Opinie o Incobex w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Incobex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Incobex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incobex w Bielsko-Biała

paleciorz

uwaga na ta firmę. syf brud smród. na kamery patrzą czy zapier... zeby 2000 zarobic trzeba 200h zrobic w miesiacu i zeby prezes Ci nie obcial premii.

robol

re lisek ,to ma byc motywacja?mobilizacja,zart ale rozumie panskie myslenie panie prezesie...duzo pracy malo placy,, czas na ukraine nadszel chyba,,,moim zdaniem w firmie co do szanowania pracownika i jego socjalu i plac jest coraz gorzej,,,,ps fakt na czas jest,i tyle moze kiedys znow cos skrobne

burdel

bylem na rozmowie o prace proponuja 3500zl brutto a wrzeczywistosci masz 11zl brutto na godzine wiec ile trzeba miec godz zeby zarobic 3500 brutto to chyba jakies żart. praca w strasznym syfie i pyle a nie mowie juz o smrodzie i cieple jakie panuje na hali.tylko ukrainiec nadaje sie to takiej pracy.omijajcie firme szerokim lukiem

robol

najlepsze jest to ze za nadgodziny placom mniej niż za normalną godzinę taka matematyka,,prawda taka trza szukać innej pracy,bo tu nawet zeta nie dadzą wiecej.ps taki wierszyk (usunięte przez administratora) wszystko i sie smiej rano wstaniesz bedziesz mial mniej hhehhehhe,ale zato prezes mamamam co ma i smieje sie znas .i te jego przydupasy ...kur.....w..a,atmosfera w f.moze byc ale rozmowy o pracy,ktora raz jest raz nima to do domu ci kazom isc i ciula ci za to dadza a gdzie postojowki ,,krwa...walcie sie wszuscy ,najebalem sie i tu se pisze hheheh a wszystko przez tych szy tow hhehhehhe gorole i inne wioseczki (usunięte przez administratora) sie wszyscy

Lakiernik

wystarczy ze jestes silny i nie mdlejesz przy lakierach praca w warunkach szkodliwych ale bez wypłacanego dodatku do pracy w warunkach szkodliwych

Czy możesz przyjsc jutro do pracy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
pracus

sa kobitki mlode,,mogli by nocki zrobic znimi hheheh a reszta co tu pisza pracownicy na nie ,a ci co sie nie przebierajom na tak i cala bajkamidzie 2ooo zarobic?

Smieciowkarz

Zgadzam się że oczywistym są zarobki szefa i niech ma ale nikt mi nie powie że oczywistym jest oszukiwanie własnych pracowników. Jakbyś dobrze śledził dyskusje toczącą się tutaj to byś wiedział skąd jestem zorientowany. No cóż typujcie dalej przy śniadanku kto komu i o czym opowiada :D Poprawiajcie dalej poprawki poprawek, może w końcu uda się coś dobrze zrobić.

Smieciowkarz

Jak tam wypłaty? :D Dla informacji żebyście oczy otworzyli - kolejne ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika do INCOBEXU. Pracownik Produkcji - ilość miejsc 2 - wysokość wynagrodzenia 3000 zł/m-c brutto. A wy dalej pracujcie dla Elplastu za dziękuje :)

Łaj

A jak tam lakiernia?

@Łaj

szukają kierownika wiec możesz się załapać :) powodzenia życzę :D w sumie to będziesz po drugiej stronie wiec to ty będziesz kopał a nie będziesz kopanym :D

jajca muszą być

czerwony ,,,jest dyrektorem chyba?....ale rybke na autku ma hahhhah boguś

Exkierownik "plastikow"

Chcialbym zaprzeczyc ze w ostatnim czasie pisalem opinie na temat Incobexu czy Elplastu. Plotka krazaca po zakladzie jest nieprawdziwa. Mimo zadowolenia z mojej pracy i jak to okreslono "wiazanie ze mna przyszlosci w firmie" nie doszlo do porozumienia w kwestiach finansowych. Nie jestem idiota, wiem co mialem robic i z tego co slyszalem to co robilem sie sprawdzalo - wiec za swoja prace oczekiwalem godnego i wcale nie wygurowanego wynagrodzenia (w innych zakladach stanowiska kierownicze zaczynaja sie od 4 z przodu do raczki - mi do tej kwoty jeszcze sporo brakowalo). Odpowiedzialnosc,doswiadczenie i pomyslunek maja swoja wartosc i trzeba sie cenic. To moj pierwszy i ostatni post tutaj i wiecej szczegolow na temat dzialania Incobex Elplast nie bede podawal. Zainteresowani sami sie dowiedza od innych albo przekonaja na wlasnej skorze. Powodzenia wszystkim ktorzy pozostali w sluzbie Elplastu :)

@Exkierownik "plastikow"

Hahaha główkujcie główkujcie :) Widzę ze banda kierowniczków się zmniejszyła :P To jednak coś się zmienia - zostało wam jeszcze 3 :) - zacznijcie może od RED SWETER to może wasza sytuacja się polepszy.

antypisior

taki dowcip po firmie teraz krąży,pracownik do prezesa,ładne autko pan prezes ma,,prezes pracoj wiecej i wiecej a za chwile bede mial jeszcze lepszy ,,buuuuuu.i to moral calej tej dyskusji,a lepiej juz bylo w tej firmie pozdro

Smieciowkarz

oficjalnie nie ale będą szukać spawacza (lub już szukają) chociaż nie wiem czy ktoś z doświadczeniem i papierami zgodzi się pracować za 11 zeta na godz. Więcej jeleni niż tych co maja to już chyba nie znajdą.

Smieciowkarz

A pracujesz w Incobex czy w Elplascie? Bo jeśli w Elplascie to przestańcie narzekać miedzy sobą i idźcie podziękować prezesowi za prace a najlepiej poproście o obniżkę zarobków bo macie za dużo. Jak już napisałem wcześniej już tam nie pracuje, w przeciwieństwie co do niektórych potrafię podjąć decyzje i o siebie zadbać (wyszło mi na dobre - nowa firma jasne warunki i ciut lepsza kasa) więc dla mnie nie ma problemu. Wiem natomiast z dobrych źródeł co się tam dzieje i nie mówię tu o ludziach zatrudnionych tymczasowo. Wiec albo jesteś jakimś klakierem który na polecenie ma wpisywać dobre opinie albo jesteś kimś z "wyższych" stanowisk któremu wszystko lata bo za nic nie robienie w sumie bierzesz niezła kasę. Jeżeli natomiast pracujesz w Incobexie to z tego co wiem tam do pracownika jest lepsze podejście wiec bez urazy do tej firmy nic nie mam.

Smieciowkarz

złość mi minęła dawno - na szczęście byłem tam krótko - ale z źródeł wewnatrz firmy wiem co się dzieje i nie napawa to optymizmem, zresztą z tego co słyszałem to ludzie z doświadczeniem i uprawnieniami już się zwalniają. A sprzedawca czego masz być? Ciemnoty pracownikom? Znaczy że jesteś jednym z kierowników. Blachy, plastiki czy montaż? A może czerwony sweterek?

śmiciówkarz

ELPLAST - zakład z zerowym zarzadzaniem, planowanie i profesjonalnym podejściem do zlecenia. Kierowniczki łażą i wkurzają pracowników i mydlą oczy prezesinie ze wszystko jest pięknie i cacy. Dorwali jakieś duże zlecenie i zatrudnili 20 ludzi na umowę zlecenie. Oczywiście siedzenie w nadgodzinach za frajer, zero organizacji, totalny chaos, brak narzędzi, brak materiałów do pracy i brak decyzyjności i odpowiedzialności za zlecane prace. Nacisk na pracownika bo termin goni a jedna robota wykonywana po 3 razy. Totalne DNO. Z tego co zaobserwowałem to zatrudnieni na stałe wcale nie maja lepiej. NIE POLECAM!!!

gg

a co to za praca na tego specjaliste ds technicznych?? praca dla kobiety może też być?? z góry dzieki! zainteresowana ofertą.

M.K

Incobex daje nowym pracownikom do podpisania umowę-zlecenia, pomimo, że praca u nich wykonywana wyczerpuje znamiona stosunku pracy. I pierwsza umowa powinna być umową na okres próbny, ze wszystkimi przywilejami pracowniczymi. Dajac umowę zlecenie i dlatego nie dają ubrania roboczego, ani urlopu. W ten sposób oszukują i okradają pracowników. Idę z tym do sadu pracy. Przypomnę: Jeśli każdego dnia przychodzimy do pracy w wyznaczonych przez pracodawcę godzinach, do wskazanego miejsca i dodatkowo mamy przełożonego, który nadzoruje naszą pracę w świetle prawa mamy do czynienia z zatrudnieniem, które powinno być oparte na umowie o pracę. W tym przypadku umowa zlecenia nie powinna być stosowana!!!

Ekipa paleciarzy

Dobra robota . Umowa o prace zgodnie z obietnica. Zaloga mlodych osob ,jaja sa.

ekipa paleciarzy2
@Ekipa paleciarzy

kiedys była młoda ekipa ale prezesowi sie to nie spodobało i zwolnił pare osob i teraz trzeba pracować cieżej za nich

gal anonim

witam tak czytam,czytam i nic ciekawego nie ma,tak jak jest w tej firmie jest w wiekszosci.tak zwany wyzysk,ty chcesz wiecej kasy zarobic,pracodawca tez ale twoim kosztem normalka,jak bys znal lepszom firme to bys zmienil robote,jak cos umiesz robic,to robote znajdziesz i zarobisz,jak sie nie uczylo i nic nie umiesz tylko wrzucac do pieca lub ciagnac paleciare to nie narzekaj,ku..wa,nierozumie roboty w bb jest dos,za podobne pieniodze.umiesz cos to ic do wlasciciela i porozmawiaj znim przedstaw swoje argumenty itp.a jak nie to przestancie marudzic,w grupie i wsrod kolegow to sami cwaniaki a jak jest zebranie z prezesem to nikt geby nie otworzy. kowalski jan,,

hehe

panie pracownik jak taki kozak jesteś to napisz swoje nazwisko chtętnie podejde do Ciebie i porozmawiamy na ten temat ja chetnie napisze swoje ale co to da jak i tak domnie nie podejdziesz ... wice czekam na odp z nazwiskiem pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Incobex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Incobex?

Zobacz opinie na temat firmy Incobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incobex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Incobex?

Kandydaci do pracy w Incobex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Incobex