Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

Hej jestem nowym pracownikiem w Dromie. Trochę mnie przestaraszyly wpisy przed przyjściem do pracy a tu się okazuje że jest całkiem dobrze. Myślę że specjalnie takie opinie piszecie żeby nie było nowych pracowników i konkurencji dla obecnych. Jestem prawie czwarty tydzień i jest fajowo. Pozdro

@Nowy

Nowy,ciekaw jestem do jakiej filii trafiłeś, zdarzajå się lepsze i gorsze.Widać że po paru tygodniach fascynacja nadal cię trzyma,też tak miałem.Zmieniło się po 3 latach i to na gorsze,więc tak bardzo się nie podniecaj!!!

DR_omowiec
@Lucky

i co lucky, pracujesz 3 lata i zmian na lepsze nie zauważyłeś? To albo jestes ślepy albo kłamiesz. 3 lata temu jakie były stawki? A teraz za ile pracujesz? premie dostałeś ? coraz więcej normalnych ludzi w dromie

jasiek
@Lucky

a które są lepsze bo mam blisko na portową i nie wiem czy nie wtopie

@DR_omowiec

Bez przesady, coś się jednak zmieniło, ale żeby tak się zachwycać to lekka przesada,a gówniarzem nie jestem aby kłamać. piszę jak jest i nawet Ty nie zmienisz mojego zdania na temat pracy w Dromie.Co do ludzi to szczerze przyznaje Ci rację,ale kierownictwo jakie było ch.....e takie już zostało.

@DR_omowiec

Zapomniałem dodać że nie pracuję już w tej firmie,sam odszedłem i nie żałuję, a wyrażam opinie bo mam takie prawo,stawki szałowe nie są a narobić się trzeba.

Henio
@Lucky

Chlopaki cztery lata pracuja w Dromie i powiem jedno jak przychodzisz do roboty na czas i robisz swoje to nikt sie nie czepio. A widza takich co przyjdą jak chcą i nie robią to mają z kierownikiem na bakier tako prawda . Firma jest solidno i mi sie tu podobo.

Kret

I co? Cisza? Smile w tym miesiącu Ci nie zapłacili czy co, że tak zaciekle nie bronisz firmy i nie wymyslasz jak tam to nie jest wspaniale? Ochrzan był od szefunia? Hahaha ;DD

@Kret

cześć Kret Z chęcią udzielam się w tych tematach które wymagają wiarygodnego sprostowania i wyjaśnienia. Ostatnie wpisy nie świadczą dobrze o piszących osobach i nic oprócz pomówień nie wnoszą . A pytałeś o M , jest na zasłużonym urlopie. pozdrawiam Smile

@Smile

Hej Smile!!!Ludzie mają takie prawo, że na forach mogą wyrażać swoje opinie,nie zawsze są to pomówienia.Ktoś kto w tym siedzi wie o czym mówię.Z twoich odpowiedzi zauważyłem że jesteś bardzo inteligentnym gościem,a zastanawia mnie to czy Smile =Szef?Pozdrawiam

robert lewy
@Lucky

Myślisz że szef nie ma co robić tylko na forach pisac ?

@robert lewy

Zadałem tylko proste pytanie,bo tak podejrzewam,po przeczytaniu paru opini@

@robert lewy

Haha no właśnie. Poza tym nie wiedziałem, że opieprzanie innych i przeprowadzanie prywatnych rozmów telefonicznych to zasłużony urlop :-D a Szefostwo nie jest takie złe jak ich opisują. Gorszy poziom prezentuje kierownictwo.

ambasador
@Kret

Kret widze że jesteś w temacie. z pewnych wzgledów chciałbym pracować przy produkcji rolet, słyszałem że sa różne lokalizacje. Gdzie najlepiej sie pracuje? I co z tym kierownictwem? Az tak źle?

Jarek

człowieku to czemu tam pracujesz? Jak masz 9.50 to znaczy że nic nie potrafisz. Ci którzy coś potrafią mają wyższe stawki, no i nadgodziny normalnie mają być płacone.

@Jarek

ta Pani która to napisała już nie pracuje ,chciała podwyżkę a z wiedzą produktową jest u niej bardzo słabo więc obraziła się i odeszła pogniewana z firmy a teraz wypisuje bajki

Carter
@Smile

Ciekaw jestem o jakiej Pani piszesz,bo większość kobiet ma tam podobne zdanie na ten temat;

Smile

hej JOHNY najbardziej mi się podoba ;) w tym co piszesz - "normalni ludzie już .............. lub siedzą w więzieniu." Coś się Tobie pomieszało skoro tych normalnych w więzieniu osadziłeś ;) Firma ma bardzo dobry Team który pomaga rozwijać tę firmę i stąd same sukcesy a margines społeczny jak w każdej firmie jest tylko że nie tak wielki jak piszesz , to kilka osób które niedługo zakończą pracę w firmie. Dziękuję za spostrzeżenia. pozdrawiam Smile

Smile= M? :)))

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Aneta

@Keniu czyli jeśli dobrze rozumiem obecnie w firmie jest okres wzmożonej pracy, który potrwa do września. Czy w związku z tym Droma S.C. potrzebuje dodatkowych osób do pracy na ten czas?

Aneta

@Leila Piszesz, że według Ciebie to, czy firma jest dobra można poznać po ilości lat stażu pracowników. A jak to jest w Droma S.C? Czy jest to miejsce do pracy na lata? @emilia Reakcja na błąd pracownika dużo mówi o przełożonym. Rozumiem, że tutaj nie ma z tym problemu. Piszesz, że jest dużo pracy. Czy w związku z tym zdarzają się nadgodziny?

@Aneta

Ludzie którzy pracują dłużej są wyciskani jak cytryna,do ostatniej kropli.Żadnych super premii z tego tytułu nie mają.Jeśli zdarzy im się gorszy okres są szykanowani i gnębieni. Ludzie przychodzą i odchodzą widząc ten bałagan w firmie;

@Paker

paker chyba firmy w swojej opinii pomyliłeś , idź na siłownię zamiast głupoty wymyślać

@Smile

Wiem co mówię,nie będę owijał w bawełnę,každy ma swoje zdanie na ten temat.Widocznie ty masz inne,twoje prawo. A PAKER to tylko ksywka, więc proszę nie obrażać mojej inteligencji;

@Paker

Przepraszam nie chciałem Ciebie urazić. Domyślam się że pracujesz w firmie więc proszę pozwól innym przyjść do naszej firmy i wspólnie wypracować dobrą pozycję na rynku bez negatywnego nastawiania. W naszej firmie pracuje mnóstwo ludzi i naturalne jest to że czasami między ludźmi powstają drobne konflikty.

edi

głupoty piszecie robota jak robota

emilia

Pracy dużo, nie da się nudzić. Troche chaos w biurze z uwagi na ilość pracy ale nie zauważyłam aby ktoś kto popełni błąd miał przechlapane, wręcz przeciwnie raczej załatwiane jest to na spokojnie.

Aneta

@Leila jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. W tym w różnych jej działach. Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiają na wątek szukając informacji na temat firmy jako pracodawcy. Chcemy, żeby wątek ten służył pomocą i był źródłem przydatnych informacji.

Aneta

@Leila chętnie dowiemy się również o tym jak wygląda praca w biurze. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym co dzieje się w tej części firmy? Wspominasz, że praca jest ciekawa i interesująca. Jak wygląda Twój typowy dzień pracy?

@Aneta

Dlaczego wszystkich wypytujesz jaka jest sytuacja w biurze? Ja pracowałam w dziale puszczania zleceń, w środkowym pokoju. Niby nic specjalnego, ale uwielbialam pracę z dokumentami. Teraz mam lepsza pracę i pewnie do dromy bym nie wróciła, ale znam takich co by wrócili.

Lajkonik
@Leila

To ja zapytam jak ta praca wygladala ? Wiem.ze tam trzeba mowic po holendersku tak ? Jak to wyglada w lraktyce na dziale zlecen ?

@Lajkonik

Nie trzeba umieć żadnego języka. Jeśli czegoś nie wiesz, to jest tam odpowiedni dział holenderski, który tłumaczy Ci wszystkie niejasności. Tak jak pisałam wcześniej, praca okey. Może nie jakaś ambitna, ale przyjemna. Przynajmniej najmniejsza odpowiedzialność na Ciebie tam spoczywa. Wiele osób by wróciło. No ale, wiadomo, że szacunek do pracownika jest tam zerowy. Wola zatrudniać nowych, mniej doświadczonych ludzi niż zatrzymywać starych. Po czym poznać, że firma jest dobra? Po latach stażu pracowników. Ale oni chyba o to nie dbają. Najważniejsze że biznes się kręci.

Kamila
@Leila

"Przynajmniej najmniejsza odpowiedzialność na Ciebie tam spoczywa" dziękuję, ale niestety wystawiasz sobie w ten sposób ciekawą ocenę. Mi sie wydawało, że każdym stanowisku jest konieczne poczucie odpowiedzialności, każdy robi rzeczy ważne mające wpływ na kolejne etapy, bo chyba nie robiłaś rzeczy bez sensu.

@Kamila

Jeju, chodziło mi o to, że w każdej firmy są rzeczy ważne i ważniejsze. Dział puszczania zleceń jest działem ważnym, ale wszystkie inne działy są ważniejsze. Będąc tłumaczem masz kontakt bezpośrednio z managerem i szefem firmy. Osoby wyceniajace i logistyka tak samo. A to się równa z tym, że jak popełnisz najmniejszy błąd to masz przewalone. Tamten dział nie ma z nimi bezpośrednio do czynienia. Tam nawet nie masz w czym popełnić błąd. Obowiązki są tam rutynowe. Chyba że będziesz za wolna. To jedyny błąd który możesz popełnić. Co nie znaczy ze dziewczyny się tam nie napracuja. Bo ilość pracy jest we wszystkich działach tak samo duża. Mam nadzieję, że wytlumaczylam o co mi chodziło. Pozdrawiam

Leila

Chodzi o biuro w Gliwicach na horsta. O produkcjach się nie wypowiadam, bo nie znam sytuacji

Dnn
@Leila

Na produkcji pozwalniali ludzi którzy znali tę pracę od podszewki A skoro człowiek jest na umowę zlecenie nie ma w obowiązku pracować 8 godzin i o to chodziło.Szukają jeleni do robienia nadgodzin a specjalistów się pozbywają.Jeszcze jedno;nowy kierownik na Zabrzu Marcin, to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!!

Leila

Znam dużo osób, które wrocilyby do dromy, gdyby tylko kierownictwo i szefostwo przyznało, że źle zrobili. I nie chodzi tu o przedstawienie korzystniejszych warunków tylko o pokorę. Bo praca zła nie jest. Obowiązki są naprawdę ciekawe i interesujące. Tylko trzeba mieć odpowiednie podejście do pracownika. Pozdrawiam serdecznie

Abelard
@Leila

Leila kto źle zrobił. W końcu Droma to 4 lokalizacje i w każdej jest inaczej.

Balotelli

Weźcie się do roboty zamiast głupoty wypisywać. Kiedy macie na to czas?

@Balotelli

Widocznie ty też nie masz co z czasem robić, bo po 8 rano wypisujesz bzdury;ježeli czytasz opinie ludzi to widać że jesteś zainteresowany wypowiedziami innych;

@Paker

Hahaha, słuszne spostrzeżenie :-) ale gdybyśmy firmę przedstawiali w samych superlatywach, wtedy czas nie grałby roli. Ponadto mój kumpel pracuje na strefie już 4 lata. Po 3 został leaderem. Z wykształcenia jest mgr inż. Więc nie gadajcie głupot, że strefa taka zła, bo ludzie z wykształceniem są tak odpowiednio traktowani. A w dromie będziesz wtedy dobrze traktowany gdy będziesz lizać tylki. Żadne doświadczenie, starania są tam niepotrzebne. Poza tym nie przesadzajcie, że praca zmianowa to katastrofa. Moi rodzice też pracują na zmiany i jakoś żyją i są zadowoleni. Na strefie praca w święta nie jest przynajmniej przymusowa, a jeśli chcesz iść to zarobisz tak, że Ci się to opłaca. A tu? Nie warto wychodzić z domu. Także kochani, jeśli chcecie pracować w dromie pchajcie się w tylki. Efekt murowany ;)

Kret

Smile: firma się rozwija i zwiększa zatrudnienie? Nie!!! Firma zwiększa zatrudnienia bo się rozpada. Tylko nowi co tam przychodzą już nie są tak głupi jak jeszcze parę miesięcy temu. Chcą się rozwijać i do bagna nie wchodzą. Da się zarobić?! No bardzo śmieszne. Wtedy może ludzie jakoś zarobią jak będą siedzieć cały dzień w pracy i nie będą mieć życia osobistego. Tylko czy warto? Czy warto być tam traktowany jak murzyn? No właśnie...

@Kret

Kret.... jeśli u nas pracujesz to lepiej zmień pracę i uspokoi Cię to , głupoty piszesz bez logiki , szkoda czasu.

stary wyga
@Kret

Kret zapraszam do moich kumpli na strefę. Możesz sobie wybrac. 3 zmiany lub 4 brygadówka, cisnienie i parcie na normy, nadgodziny do odbioru, liderzy debile. Już nie jeden posmakował i chciał wrócić do Dromy, gdzie lekko nie jest ale nie ma 3 zmian, na dodtakowych godzinach czy sobotach mozna dorobić. Jak komuś nie pasuje to po co ma się męczyć. Pracuję kilka lat i widze sporo zmian na lepsze, to już nie czasy gdy za 7,50 się robiło.

Aneta

@ratlerek jakie zmiany zaszły w firmie? Wiesz może coś więcej o obecnej sytuacji w Droma?

ratlerek

Paker kiedy pracowałeś? Podobno coś się jednak zmieniło.

@ratlerek

Ta, to się zmieniło, że z firmy wszyscy odchodzą. @smile: ludzie chcą zarobić i nic nie robić? Kogo masz na myśli? Bo chyba nie tych biednych ludzi którzy są przez szefostwo i kierownictwo wykorzystywane. Chodzą jak murzyni do tej pracy, robią w nadgodziny, wszystkie święta państwowe też mają zajęte i Ty masz czelnosc powiedzieć że Ci ludzie chcą zarobić? Bo co, bo zarabiają najniższa krajową i chcą podwyzszki by godnie żyć, bo na to zasługują?! To Wy, szefostwo i kierownictwo chcecie zatrudniać murzynow którzy poprosza o najniższa krajową. To jest sukces by dostać tam prace. Nawet nie musisz być bystry i wykształcony. Najważniejsze byś chciał jak najmniej. Byle kasa się zgadza szefostwu. I pewnie komentarz i tak zostanie usunięty ale może niektórzy dowiedzą się prawdy. Bez pozdrowien.

@Kret

*przepraszam, ale odpowiedź miała dotyczyć użytkownika StaraSkarpeta a nie Smile.

MIChael
@Kret

chyba dawno nie byłeś w firmie. Osób z najniższą krajową jest zaledwie kilka procent. Roboty dużo ale da się zarobić m(to prawda ze kosztem ilosci godzin, ale gdzie indziej nie miałem takiej mozliwosci)

dom

Witam co tam wynagrodzenie co powiecie o takiej Firmie co nie płaci na czas pracownikom mało z tym wynagrodzenie za miesiąc kwiecień jeszcze nie został wypłacony pracownikom a zbliżamy się ku końcowi miesiąca maj, hańba i wstyd , informuję też iż wynagrodzenie w innych miesiącach jest wypłacany dopiero 15 każdego miesiąca gdzie jest to łamanie prawa sprawa nadaje się do prokuratury i do PIP. pozdrawiam zarząd i wszystkich poszkodowanych pracowników .

Aneta

@StaraSkarpeta@Smile chętnie dowiemy się więcej na temat tego co za co najbardziej lubicie pracę w Droma. Możecie opowiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w działach na jakich pracujecie?

Aneta

@margonia możesz powiedzieć coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie? Bardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze wypowiedzi. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź mówiąc coś więcej na temat tego co dzieje się w Droma.

@Aneta

Firma bardzo dobrze się rozwija. Płaci pieniądze w terminie. Cały czas zwiększa zatrudnienie.

dom
@Smile

to jest nie prawda że Firma płaci na czas jest już 23 maj idalej pracownicy czekaja na wynagrodzenie za kwiecień

@dom

Którzy pracownicy czekają ? Po sprawdzeniu okazało się że dwie osoby nie odebrały pieniędzy bo po prostu po nie się nie zgłosiły.

Gregory

Na jakie stanowiska są teraz przyjęcia. Mam blisko więc chętnie spróbuję, bo czas i koszty dojazdu by odpadły.

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.