Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

pieron

W przyszlym tygodniu idymy na sitodruk , polecocie te stanowisko ? fajnie idzie zarobic? :)

on
@pieron

Na jaki dział dokladnie bo z sitodruku sa trzy ??

on
@on

Sorry cztery

Żuk 1966
@pieron

Nie polecam tej firmy, przyjmują bo mają pracę jak się zmniejszą zamówienia na produkcji podziękują od razu. Wszystko tylko NIE TA FIRMA. NIE POLECAM,terror i robisz za darmo.

Kropek

Jorge Mendez-Cold. A moze ....

Kropek

;-(

TRSL

Za niedługo wyczyszczymy smród panujący w midzie! :) 60

Pierdziś
@TRSL

Ludzi puszczających cichaczy i tak nie wyłapiesz.

Świony 9an9

Hahahaha

pieron

Tyz tam ida od przyszlego tygodnia :) Ruda 1 auu! JR

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Pusia

To zależy na , której zmianie pracujesz

Rokokoko

Zależy. Jeśli lubisz szczerbatych śmierdzących ruskimi fajkamito wybór będziesz miała duży

Misss
@Pusia

Teraz bede miała na 14

Misss
@Pusia

Teraz bede miała na 14

Siseniorita

No no pełno ich. Spójrz tylko na przygotowalnię, potem na Transfer i sito mrrrr

Szczery

(usunięte przez administratora)daj na luz. Jeżeli nie radzisz sobię z liderowaniem , wróć do parkowania. Oszczędzisz sobie i innym,braku Twoich kompetencji,pozdrowionka Sito

@Szczery

A ty wróć do nauki pisania . Dwóch zdań nie umiesz sklecić.

Ciekawy

Wypłaty się zgadzają ?

BystreOko

Renia, odnies ta bluze na miejsce.

Hell

A co myślicie o tym,że kierownicy flirtuja z pracownikami ? I nawet nie zwracają uwagi na otoczenie?

asdadsd
@Hell

i co z tego? Każdy sobie rucha kogo chce a co resztę to powinno obchodzić?

@asdadsd

Tak,ale nie w pracy . Bo to nie jest pub ani podwórko. Warunki muszą być neutralne i bezpieczne dla pracowników.

Ciekawy
@Hell

A który kierownik?

Rena z Madrytu

W midzie strzelają jak Piątek Pow Pow Pow !

Wysoki brunet

Pozdrawiam cudowna(usunięte przez administratora) super bo na spotkaniu integracyjnym 22grudnia :* :*

Bad

Wyłącz ta zryta muza (usunięte przez administratora)

Ruda_Ruda Śl

Ludziska powiedzcie ino czy warto starać się o pracę w Midzie, przez jaką Agencje bo słyszałam że tak tylko można się dostać tam. Jak jesteście na TAK to jaka polecacie agencje? Bo czytając forum widzę nieciekawe komentarze pomimo że noszę okulary. Komentujcie realnie jak to wyglada tak jak czujecie

nerwusek
@Ruda_Ruda Śl

postaraj się przez weegre,mają najmniejszą ilość godzin jaką trzeba przepracować po"nimi",a póżniej pod firmę,weegre lojalna nie okłamuje ludzi,wszystko na czas jest u nich. 'pod nimi

MOBik

Co z tymi paskami?

Anno
@MOBik

idź do kadr i się dowiedz

midzianka
@MOBik

sa juz paski

Kierownik Mid

Ludziska napotkałech takie treści jakie Mid wypisuje przy swoich rekrutacjach. 60% kadry zarządzającej na sumę pracowników 1100 łosób. Więcej kierowników niż pracowników Hahahahhaha fajno firma, wnioski pozostawiam WOM. To kto tukej pracuje. ________________________________ Obecnie w zakładzie produkcyjnym i magazynie w Rudzie Śląskiej pracuje blisko 1100 osób, a 60% naszej kadry kierowniczej to osoby wybrane drogą wewnętrznego awansu. W codziennej pacy priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pracowników. Międzynarodowe standardy pozwalają nam zapewnić odpowiednią jakość i higienę pracy.

True
@Kierownik Mid

Czytanie ze zrozumieniem boli... Jest tam informacja, że 60% kadry którą mamy jest wybraną droga wewnętrznych awansów. Co świadczy o tym że można awansować a co za tym idzie więcej zarabiać. Gdzie tu jest napisane, że 60% wszystkich pracowników to kadra zarządzająca?

Zraniona

Tygrysku,dziękuję Ci za wszystko...miałeś wszystko o czym marzy każdy mężczyzna,w zamian nie dałeś z siebie nic,ja nigdy nie zasluze na takie traktowanie...dziękuję Ci,bo zostawiłeś mi coś bardzo cennego,moja iskierka będzie mi towarzyszyć w zyciu,wiem ze ja utrzymam,bo ja ,w przeciwieństwie do Ciebie,nie zostawię jej,dziękuje,mam już dla kogo żyć...

Słoń
@Zraniona

Haha widzę że znowu w midzie jakieś leve leve lof lof xD głupie pity naciagaja facetów do łóżka a tera wielkie wywody.. O kim mowa tygrysku Hehe

@Słoń

Jak facet ucieka od odpowiedzialności,to spoko,ale jak kobieta zostaje z problemem to głupia pita,jasne ,on sie bawi na calego,a ona bawi, ale co innego...żeby ciebie to spotkało,to inaczej pogadamy,gdybym wiedziała,ze tak zrobi,to bym nawet na niego nie spojrzala

Sofoklesa myśliciel
@Zraniona

Związek polega na wspólnym budowaniu relacji. Kompromis ugody przyzwolenia i rozmowa daje światełko na dobre relacje. Tylko głupie baby bądź głupi faceci nie potrafią tego zrealizować. Wszystko się da.. A nie obwinia i pisać dziecinne posty na forum społecznościowym.

@Sofoklesa myśliciel

Dobrze napisane...żeby mój tygrysek myślał tak jak ty,to wszystko byłoby łatwiejsze,ale chyba nie każdy potrafi dorosnąć,tylko są jak dzieci...

Tygrysek
@Zraniona

To nie moje dziecko,było nie dawać w kiblu tym ze sita

@Tygrysek

Naucz się czytać ze zrozumieniem,wiem dla niektórych to problem...

@Zraniona

Zucie, podobne jak jest fajnie

@Tygrysek

Wiem, nie wiesz jak się za to zabrać...

Piotruś
@+

No dokładnie do włodkowsj pisałem swojego na fb , ale usunęła, zbyt nachalny byłem ??? nie wie kwiatuszka nie ma. A później każdy przeglądał Beaty fb ;). Jakie wy chętne na flirt włodek

o.Osii

Dostaliscie paski na e maila ??

Mailo
@o.Osii

własnie nie..

TakiTyp

A o jaka zmianę ci chodzi

Hehe
@TakiTyp

Teraz o ranna

Aldona
@Hehe

co sie stalo sie??

otto

Wie ktoś jak wygląda praca i zarobki na stanowisku grafika?

Exscreen
@otto

Studio to chyba jeden z lepszych działów patrząc na nie z zewnątrz, przynajmniej na mojej zmianie chłopaki się dogadują. Problemem jest częsty nadmiar pracy i dużo drobnych zadań, które zabierają mnóstwo czasu. Z tego co słyszałem, zarobki mają całkiem dobre patrząc na całą firmę, ale patrząc na potrzebną wiedzę - zbyt małe. Muszą wiedzieć wszystko na temat etapow produkcyjnych, bo drukarze często sami nie wiedzą, czego chcą.

Pakowaczka

Ludzie wiecie może czy będą te podwyżki czy nie? Bo najniższa podwyższona a tu dostaje nowa umowę ze starą stawka?

Anonimowy drukarz
@Pakowaczka

Najniższa to (usunięte przez administratora)wiec i tak jest wyzsza niz najnizsza wiec nie maja obowiazku nic dzwigac ;)

@Anonimowy drukarz

Na umowie nie mam żadnej stawki. Tylko (usunięte przez administratora)brutto

Anonimowy drukarz
@Pakowaczka

A to chyba przez agencje wiec ich pytaj

Loser
@Pakowaczka

A to przez jaką Agencje tak masz?

@Loser

Human hunter

Rybka
@Pakowaczka

To racja 14.30 na godz ale wypłata wychodzi na 2400 brutto Robilam pod tą agencją wiec spoko Teraz pod firmą wychodzę tak samo Bez spiny jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska