Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

JSDL;DJW;O

Biuro to jeden wielki syf. Trzeba być naprawdę desperatem finansowym, żeby pozwolić sobie na takie warunki pracy.

też mnie dziwi

No jak też zerkam na oferty pracy biurowej i tam jest bardzo często ogłoszenie. (usunięte przez administratora)

Bida z nędzą

@dziwne: Jeżeli poza sezonem siedzisz non stop 9h dziennie (bez ustawowej przerwy!) przy kompie pod ciągłą presją i stresem to sobie wyobraź jak będzie w sezonie! Stawka 2000 zł brutto(usunięte przez administratora) Oczywiście, że można tak robić, szczególnie jak ktoś potrzebuje kasy, ale generalnie nie polecam. (usunięte przez administratora)

dziwne

Szukam teraz pracy i dziwi mnie fakt, że w tej firmie na stanowisko biurowe jest ogłoszenie bardzo często. czyżby tak szybko zwalniali się ludzie? Powinni to sprawdzić urzędnicy jak jest taki przesiew.

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Niezależny

Pracuję w Dromie kilka lat i nie ma tak źle,niektórzy ludzie w porządku,kierownik jest ok ,nie donosi;(usunięte przez administratora)

ktoś

to się zwolnij, sama polecasz pracując tak długo tutaj :-)

Włosek-pokłosek

Kierowca 2000 zł brutto - um. zlecenie Inne stanowiska w biurze 2000 zł brutto na um. o pracę Kilka dni temu doszła do nas informacja, że szefostwo chce wprowadzić czytniki linii papilarnych jako wejściówki! Na nasze uwago dotyczące bezpieczeństwa tak wrażliwych danych i propozycji użycia np. kart magnetycznych usłyszałyśmy, że wszyscy okradamy firme i albo się zgadzamy, albo możemy iść do domu! Generalnie nie polecam!

JarekŚ

Ja tam pracowałem i w sumie to źle nie było. Wiadomo - jak w każdym zakładzie coś komuś nie pasuje. Ja robiłem swoje, kasa się zgadzała więc git.

Może ktoś opisać system pracy kierowców w tej firmie ?

Łukasz

Ktoś coś może powiedzieć ile w tej chwile kierowca może zarobić bo mam rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem czy się w ogóle wybrać???

ktosia

Napiszę tylko tyle, że naprawdę współczuję ludziom, którzy muszą tam pracować. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

lg

chcialem tylko powiedziec ze to najgorsza firma w jakiej pracuje mam nadzieje ze zaniedlugo sie zwolnie

jas

500zł i jakieś euro od wyjazdu. Za taki (usunięte przez administratora) gra nie warta świeczki. Szkoda zdrowia i ta atmosfera chowa w biurze.... nie za te pieniadze

Pojawiła się nowa oferta pracy jako kierowcy. Może ktoś zdradzi, ile może zarobić kierowca???

żałosne..

ale Wy wszyscy jesteście żałośni.. począwszy od osób pracujących tam kończywszy na byłych pracownikach ;) po cholerę firmie psujecie opinie? Macie satysfakcję, że swoje mądrości tutaj wypisujecie :/ Niech każdy idzie swoją drogą :/ Ludzie inteligentni pozostawiają opinie samemu sobie ;) głupcy tylko umieszczają chore wypowiedzi najeżdżając jeden na drugiego :/ Nie potraficie przyznać się do swoich błedów? Nie ma w tej firmie żadnej wszechwiedzącej osoby nawet kierowców z długimi stażami pracy ;) Nikt nie jest idealny w tym co robi.. każdy uczy się czegoś nowego .. Sorry myślałam, że tam pracowały osoby dorosłe, a zachowujecie się jak dzieci .. :/ Wszyscy po kolei ;) Żal.. ;)

driver

aaa.. i jeszcze jedno, wolalismy na Ciebie - Pe Ka eS :p

driver

Kolego (usunięte przez administratora)- chyba Ci sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo !!! Nie mniej jednak troche prawdy w tym, co piszesz jest, ale tez sporo podkoloryzowales. Owsze auta w sezonie pakuje sie dlugo, ale nigdy do 24! Do tego wyjazdy nigdy nie przedluzaja sie o dwa albo trzy dni. Owszem zdarza sie, ze dochodza jakies punkty ale to jeden, gora dwa. Co do dyspozycyjnosci to mi na rozmowie o prace powiedziano, ze w obowiazakach kierowcy jest jezdzenie na serwisy itp nawet w dni, w ktore nie ma sie wyjazdow, wiec Tobie tez to na pewno mowiono, a Ty sie zgodziles, bo chciales dostac robote. (usunięte przez administratora) to mega buc, ale od dawa juz nie ma az tyle do powiedzenia i na pewno nie kaze przemycac 30 litrow wodki (usunięte przez administratora) - uwierz ze sa o wiele gorsi kierownicy, a jej wyglad to nie twoja sprawa (z tego, co mi wiadomo to ty uroda nie grzeszysz - niski, lysiejacy z brzuszkiem i koszmarnie ubrany). Co do (usunięte przez administratora), to jako pracownik nizszego szczebla masz miec kontakt z bezposrednim przelozonym, czyli w Twoim przypadku (kierowcy) z logistykiem a pozniej z kierownikiem i na pewno taki kontakt miales bez zadnego problemu. Skoro tak pozjadales wszystkie rozumy i chcesz wyciagac konsekwecje prawne, to powinienes wiedziec, ze w zadnej normalnej firmie szeregowy pracownik nie moze ot tak pojsc sobie do Szefa i musi sie umawiac na jak to ujales "audiencje". Od kontaktow z Szefem w sprawach ktorych nie mozna wyjasnic bez niego sa wlasnie Twoi bezposredni przelozeni. Od siebie dodam tylko ze w dromie nie jest cudownie ale jest wiele osob, dzieki ktorym dobrze sie tam pracuje (jak Szef akurat nie ma humorow) zarowno w biurze, na produkcji jak i wsrod kierowcow. No i co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie normalne wyplata zawsze jest na czas!!! P.S. (usunięte przez administratora) powiem Ci tylko tyle ze ani na produkcji, ani wsrod kierowcow, ani

ola

hahaha, jak czytam te wasze opinie to śmiać mi się chce, a najbardziej bawi mnie marcin. Wy chyba zupełnie nie znacie rzeczywistości skoro uważacie, że w dromie jest aż tak strasznie. może nie jest kolorowo, ale gdzie jest?

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. na początku może i będzie fajnie, potem sami zorientujecie się jakie to bagno. UWAGA!!! POSZUKUJĘ BYŁYCH PRACOWNIKÓW (KIEROWCÓW) ZATRUDNIONYCH W DROMIE W OKRESIE OD MAJA DO WRZEŚNIA 2012 ROKU!!! JEST SZANSA NA POCIĄGNIĘCIE DROMY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ!!! Marcin Wójcik mail: d(usunięte przez administratora)l

były

pracowałem w tej firmie kilka lat i było w porządku przykre że tylu nieudaczników którzy tu się wymądrzają w opiniach ma pretensje do firmy która płaciła im na utrzymanie .....

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.