

Dużo odjeżdża z Rogowa transportów i czy macie dużo zamówień? A jak była robota, to dużo wyjeżdżało transportów a pieniędzy i tak nie było widać. Miało być lepiej a tymczasem kiła pocałości. Ile macie z wypłatami opóźnień? Bo zapłaceniu w piątek jednej tygodniówki macie dwa tygodnie do tyłu?

oleg

Dużo odjeżdża z Rogowa transportów i czy maciek dużo zamówień? A jak była robota, to dużo wyjeżdżało transportów a pieniędzy i tak nie było widać. Miało być lepiej a tymczasem kiła pocałości. Ile maciek z wypłatami opóźnień? Bo zapłaceniu w piątek jednej tygodniówki macie dwa tygodnie do tyłu?

ubolewam
@oleg

ciezko rzecz jakie opóźnienia bo z pocz tyg czasem wołąją ze jest kasa, ale ogólnie kicha uważam(...) jaki szef taka firma no cóż

Józef

Ciekawe tylko kto nasłał inspekcje? Ktoś się mocno chyba wkurzył. Albo konkurencja i wiedzą że ukraincy są, wystarczy że inne firmy ze Swarzędza wiedzą. I po co to? Przez ukraińców pewnie ta inspekcja.

zmartwiony

średzki nie będe cie martwił ale kaput na całego jak byłes u szefa to chyba widziałes te wszystkie pisma komornika, stołu dużego mu nie starcza na to, za nas zusów nie płacą to wiem na pewno także zapomnijmy o emeryturce, tym sie akurat najmniej martwie. ale trzeba rozglądac sie za nowa robota.i to mnie martwi. a najgorsze ze to moze byc z dnia na dzień.

średzki

a ile w stosunku do nas macie tygodni opóźnienia 4 czy 5? u was też będzie pensjonacik do ukraińców? podobno sytuacja company (jak pisze prawny to taka chyba nazwa) bardzo zła, nawet gorzej. Ale są inwestycje , nowe ciężarówki będą.To chyba nie jest kaput firmy no nie.

janek

a płatności to też ze sporym opóźnieniem. gdyby było dobrze to by we firmie nie było ukraińców. wiadomo że przyjść przyjdą to tylko z rodziny, bliskich znajomych. wypłaty na czas to święty obowiązek i wypłaceniu pracownikom którzy robią na firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH Anders II Lidia Antoniewicz - Rogowo

ZPH Anders II Lidia Antoniewicz