ZPH Anders II Lidia Antoniewicz

Rogowo

Opinie o ZPH Anders II Lidia Antoniewicz

Jola

Kase chyba dostaliście zaległą i wszystko, więc nie płakać tutaj na forum. Macie gospodarstwa i dużo ziemi na sprzedaż na działki, większość sprzedała i kasa jest. Więc po co te płacze?

Desperados

co z kasą ??? co z nami ? czyżby sie na nas wypieli ? - ktoś ma jakieś info ?

Kimi
@Desperados 28.08.2017 16:05
co z kasą ??? co z nami ? czyżby sie na nas wypieli ? - ktoś ma jakieś info ?

Was już tam nie ma. Kasy zaległej niedostaniecie tylko tyle co macie na umowie ( jeżeli dostaniecie )

Iwona

@Karol udało Ci się uzyskać należne wynagrodzenie? @Zizi Top mógłbyś powiedzieć coś więcej odnośnie obecnej sytuacji firmy?

Zizi Top

Rogowo zostało sprzedane. W tej chwili jeszcze pracujecie, bo jest dzierżawione. Ale jedno spóźnienie i wylatujecie na bruk )))

Karol

a jutro kaska będzie??? bo może jednak nie , słyszałem że szef na dominikanie. ,on to pożyje a my tylko zaliczka goni zaliczke.....nie przyjmuje jutro żadnych kłamstw!!!!!!

Karol

t

@Ino no może na chwile obecna nie ale nigdy nie wiadomo tak na prawde co będzie an przykład za jakiś czas

Ino

Możesz o tym zapomnieć.

Morton

Licytacja to też była na średzkiej dwa razy i nikt nie kupił tego. Ale jeszcze będzie. Nikt Wam nic nie wyjaśni, bo są przekonani że nikt tego nie kupi.

grupa wsparcia

co jest
@grupa wsparcia 04.10.2016 22:42
słyszeliśmy że niedługo licytacja Rogowa, niech szef nam to wyjaśni bo pójdziemy w pierony. ciekawe co powie ha ha...

tej koleś "grupa wsparcia" co tak wesóło ci. mi nie , czemu oni nam nic nie mówią, ja nie zamierzam dać się w ciuciubabkę zrobić, czemu oni ciągle bankrutują i ile razy można- czy to dozwolone w tym kraju w ogóle tyle razy, nie pojmuje moja głowa.

oleg

Dużo odjeżdża z Rogowa transportów i czy macie dużo zamówień? A jak była robota, to dużo wyjeżdżało transportów a pieniędzy i tak nie było widać. Miało być lepiej a tymczasem kiła pocałości. Ile macie z wypłatami opóźnień? Bo zapłaceniu w piątek jednej tygodniówki macie dwa tygodnie do tyłu?

oleg

Dużo odjeżdża z Rogowa transportów i czy maciek dużo zamówień? A jak była robota, to dużo wyjeżdżało transportów a pieniędzy i tak nie było widać. Miało być lepiej a tymczasem kiła pocałości. Ile maciek z wypłatami opóźnień? Bo zapłaceniu w piątek jednej tygodniówki macie dwa tygodnie do tyłu?

ubolewam
@oleg 28.09.2016 10:26

ciezko rzecz jakie opóźnienia bo z pocz tyg czasem wołąją ze jest kasa, ale ogólnie kicha uważam(...) jaki szef taka firma no cóż

Józef

Ciekawe tylko kto nasłał inspekcje? Ktoś się mocno chyba wkurzył. Albo konkurencja i wiedzą że ukraincy są, wystarczy że inne firmy ze Swarzędza wiedzą. I po co to? Przez ukraińców pewnie ta inspekcja.

zmartwiony

średzki nie będe cie martwił ale kaput na całego jak byłes u szefa to chyba widziałes te wszystkie pisma komornika, stołu dużego mu nie starcza na to, za nas zusów nie płacą to wiem na pewno także zapomnijmy o emeryturce, tym sie akurat najmniej martwie. ale trzeba rozglądac sie za nowa robota.i to mnie martwi. a najgorsze ze to moze byc z dnia na dzień.

średzki

a ile w stosunku do nas macie tygodni opóźnienia 4 czy 5? u was też będzie pensjonacik do ukraińców? podobno sytuacja company (jak pisze prawny to taka chyba nazwa) bardzo zła, nawet gorzej. Ale są inwestycje , nowe ciężarówki będą.To chyba nie jest kaput firmy no nie.

janek

a płatności to też ze sporym opóźnieniem. gdyby było dobrze to by we firmie nie było ukraińców. wiadomo że przyjść przyjdą to tylko z rodziny, bliskich znajomych. wypłaty na czas to święty obowiązek i wypłaceniu pracownikom którzy robią na firmę.

janek

jakiś czas? chyba od kilkunastu lat. opieka medyczna? dobre sobie

zalamany

jakby dbali by płacili, z nas żyją a gdzieś mają. gdybym miał gzie bym odszedł bo to jak zyc na bombie pracować dla nich...................................................................................................................................

Prawny

Nie ma czegoś takiego jak ZPCh Anders II Lidia Antoniewicz. Jest Anders Company sp. z o.o. Do następnej zmiany formy prawnej. Tzn. do następnej wizyty likwidatora i/lub komornika.

Zenon

Zapomnij...

xxl

a kogo obchodzi atmosfera. ważniejsze są twoje pieniądze za wykonaną prace, bo to są twoje ciężko zarobione pieniądze.

SiSi

nie wiem może w rogowie jest inaczej? w swarzędzu są 2 tygodnie do tyłu.

Jacek
@SiSi 15.07.2016 07:39
nie wiem może w rogowie jest inaczej? w swarzędzu są 2 tygodnie do tyłu.

Stare informacje. Po aktualizacji - miesiąc!!! Nie zapłacili jeszcze za czerwiec, a tu sierpień zara!!! Idą na dno...

SiSi

Taaaa tylko tyły z płatnościami.

Lulu

No tak muszą mówić, żeby ktoś im uwierzył ale po ostatnim razie już nikt nie wierzy w te bajki :)

R2D2

Tyle transportów - no przecież produkcja wzrosła o 30 procent :) :) :) )) ))

noCoty

UWAGA UWAGA!!! ADMIN USUWA WSZYSTKIE KRYTYCZNE WPISY POD JEGO ADRESEM!!! TO JEST CENZURA!!! INTELIGENTNI LUDZIE KRYTYKI SIĘ NIE BOJĄ. ROBIĘ SCREENA I PUSZCZĘ W OBIEG...

noCoty

Pier*olisz - nigdzie nie pojedziesz bo za co?? @#$&amp [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

CZEKAJĄCY

A WIEM TYLKO WYPŁATY JAK WYPŁATY...CHYBA ŻE ZROBISZ HAŁAS JAK P.SZ., TO KASA NATYCHMIAST SIĘ ZNAJDZIE. WIEM NATOMIAST GDZIE KASA WYPŁYWA..NAD MORZE. A KTO NIE WIDZIAŁ NAKLEJEK Z PROMU NA SAMOCHODZIE SZEFA???? JAK NIE MA DLA NAS TO MOŻE ZNIŻKI NA URLOP W ŚWINOUJŚCIU DOSTANIEMY. i przyrzekam jak nie dostane kasy za urlop na czas to osobiście pod ten piękny hotel się wybiorę !!! Adler-sun (wspólniczka (usunięte przez administratora) )

jarlo

ciekawe czy za jakiś czas będzie znowu zmiana nazwy firmy. zamiast zmieniać nazwę to czas chyba zmienić ludzi na odpowiednich stanowiskach. tyle transportów szło i idzie a sytuacja bez zmian. no ale ludzie sami do takiej sytuacji doprowadzili że opoźnienia z wypłatami są i zawsze będą.

Halina

Nikt tego nie będzie kupował. To własność samorządu. Zostaną z tym jak z ręką w nocniku. Ale to już inna inszość.

Józef

Rogowo pod młotek? No i myślicie że ktoś to kupi? Tak samo było ze średzką i nikt nie kupił, bo za drogo i po co to komuś. Co by tam miał nowy właściciel miał mieć? Krowy? Ale prawda że zakład jest modernizowany. Temat wypłat to były i będą poślizgi.

Halina

Produkcja zostanie przeniesiona do Swarzędza, gdzie zakład jest modernizowany. Odległość Swarzędz - Rogowo z ekonomicznego i logistycznego punktu widzenia jest nieopłacalna. Zatrudnionych zostanie większa ilość obcokrajowców, odpowiednio do zapotrzebowania. Cały czas trwa rekrutacja. Póki co - radzę uzbroić się w cierpliwość - w temacie wypłat. Będą pewne poślizgi, niestety.

nówka

mnie urlop nie obchodzi, tylko czy bedą wypłaty.halina, co mówisz do kasacji?a my gdzie? to jak to w końcu jest,dobrze czy żle? bo się połapać nie idzie..

Halina

Te Poloczku - nie wiesz co w firmie? Kupili kilka aut u Krotoski - Cichy, nowe urządzenia na produkcji - więc odzyskują pozycję na rynku. A! Zapomniałabym! Rogowo idzie pod młotek (do kasacji) i urlop będą płacić przed tegorocznym urlopem, a ten bieżący (za lipiec) dopiero po - czyli w grudniu.

polok

- o jakich wy tu samochodach piszecie i co dobrze..... jak jeszcze mają do zapłacenia częściowo zaległe urlopowe pracownikom jeszcze....

bartosz

mój szwagier tam pracuje, produkcja idzie pełną parą, mają zamówienia, faktem jest że pracują pod nową nazwą i że słychac na mieście że przekręcili kilka firm, niestety kwot nie znam :( ale musi być dobrze bo szwagier mówił, że kupują nowe samochody i maszyny

rybus

niestety to prawda Anders II i Anders I narobili długu na 7mln , podobno o wszystkich wieżycielach można sie dowiedziec u Komornika w Swarzedzu. Z tego co slyszalem wrobili takze jakiegos wspolnika na ponad 1 mln, urzadzali protesty przed domem, jakies zastraszanie - przynajmniej taka wersja krazy po hurtowniach. Dlatego teraz nie ma tych firm tylko jest Anders company zalozone na corke, bo wlasciciele sa scigani przez wiezycieli i nie moga miec juz dzialanosci na siebie. oszusci!

bvc

Fajnie działająca firma, wraz ze wspaniałymi ludźmi od których można się wiele nauczyć i również mieć szansę na stworzenie nie powtarzalnego a co za tym idzie pięknego mebla. Pozdrawiam.

rogowski facio

zgadzam się w 100% z tym. pozdro

tapicer - nowy

Pracuję tutaj od nie dawna i muszę powiedzieć że jestem w szoku. Zarobki bardzo dobre, dużo pracy i super koledzy i koleżanki aż miło. Wynagrodzenie to zawsze płacą w piątek na czas :-) Naprawdę miło.

nica

Firma działająca w Rogowie zajmuje się dużą ekspozycją i handlem meblami na Export. Panuje tutaj bardzo miła atmosfera i można całkiem nieźle zarobić. Wszystko jest na czas i kierownictwo bardzo pomocne, gdybyś czegoś nie wiedział.

gość
@nica 28.08.2013 14:39

Ściemia firma spjtowała prawie 7 mln długu

jojo
@gość 28.05.2015 12:32
Ściemia firma spjtowała prawie 7 mln długu

Jak można splajtować i cały czas istnieć??? Może masz złe informacje???

Zostaw opinię o ZPH Anders II Lidia Antoniewicz - Rogowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH Anders II Lidia Antoniewicz