counter
3 2 6 5 1
Rudy behape Nowy wpis

Na start 15 a chłopaki co po kilka lat robią to mają podobno 16 heh

Administrator Nowy wpis

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

xxx Nowy wpis

O stare te wpisy ktoś che znać prawdę o tej firmie przepracowałem tam 3lata ciekawe rzeczy się tam dzieją pozdrowienia dla kadry

xxx Nowy wpis

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Pracuś

Pozdrawiam nieudaczników którzy nawet do błota się nie nadawali i DZIĘKUJĘ że Kierownik was zwolnił bo nie będę za was robił. Firma ok. płaci na czas 10-ty to 10-ty.

trix

To wszystko prawda , zatrudniłem się w tym samym czasie , a wyglądało to tak. Kupiłem anonse zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie za dwa dni pod bramą stoczni północnej,(usunięte przez administratora)mówi do nas ,a było z 8 osób , praca jest cały czas , ale potrzebuje ludzi bo niektórzy nawet nie odbierają przepustek, praca jest po 10 godzin dziennie , krócej nawet się nie pytam czy ktoś robi , bo 10 godzin to minimum ubrania macie mieć swoje kombinezony i buty , potem były zdjęcia i bhp to była środa przepustkę miałem w poniedziałek. Pracę zaczęliśmy około 9 rano bo trzeba było się przebrać znaleźć sobie szafkę i na coś czekaliśmy jeszcze , przyszło już nas tylko 4. Pojechaliśmy na remontówkę i na statek na komory łańcuchowe ja akurat zszedłem na dół i bawiłem się w błocie łopatą. Na drugi dzień przychodzimy i on się pyta czy nie chcemy jechać na gdynię bo tam jest pilna robota na bilety dostaniemy, my na to ok zabraliśmy ciuchy z szatni i nas zawiózł na gdynię do stoczni . P

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Rekowski Adard - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad