Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

kumaty

na olx-ie pojawila sie oferta pracy do kilku miejsc w zabrzu i gliwicach cytuje Firma z Gliwic zatrudni do pracy od zaraz mężczyzn oraz kobiety do produkcji rolet i przy pracach magazynowych. Posiadamy oddziały w Zabrzu i Gliwicach. Zapewniamy szkolenia, więc nie wymagamy doświadczenia na produkcji. Praca wykonywana jest w systemie jednozmianowym od 7.00-15.00 Oferujemy dużo kierunków rozwoju a co za tym idzie indywidualnie dobierane stawki godzinowe w zależności od nabytych umiejętności. W razie pytań proszę o kontakt do godziny 15.00 - // filia Zabrze - 668572627 - produkcja // filia Gliwice Centrum - 668581768 - prace magazynowe // filia Gliwice Centrum - 668577236 - produkcja // filia Portowa - 668582991 - produkcja, magazyn nie interesuje mnie pisanie na tym forum na odpowiedzi nic nie wnoszące do moich kilku pytan :) 1 Ile zarabiaja najmniej a ile najwiecej magazynier i produkcyjny i w jakich lokalizacjach 2 za mniej niz 2000 netto bez nadgodzin to nawet nie ide na rozmowę więc czy jest sens wogole wysylac cv? pozdro dla kumatych

Keniu
@kumaty

Ja tydzien przepracowalem robota fajna ludzie nawet ok.ale zajob teraz jest I wymagaja zeby w niedziele nawet chodzic.a od wrzesnia niebd tyle godz I lipa

Aneta

@kret rozumiem, że w firmie jest duża rotacja. Na jakich stanowiskach jest największa?

Aneta

Ktos 2017-02-16 13:24 Pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w Droma.

ktoooos

Witam, Jakie zarobki na produkcji?

Ktos
@ktoooos

Dobre

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Majes

@generał a jakieś konkrety??

majes

Warto iść jako kierowca tam?Jak kasa,warunki pracy?Jak to wygląda z tymi wyjazdami?Ile ich można zrobić bez problemu?

generał
@majes

jak jesteś ogarnięty to będziesz zadowolony

kasik

Dziękuję za odpowiedź, a można się dowiedzieć coś o wynagrodzeniu ?

kasik

Witam, pracuje ktoś na Portowej? Jakie tam warunki?

kret
@kasik

warunki dobre , można się obijać i papierosy palić , pogadać ze wszystkimi na wesoło też się da miła i fajna atmosfera , jak nie przyjdziesz do roboty to zrozumieją , da się pościemniać

Smile

Fajni ludzie w firmie pracują , zapraszamy do Teamu :)

Kret
@Smile

@Smile, ta szczególnie jedna pani przez którą wszyscy się zwalniają. Nie dziękuję, ale nie skorzystam. Drugi raz do tej samej rzeki się nie wchodzi

rasputin
@Kret

Przecież wszystkie panie w Dromie są S U P E R, czy nie?

albert
@Kret

Która to pani ?

Ktosiek

Nie polecam tej firmy. Brak profesjonalnego zarządzania pracownikami. Brak adekwatnych zarobkow w stosunku do obowiązków i serca wlozonego w pracę.knucie obgadywanie i kombinacja. Nie nie nie i jeszcze raz nie

bulldog

@smile Psychoanaliza nietrafiona. Za plecami zgadzam się inaczej się nie da. Wszelkie próby zwrócenia na coś uwagi odwracane są na niekorzyść pracownika. Skarżyż się znaczy cos z tobą nie tak i już jesteś na cenzurowanym.

ED

No dobrze, ale jakich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu dbają o stabilne warunki pracy, co jest dobrym znakiem.

jw
@ED

Jakie stabilne warunki pracy? Zanim zdążysz poznać wszystkich, którzy tam pracują, połowa już się zwolni :D Rotacja non stop, nikt normalny nie będzie tam siedział.

Antiga

Napiszcie gdzie te ogłoszenia o pracę. Mieszkam blisko i pasowałaby mi lokalizacja. Nie umiem znaleźć ogłoszeń.

bulldog

@henryk pomysł eksportu osłon zewnętrznych i wewnętrzych na Holandie trafiony w 100% interes się kręci, ale dziwi mnie ze szefostwo i cala kadra zarzadzajaca nie widzi problemu w tak ogromnej rotacji pracowników, przeciez co pol roku ekipa wyglada zupelnie inaczej non stop nowe twarze mysle ze kazdy wie ze jezeli jest duza rotacja pracownikow to w firmie nie dzieje sie dobrze, a wystarczyloby odrobine szacunku do pracowników, ludzkie warunki pracy prawo do przerwy czy chociazby miejsce do zjedzenia, czy toalety mieszczące się w jakichkoolwiek standardach XXI wieku system motywacyjny zamiast kar pieniężnych. pracownik który jest motywowany do pracy jest napewno bardziej wydajny niż straszony. Droma byłaby naprawde fajna firma ze stalymi doswiadczonymi pracownikami godnymi zaufania, ale po co skoro liczy się tylko hajs jaki szefostwo napycha sobie do kabzy i oszczedzanie na podstawowych przywilejach

Smile
@bulldog

Buldog ty takim małym szczeniaczkiem pachniesz , niby dużo do powiedzenia masz ale tylko za plecami . Pracowales chyba dawno temu . Musiałem coś mieć na sumieniu i wyleciales z pracy a teraz bzdury na firmę wypisujesz. Życzę powodzenia.

margonia
@Smile

Niestety, to wcale nie są bzdury. Tam nikt nie wylatuje. Ludzie sami odchodzą. Fatalne warunki pracy.

Aga

Firma jak inne. Nie każdemu pasuje, ale jednak cały czas się rozwijają i zatrudniają nowe osoby.

Aga

bulldog

syf, jeden wielki syf brak jakiegokolwiek bhp, cud, że jeszcze nie było bardziej poważnego wypadku, toalety wyglądające i śmierdzące gorzej niż na dworcu (nawet ta koło szefostwa!) chaos nikt nic nie wie, naprawde garstka osób zna się na tym co robi, reszta jest z przypadku, bez szkoleń obsługują klientów hahaha, wystarczy chwila w biurze żeby zorientować się że większość pracowników zachowuje się jak dzieci we mgle, starają sie i tego nie mozna im odmówic ale w takim chaosie jaki tam panuje ciężko byłoby się skupić na zrobieniu kupy! nie pozdrawiam szefostwa naturalnie, z powodu braku szacunku do swoich pracowników.

Alec Baldwin

Nie ma nudy ;)

kataryna

Koleżanko/kolego z bólem żołądka. Masz rację, coś jest nie tak. Zastanów się jednak z kim, bo mnie nic nie boli.

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.