Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o.

topola501

Mój mąż wyjeżdża od kilku lat zawsze był zadowolony

ng

Ja wyjeżdżałem kilkakrotnie z tej firmy i zawsze byłem zadowolony

adam

nie polecam kara za byle co nawet do 1000 euro a żeby oddać za 12 godzin pracy za pomyłkę (usunięte przez administratora)to nie ma komu już rok się dopominam a tu nic powiedział A.S ze wyrówna .

krycha

ta jedziesz pracujesz po 12 h na dobe placa za 10,5 , nocleg po 12 euro za dobe pozniej niewiesz za co pracujesz .nie zaciekawie .jak policzysz i przepracujesz te same dni i godziny w polsce majac 20 zl na h to wyjdziesz na to samo ,w biurze niczego sie niedowiesz bo te kozy nigdy niczego nie wiedza klamia jak z nut !!!!!!!nie polecam wogole

DZESPO

Okolo 11 euro na h, za nocleg potracaja,wlasne wyzywienie, to na poczatek pozniej jesli sie sprawdzisz mozna sie dogadac..

adam

spawacz - 2011-02-05 03:18:31 firma dobra płacą na czas!!!!ale jest minus że płaci się za noclegi!!!!ile płacą na godzine i ile za nocleg

spawacz

firma dobra płacą na czas!!!!ale jest minus że płaci się za noclegi!!!!

Zostaw opinię o Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o.