Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

były

pracowałem w tej firmie kilka lat i było w porządku przykre że tylu nieudaczników którzy tu się wymądrzają w opiniach ma pretensje do firmy która płaciła im na utrzymanie .....

była pracownica

Nie ukrywam, że uciekłam z Dromy po dwóch miesiącach, praca w biurze z osobami które myślą, że pozjadały wszystkie rozumy i wszystko im wolno(usunięte przez administratora)Chłopaki z produkcji bardzo w porządku pomagali ile mogli , kierowcy - no cóż żadnego nie poznałam bo zdążyło się kilku przewinąć przez te dwa miechy. Także z czystym sumieniem nie polecam no chyba że ktoś jest masochistą!

Były pracownik....

W firmie faktycznie panuje ogromny haos, samemu trzeba dochodzić do tego co, jak i z czym.Nie polecam!!! Samo wejście do firmy robi już złe wrażenie, ale nie ocenia się po opakowaniu więc osoba, która się szybko nie poddaje spróbuje ale nie warto chyba, że leje się na wieczne mądrości szefostwa i dalej robi się swoje. Za mojej kadencji przewinęło się jakieś 6 osób, które rezygnowały w mgnieniu oka.

makabra..

aj ludzie nie pracujecie tam juz to co ciagniecie dalej temat zle Wam? Zal Wam? Ja mimo to nie narzekam .. wina lezy po obu stronach pamietajcie o tym ;) a ludzie tam naprawde sa tolerancyjni i daja szanse poprawy i naprawy swoich bledow ;) a ze jest stres nerwy itd.. w kazdej pracy tak jest ;) nawet jak zalozycie cos wlasnego ;) Jesli chce sie miec wiecej a nie mniej to za jakas okreslona cene... ;) wyplaty byly na czas.. organizacja troszke moze nawalala brak systemu.. ale tak poza tym... ;) milo sie wspomina, gdyby nie czesto wlasne bledy ;)

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

byly kierowca

Te kierowca długi staż kto ty ?

kiierowca długi staż

piszecie takie bzdury , a nie potraficie iść do szefa i mu w oczy powiedzieć co myślicie fajnie się na kogoś pisze :-) niby jesteście dorośli a się za plecami internetu chowacie , szczurki

maks

Jak widać wyżej ktoś idealnie określił tą firmę praca tam to wyzwanie a (usunięte przez administratora) z wypłaty pracowałem tam w zeszłym roku przez kilka miesięcy. Dobrze że teraz pracuje w normalnej firmie

menisk wklęsły i wypukły

hej kolego ....\'\' Cyrk, paranoja \'\' tylko nie wiem czy masz na imię Cyrk czy Paranoja Paranoja to pewnie imię a Cyrk to nazwisko z dziada pradziada mało ważne pewnie nie radzisz sobie w życiu i masz z tym problem skoro tyle myślisz o innych ludziach ha ha jak widzisz każdy o każdym łatwo może wyrobić sobie opinię , mądralo

anulka87

wow kiedy tam pracowales?:P niezla opinia... mowi w sumie wszystko ... czyli nic dodac.. nic ujac... ;) no, to w sumie niech sobie pracuja, a ja znalazlam prace w dhl poki co jest spoko :D

Driver

Pracowałem tam jako kierowca nie polecam chaos totalny,opierniczają cie za byle co nakładaja kary finansowe,i przaktycznie jest oskarżaja cie o wszystko,a najwiecej mają do powiedzenia mają baby ktore siedzą w biurze,nie polecam omijajcie Drome z daleka.Tylko ludzie pracujący na magazynie są spoko oni tez wiedzą co jest na rzeczy i tez ciekawy mają pogląd na ludzi pracujących w biurze krótką nie polecam.

anulka87

aha dziekuje za odpowiedz ;) niby liczy sie kasa po to sie idzie do pracy, ale no kazdy chce miec normalne warunki swojej pracy.. i sie nie meczyc.. a z tego wynika jakis brak organizacji... ale chyba kazdy ma swoj zakres obowiazkow i dziala nie.. a nie chyta sie wszystkiego po troche bezsens ;/ dobrze ze sa fora :D

anulka87

Witam obecnie Droma umiescila ogloszenia o prace.. co o tym myslicie? jest tu ktos kto pracowal badz pracuje? nie znam zupelnie firmy interesuje mnie dzial logistyki czy jest jakas organiacja? Jakies programy systemy?

mag

pracowałem pół roku i było normalnie wiadomo że szef czasem się czepia , kierownik też ale tylko tych którzy się opie... szef wiadomo ponury chodzi ale co to za szef który zawsze szczęśliwy

sąsiad

a może mąż zamiast do pracy chodził gdzieś indziej .....?

crazy

pracowalem tam dosc krotko i podzielam zdanie wyzej niewarto.. tam chyba juz sie nic nie zmieni

aga

czyli nic się nie zmieniło

Żona

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Szef mysli tylko o tym jak wiecej do kieszeni kasy sobie napchac. Nie przestrzega zadnych przepisów odnosnie pracowników. Kto słyszal o tym ze w dromie można wziac tylko tydzien urlopu?! W biurze panuje jeden wielki (usunięte przez administratora) i nie znaja sie kompletnie na swojej pracy. Firma jest beznadziejna i nie polecam nikomu. jedyne co jest prawda to to, ze ludzie (magazyn, produkcja, kierowcy) sa bardzo sympatyczni.

a co miesięczne straty to premia uznaniowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.