Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Mimi

Będą te podwyżki w końcu ?

@Mimi

Kiedyś na pewno.... ale niedawno były wiec pewnie nie wcześniej niż za pół roku...

Mimi
@Anonim

ale Ci którzy nie dostali, bo nie wszyscy mają tą podwyżkę

@Mimi

Nie sądzę aby reszta dostała. Dostali ci co mieli dostać i tyle. Chyba wyrównali na jeden poziom. Na kolejne trzeba czekać kolejny rok. Może reszta tez wtedy dostanie ... zależy od kierownika

@Mimi

Zamiast podwyżek będą zwolnienia,ha ha

Wiktoria
@Anonim

A jak kształtują się w Mid Ocean Brands Polska szanse na awans? Czy jest to dobre miejsce do rozwoju kariery zawodowej? Wiele osób składa CV na niższe stanowiska mając nadzieję, że w przyszłości uda im się wspiąć wyżej. Chętnie dowiedzą się jaka jest polityka firmy w tym zakresie.

@Wiktoria

Masz znajomości, masz awans.

SzczecinaONA

Podwyżki to będą ale prądu i żywności a Was będą (usunięte przez administratora) dalej. Tylko uciekać z tamtąd za tą kasę jak tak zrobiłam i nie żałuję. Rotacja 2019 w tej firmie przed Wami, praca niepewna, nie szanują ludzi ale widocznie mogą sobie na to pozwolić. Ikea się wybuduje za płotem to Midek upadnie albo przeniosą go na wschód. Mid Nie Nie Nie—najgorsza firma o której się słyszy, wystarczy przeczytać Wasze komentarze i jacy ludzie tam pracują

Radio

DJ WIOLA HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Pamietasz

14.09.2017 "ZAWSZE TAM GDZIE TY "

Pamietam

Poważnie?...to jak?

No tak to a ty nie?

@Anna

To o co chodzi,co mówi ci ta data?

Tanczylismy

@Anna

A ja pamiętam coś innego...

Ale beka

Moda na sukces - odc. 66529

@Ale beka

Beka będzie gdy tylko kadry się dowiedzą ???? kotku

O.o
@Nowa

Ale że o co chodzi?

@O.o

Poczekaj jeszcze pare dni a będzie i gorąco i ciekawie:)...

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Green Capital S.A.

Dancer

Thanks you

Zazdrosna

Ta wiola z jedynm skrzydelkiem na plecach haha to niezła zdzira :/ Zostawiła synka z pada i teraz sie buja z typem z przygotowalni. Mają tupet lizać się i obmacywać w aucie pod firma. A ten synek to do każdej lata. Widać że mają ze soba dużo wspólnego

W
@Zazdrosna

Takie komplementy to ja lubię :D schlebia mi Twoje zainteresowanie :)

Ciekawa

Co to za pożar na hali był? ????

Zoknakukam
@Ciekawa

Na transferze coś się podpaliło ????

Joahim
@Zoknakukam

ja ciulsko sie poliło

Onixd
@Joahim

A haha XD no panowie z druku maja ciuliki w spodenkach t kto wie któremu konar zapłonął

Ernest 25

Hopy mocie tyz taki problem jak jo? mianowicie jo lubia sie czepac wszedzie po pora razy w robocie w hazlu w autobusie w banie pociongu w doma i od dugszego czasu widza ze moj pulok robi sie zielony czy to normalne?

Twój pulok

Tak

Ernest 25
@Twój pulok

a co mom ciulsko wrazic do majonezu zeby opuchlizna i zielenina zlazla czy do miodu?

on 16 lot
@Ernest 25

moj ujek zawsze jak konczyl mie dupic wkladol pulok do sosu grzybowego z majerankiem godol ze po tym wszystko mu przelazi nawet smrod spod napleta

Niki
@Ernest 25

Umyj rece zanim to robisz, tak to jest jak sie miesza farby bez rejawiczek, a pozniej robi to ufajdanym rekami

Ali29

Zgadza wam się wypłata???

Wypłata
@Ali29

Jeszcze (usunięte przez administratora) nie ma wyplaty a ten dupcy o wyplacie walni sie (usunięte przez administratora) w czoło.

Ali29
@Wypłata

Sam se walnij. Masz konto w Czeczeni że jeszcze nie doszła?

@Ali29

Chyba znowu bez premii bo mi się nie zgadza

@Rybka

Jak się olewalo płace to się jej nie ma. Idź i zapytaj

Witam. Mam pytanie odnośnie zarobków w tej firmie. Czy są jakieś premie albo inne dodatki. I na ile jest umowa. Proszę o prawdziwe odpowiedzi gdyże zastanawiam się czy nie zmienić pracy. Pozdrawiam.

Dock
@Ania

Nie polecam zmieniac pracy na mida. Umowa jak dobrze pojdzie to na miesiąc, premia niby jest ale jakos jej nie widac :D

Molp
@Ania

Zarobki jak na pl warunki ok, praca 8 h umowe na czas nie okreslony dostawali dostaja i dostawac beda osoby pracujace, wystarczy sie wykazac ppd agencja i po jakims czasie sie upomniec o umowe z mid, a nie w jeden miesiac wziac 7 dni l4 jedna UZ jeden bezplatny (usunięte przez administratora) NN I jeszcze sie dziwic ze cos nie tak jest

@Ania

Jak się dobrze pracuje to oprócz wynagrodzenia jest też premia (chyba że się ma się olewa pracę). Jest tez autobus bezpłatny dla pracowników. Wynagrodzenia jak wszędzie ale płacą co miesiąc więc nie ma co się martwić. Za nadgodziny też płacą. Po kilku miesiącach można przejść pod firmę - wcześniej przez agencje pracy ale też nie jest źle. Narzekają Ci którzy myślą że można przyjść (albo i nie) i tylko za to zapłacą. Pracować trzeba ale jest spoko

Informator

Słyszał ktoś że od stycznia będzie czterobrygadowka i skończą się wolne weekendy. Pozdrav

Skowyr
@Informator

A ja słyszałem, że od stycznia będzie nowy rok.

alojz FBI
@Informator

od nowego roku pociagniesz mi po same kule

@Informator

Podobno ma nie byc czterobrygadowki

Alex
@Informator

Mają wprowadzić pod koniec stycznia ale tylko na magazynie

@Alex

A skąd masz takie info?

Informator
@Informator

A słyszał ktoś że wszystkich pracowników Mida wywiozą do (usunięte przez administratora) na Syberię i będą płacić w miskach ryżu.

@Informator

Nie siej zamętu i nie ... głupot. Gdyby miały być jakieś zmiany bylibyśmy poinformowani.

słonecznik w penisie

jo tam lubia disco polo fajnie graja jest mila atmosfera w pracy fajni brygadzisci i ogolnie mid ocean jest bardzo dobra firma godna polecenia a ci co pisza inaczej to fleje i nieroby ,patusy ktorych sie powinno zutylizowac Pozdro!

MOBik

Niech ktos wyłączy te radiooo!!!

Lala
@MOBik

haha, nie podoba sie disco polo?

komandos z wietnamu

uzytkowniku Rybka dej mi powoniac twoje majtki

gornik przodowy
@komandos z wietnamu

jo ci dom powoniac ciulsko chces?

Olaf w spodniach

wez mi do gymby

ja_sam_on_heros

co Wy się tak ślinicie? piana z ust wam kapie! o co kamano? pozwalasz se - to masz! taki rynek pracownika mamy w PL, że już można zarabiać 5000 za przyjście do pracy :) nie pi...ol i się zwolnij i idz do innej firmy robić. s 5 ich jest po drodze.......Jak nie dostaniesz ze dwie wypłaty, to wrocisz tu jak bura zbita (usunięte przez administratora) Tu przynajmniej robią to co mozna zrobic zgodnie z prawem. A z ludzmi muszą się liczuć bo mają ich jakiś 1000 a nie 16. i premie mosz i 4brygadowki nie mosz. rob swoje i nie przejmuj sie debilami. co zrobisz!? chyba że to TY :) a połowe z piszących to na sadistic albo do prokuratury! Laski sa, chopy sie trafiają, ktoś zgubi stanik od czasu do czasu albo kulki. :) Żyć z ludzmi, robić z ludzmi. za duzo godzin tu spendzamy razem zeby sie drapac. życie. popracuj jeszcze z 10 lat. to docenisz jeden/na z drugim/om. i umikajcie kamer jak sie już... doglebnie poznajecie :D :D one paczą non-stop

drunk
@ja_sam_on_heros

nie piszo, pijo bo wyplata dostali :)

ws

SŁYSZAŁ KTOŚ COŚ CZY BĘDZIĘ JAKAŚ PREMIA ŚWIĄTECZNA ??

robin chudł

Nie będzie.

Ktoś

Nie będzie.

Wesoły i robotny cygan

jestem robotnym cyganem z kaufhausu i chca robic w Midzie mam 23 lata wczesniej na targu sprzedawalem jabka i nimom doswiadczenia na magazynie, sa przyjecia? jest tam przyjemnie i mozna sie narobic? jakie zarobki? oczekuja szczerych opini a nie tych pisanych nizej Pozdrawiom

firma (usunięte przez administratora) jak pracownicy(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Mid Ocean Brands Polska: zmieńcie tam wszystko to ta firma to smutek,przyjmujecie śmieci z ulicy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyrzucić cała patologię i stworzyć firmę od nowa bo dla was chyba nie ma już ratunku ;)

DRUKARZ
@.

Cała ta firma to jakieś nieporozumienie , (usunięte przez administratora) i bałagan w tej firmie panuje , i brak szacunku do pracowników. Dla dobrych ludzi nie ma tu miejsca zaś patolom miejsca nie zabraknie. Pozdrawiam fałszywych ludzi którzy tam robią , karma do was kiedyś wróci !! A szczególności na przygotowalni . STOP TOKSYCZNYCH LUDZIOM !!

Yołka

Yo A robi tam jeszcze ta Andżela co śmigo tym łOplym

ja tyz
@Yołka

Znikła niby siedzi na kadrach

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska