Opinie o Incobex w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Incobex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Incobex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incobex w Bielsko-Biała

Poszukujący opinii

Co IMPRODEX Cz-Dz ma wspólnego z INCOBEX B-B? Proszę zostawiać opinie we właściwych miejscach.

Poszukujący opini

Julita

@1zm forum posiada regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin i według niego nie ma nikt prawa obrażać firmy i jej pracowników na forum. Możesz napisać swoją w negatywny sposób, ale nie łamiąc regulaminu. Takie wpisy administrator ma prawo usunąć.

1zm

Improdex Cz-Dz to tajne obozy pracy,gdzie traktuje się ludzi jak (usunięte przez administratora) a kierownicy pokroju pana M.Adamie....to debile,nękają pracowników zaszczuja pracownika,a zarobki 1600zł...pozatym są kary i człowiek musi pracować po godzinach tzn..przebierać za darmo bo tak...ogolnie wszystko jest skrupulatnie tuszowane a przemiał ludzi ogromny...niech w koncu ktoś tą firmę przeswietli...bo 5tyś kary to śmiech....

Lakiernik

wystarczy ze jestes silny i nie mdlejesz przy lakierach praca w warunkach szkodliwych ale bez wypłacanego dodatku do pracy w warunkach szkodliwych

Czy możesz przyjsc jutro do pracy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
zwolniony

Kamer wszędzie pełno kierownik po podstawówce goni po lakierni i straszy zwolnieniami mobing nic załatwić nie umie róbcie nadgodziny ale o pieniądze nie pytajcie

EDGAR

ZA NIEDŁUGO LOGO ELPLASTU BEDZIE NIEBIESKO ZÓŁTE -ЭЛЬПЛАСТ A KAMER WIĘCEJ NIŻ W DOMU WIELKIEGO BRATA

spawalniaElplast

stawka na stanowisko SPAWACZA jest tak żałosna ze chyba osoba o zachwianych zmysłach pochodzenia UA nawet by sie nie zgodziła tam pracować ,mam nadzieje że niebawem wszyscy z działu odejdą i czerwony polar z hanysowa bedzie sam spawał z dwoma przerwami na zrobienie przyjemnosci czerwonym spodniom

magazyn42

DO BICEPS : STWIERDZAM PO TWOJEJ PISOWNI "WO GULE " ŻE NIGDZIE INDZIEJ BY CIĘ NIE PRZYJELI WIĘC NIE DZIWNE ŻE JESTEŚ ZADOWOLONY HAHA . W FIRMIE JEST DUŻA ROTACJA PRACOWNIKÓW ,SZCZEGÓLNIE NA MAGAZYNIE ,NAWET LUDZIE NA WYŻSZYCH STANOWISKACH UCIEKAJĄ, CO POWINNO KAŻDEMU DAĆ DO MYŚLENIA,ALE JEŻELI KOGOŚ NIE STAĆ NA CHWILĘ REFLEKSJI NO TO CÓŻ. WYNAGRODZENIE NIEADEKWATNE DO WYKONYWANYCH OBOWIĄZKÓW ,FIRMA BAZUJE NA LUDZIACH Z REJONÓW GDZIE PANUJE BEZROBOCIE I KAŻDY BOI SIĘ ODEZWAĆ Z OBAWY PRZED JEJ UTRATĄ. JEŚLI KTOŚ ZNA BIELSKI RYNEK PRACY TO DŁUGO TAM NIE ZABAWI. DECYZJA O ZŁOŻENIU WYPOWIEDZENIA BYŁA JEDNĄ Z NAJLEPSZĄ W MOIM ŻYCIU. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY JUŻ TAM NIE PRACUJĄ.

Biceps

Ludzie co wy tu piszecie jak wam nie pasuje to nie pracujcie nikt nikogo nie zmusza to co piszecie to jakaś farsa Najlepiej to wo gule nie pracujcie i (usunięte przez administratora) stajcie jaja w domu ja jestem bardzo zadowolony pracuje na produkcji i jest git a co do biur to się nie będę wypowiadał bo czasem w tych biurach to sama hołota Ostatnio pozwalniali paru Dyrektorków to się może atmosfera w firmie poprawi Poza tym jak na tak małą firmę to organizują imprezki dla pracowników to powiedz mi kolego o co ci chodzi bo moze nie masz jaj i piszesz swoje zale po nocach żałosne

loslobos
@Biceps

Imprezki dla pracowników :D ??! Haha , zapytaj kogoś z pras czy był na jakieś imprezce ?

zdegustowany

UWAGA na pracę w biurze (incobex-elplast). Pracowałem tam jakiś czas temu (nie będę podawał pełnionej funkcji z oczywistych względów). Po pierwsze umowa i pieniądze. Na początek umowa zlecenie (która nie daje ŻADNYCH benefitów w dalszej pracy, po podpisaniu umowy o prace, taktowany jesteś jako całkiem nowy pracownik). Na każdej umowie jest wpisywana najniższa krajowa, reszta uzupełniana jest premią (wg tego co się uzgodni). Taki typ umowy daje pole do popisu w szantażach i zastraszaniu (mnie osobiście to nie spotkało, ale warto mieć to na uwadze - nigdy nie ma pewności, czy tę premię się otrzyma, czy nie). Wynagrodzenie jest wręcz śmieszne w stosunku do zakresu pełnionych obowiązków i wymaganej do tego wiedzy. Mało tego, wiele osób pracuje na oprogramowaniu z wątpliwymi licencjami. Prezes często sam nie wie czego chce, jedno mówi, a następnie okazuje się, iż jednak miało być inaczej. Przerzucanie obowiązków innych i tłumaczenie "on pewnie nie ma na to czasu, więc musisz ty się tym zająć". Moją decyzję o rozwiązaniu umowy podjąłem po jeszcze kilku innych incydentach, ale o nich pisał nie będę. Ludzie - szanujcie się, jeśli macie wiedzę, nie pracujcie za głodowe wynagrodzenie. PS. Ludzie (przynajmniej w biurze - nie miałem zbyt wiele styczności z tymi na hali) całkiem w porządku.

shhj

@ KSIĘGOWOŚĆ - a że tak powiem n ie możecie delikatnoie uczu;lić pracowników? Może nie każdy to kontroluje bo zwyczajnie ufa pracodawcy, a jak widac trzeba byc czujnym na kazdym kroku i wszytsko liczyć.

KSIĘGOWOŚĆ

Umowa ustna 3000 brutto/miesięcznie. Umowa pisemna 12 zł/godz. brutto + premia uznaniowa. Informacja dla pracownika że "rozliczamy się " tak jak się umówiliśmy ustnie. Pierwszy miesiąc ok - pilnujemy żeby się zgadzało (nie wliczam tu pierwszego miesiąca na umowę zlecenie "dla oceny przydatności pracownika"). Drugi miesiąc zaczynamy sprawdzać czy pracownik kontroluje swój zarobek. 80% procent nie ma pojęcia ile powinna zarobić za dany miesiąc więc przechodzimy na system rozliczania zgodnie z umową pisemną. 160 godz./miesiąc x 12 zł. + max 8 nadgodzin. ( z reguły 5) + premia uznaniowa (ok 300 zł max z reguły poniżej 200 - wszystko brutto oczywiście). W premii uznaniowej oczywiście zawarte pozostałe nadgodziny liczone po 11 zł. brutto. Przykładowo: pracownik przepracował cały sierpień bez urlopu i innych dni wolnych, dodatkowo był 2 x w soboty na 8 godzin plus 3x w tygodniu zostawał po 2 nadgodziny. Sierpień miał 176 godzin pracujących wg kalendarza. Nadgodzin = 4 tyg po 6 + 2x sobota po 8 = 40 nadgodzin. Wypłata wg pracodawcy => 176 x 12 zł + 8 x 18 zł nadgodziny = 2256 zł brutto + premia 32x11 =>352 zł brutto RAZEM: 2608 zł brutto. Jak jest pracownik kumaty dostaje 3000 brutto + 100 zł premii żeby było "zgodnie z umową ustną". Wypłata pracownicza powinna wyglądać tak zgodnie z u"umową ustną": 3000/176 =17,04 zł./godz. brutto -> nadgodzina = 25,56 -> za nadgodziny 40 x 25,56 = 1022,40 -> RAZEM: 4022,40 Korzyść dla pracodawcy: MIN 1000 zł. waszych pieniędzy. Nie zagłębiam się tutaj w sprawy stawek nadgodzinowych za soboty niedziele bo powinny być 100% płatne oraz nie poruszam już tego że za 40 nadgodzin w miesiącu pracownik powinien zostać doceniony przez pracodawce i dostać extra premie za zaangażowanie. Świadomość pracownika na temat własnych zarobków nadal jest mizerna.

grześ

Zastanawiam się skąd Pan Franek bierze takie stawki, chyba nie przepracował tu nawet tygodnia. Pracuję od niedawna ale zarobek jest OK, c prawda większość to premie a nie stawka.

Franek z fabryki firanek

Początkiem sierpnia złożyłem do firmy CV i chyba zdążę prędzej osiwieć niż ktoś się do mnie odezwie. Najwyraźniej szukają do pracy wioskowego głupka po podstawówce bo do technika z praktyką w tworzywach sztucznych odezwać się nie sposób. Z tego co widzę nastroje w firmie są podzielone a podniecenie osób pracujących za 1670 PLN brutto przypomina mi zapał arbaiterów, z którymi można dogadać się jedynie po ukraińsku. Praca przy laminatach nigdy nie przypominała warsztatu kosmetycznego, czy biblioteki. Smród i hałas był zawsze. Niestety coś za coś. 1670 złotych plus trzaskanie nadgodzin na chorych stawkach nigdy nie powinno mieć miejsca w przemyśle tworzyw sztucznych. Słowem, drapać po tyłku i wdychać truciznę można ale nie za pieniądze z których zadowoleni mogą być jedynie Ukraińcy z kryminalną przeszłością. Przeczytałem ze zrozumieniem opinie wszystkich zainteresowanych i dochodzę do wniosku, że nie jest to praca dla której można poświęcić czas i zdrowie. Życzę powodzenia.

upadły pracodawca

Witam,mam pytanie do byłych lub aktualnych pracowników firmy ,wy nie wiecie co to jest tak zwana PIPa?,jeśli wasze skargi są uzasadnione to napiszcie skarge oficjalnie tzn.,nie anonimowo, i nieżle ich przetrzepią,wiem bo jestem byłym pracodawcą po takich przejściach. Aha jeśli to będzie skarga zbiorowa kilkunastu osób to firma się nie wypłaci :),nadmienie tylko że firma będzie musiała wypłacić zaległe nieprawidłowości za 3 słownie trzy lata wstecz.Pozdrawiam Michał

Pajtaczyna

Tragedia.(usunięte przez administratora)mnie za to że poszedłem do lekarza,bo kazali mi Dźwigać szafki 80 kg. Jak chciałem kończyć po 8 godzinach pracy to straszyli mnie wypowiedzeniem. Kręgosłup mam.zniszczony kompletnie. Nie polecam nikomu uczciwemu

magazynier

Nie polecam pracy w tej firmie!!! Wyzysk, ciężka harówa za marne grosze, jeśli nie zrobisz w miesiącu 30 nadgodzin to zapomnij, że zarobisz 2 tysiące. Ciągłe zastraszanie i groźby o obcięcie premii lub wyrzucenie z pracy za byle przewinienie, np za niezostanie nadgodziny lub za nie przyjście do pracy w sobotę na 6 rano gdy dnia poprzedniego w piątek miało się 2 zmianę... dramat!!! dodatkowo szkodliwe warunki.... odradzam pracę w tej firmie!!!

lakiernik

Masakra. Ludzie mdleją na lakierni mimo to dalej mamy pracować. Firma ma problem z wypłatami. 10 już dawno nie było kasy na koncie do tego zawsze sie coś nie zgadza. Kierownicy tylko poganiają a my sie trujemy oparami lakierow...

audibmwmercedes

Jak kolega wyżej nie polecam. Fury zarzadu nie mieszcza sie juz na parkingu a ludzia placa coraz mniej. Szukaja tylko takich ktorzy sie nie odzywaja i boja sie kierownictwa ktore STRASZY NA KAZDYM KROKU ZWOLNIENIAMI I KAMERAMI. JEZELI SZUKASZ PRACY W KTOREJ STRACISZ ZDROWIE I NABAWISZ SIE KLOPOTOW W ZWIAZKU Z NAGANAMI I MOBBINGIEM PRACODAWCY TO SKLADAJ CV INCOBEX TO MIEJSCE DLA CIEBIE

Pan i wlatca

UWAGA!!! Nie dajcie sie nabrac tej firmie. Poszukuja obecnie wozkowych a tak naprawde praca wyglada inaczej. Praca na wozku to moze godzina dziennie reszta to ciezka praca przy ciezkich rozdzielniach itp. Trzeba niezle zapieprzac na magazynie i jest PRZYMUS ZOSTAWANIA NA NADGODZINY ZA KTORE NIE PLACA!!! ZA NIE PRZYJSCIE W SOBOTE CHCA WYRZUCIC Z PRACY. PRACA ZA 12 zl brutto na godzine a tak naprawde to ciezka charowa ... Z uprawnieniami na wozek mozna w Bielsku znalezc lepsza prace w ktorej PLACA ZA NADGODZINY I SZANUJA LUDZI!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Incobex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Incobex?

Zobacz opinie na temat firmy Incobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incobex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Incobex?

Kandydaci do pracy w Incobex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Incobex