Opinie o Philip Morris w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philip Morris. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Philip Morris o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Kraków

dobre

NA ZAKŁADZIE DZIEJĘ SIĘ DOSŁOWNIE TO SAMO PRACOWNIK KONTRA GÓRA TY SWOJE A ON TAK MA BYĆ I KONIEC

Samochod

Witam . Czym jeżdżą przedstawiciele iqos? Focusami? Jeśli to prawda to jakimi ? ( combi )?

Samochod

A mi na rozmowie mówili ze focysy

Kandydatka

Czy w związku z panującą sytuacją rekrutacje w ogóle są przeprowadzane? Dostałam zapewnienie o poinformowaniu o dalszym postępowaniu rekrutacyjnym, a tu wciąż cisza. Słyszał ktoś może o zawieszeniu rekrutacji/ pracy HR? Żadnych maili, a wciąż widać przedłużenia terminów aplikowania na stronie. Jak to w ogóle działa?

Aplikujący
@Kandydatka

Rekrutacja się odbywa drogą wirtualną.

Magazyn w soboty nie trzyma się awizacji rozładunku oczekiwanie 24godziny nieporozumienie!!!!! (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Jakis czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem. Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Mysle, ze pomoglo mi to rowniez w przejsciu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym poprowadzonej w miłej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

Koordynator punktów sprzedazy, zatrudnienie przes Adecco. Czy ktos wie na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa i czy są jakieś premie? Jakie auto do użytkowania?

Mistrzowie akwizycji

Oni nie szukają specjalisty ds .sprzedaży tylko osoby która będzie pracowała na zasadzie domokrążcy , tylko różnica taka że wcześniej pozyskasz dane tej osoby :-) ale i tak zazwyczaj spotkania odbywają się w domach osób prywatnych ????. Myśle że te dwie osoby który były na rekrutacji nie maja pojęcia o szkoleniu zarządzaniu itp dlatego tak wyszło . A przechodzenie na TY to u nich normalne kiedyś pamietam jak mnie zaczepiali czy galerii handlowej i pytali się czy słyszałem o IQOSIE ????????typowi garnko-wciski

Piszesz , podziękowania dla osób obsługujących stołówkę , a Ja się pytam gdzie podziękowania dla osób którzy są na produkcji i odwalają za was całą brudną robotę, narażają swoje własne zdrowie bo warunków sterylnych na pewno u nas nie ma , każdy z każdym jest narażony na kontakt i tego nie da się niestety uniknąć , więc bądźcie poważną firmą i zacznijcie nas traktować z szacunkiem . W pierwszej kolejności już dawno stołówka powinna zostać zamknięta bo tam jest największe ryzyko zarażenia się wirusem ze względu na duże skupisko ludzi. Piszesz żeby nie panikować o jakiś grupach w % śmiertelności itd. widać że dzieci nie masz bo gdybyś miał zrozumiałbyś że już nie ważne że Ja czy ktoś inny się zarazi , ale najważniejsze są dla nas wszystkich nasze własne dzieci które teraz w domach siedzą i czekają na nas jak przyjdziemy z pracy, a czy zdrowi to się później okaże ? Może dla Ciebie najważniejsze są słupki i zyski , ale my jesteśmy tylko ludźmi i pamiętaj zdrowie jest tylko jedno a Ty nam tego zdrowia na pewno nie wrócisz tylko my będziemy z tym później żyli i nasi bliscy.

marcin

Wszyscy musimy uczciwie pracować i potrzeby naszego chlebodawcy mieć na względzie.Plany produkcyjne są bardzo ambitne i musza być wykonane ,nie możemy nadużyć zaufania naszych szefów i przyjaciół ze Szwajcarii.

Paula

Jestem po 2 telefonie i czekam na etap 3 ciekawe....

Kandydatka
@Paula

Jak długo czekałaś na drugi telefon?

@Kandydatka

Nawet nie tydzień . Teraz dostałam zaproszona na etap trzeci już ostatni i zobaczymy. Że względu na panującą chorobę odbędzie się ona przez skype

@Paula

A w jakim województwie jeśli można wiedzieć? Bo ja nadal czekam na kontakt

paweł

Koordynatora Sprzedaży Zespołu IQOS Czy ktoś miał styczność z tym stanowiskiem? Jak wygląda dzień pracy? Ile wizyt dziennie Auto widze, że focus- który rocznik? Jakieś limity kilometrów? Jakie wynagrodzenie?- podstawa netto i premie Pozdrawiam

PZ
@paweł

Nie polecam - akwizycja a la termomix lub amway - klasyczne b2c

@PZ

A coś jeszcze? Jakies szczegóły co do kasy?

Ktoś
@Paweł

Kasę można zarobić, tylko kosztem życia prywatnego. Jeśli go nie masz i uwielbiasz gimnastykować się na różne sposoby, aby zdobyć klienta na Iqosa- aplikuj.

Lula
@paweł

Nikt tego iqosa teraz nie kupi.Wez szukaj pracy w czymś innym.

Krakowianka

Hej! Czy ktoś z Was może napisać coś więcej o stażu w PMI? W jakim dziale byliście? Jak wspominacie? Jaki rodzaj umowy? Jaka stawka? Ogólnie jak najwiecej!

Krakowianin
@Krakowianka

Też byłbym zainteresowany odpowiedzią

Sylwia

Hej Chciałabym zaaplikować na stanowisko Finance Analyst. Możecie mi powiedzieć coś więcej o tej pracy ? jak atmosfera / zarobki / możliwości rozwoju ? Słyszałam że FM dużo lepsze niż korpo typowo finansowe. Z góry dziękuje za pomoc

Praca spoko nie męcząca , przerw jest na tyle żeby spokojnie wypocząć , zjeść , zapalić. Atmosfera z szefostwem extra na poziomie. Masa benefitów : stołówka refundowana można zjeść obiad za 5- 6 zł, karta multisportu , opieka medyczna , extra dopłata do emerytury , ubezpieczenie na życie , serwis rowerowy , sprzętu narciarskiego , przedszkole dla dzieci pracowników firmy , Iqos za 1 zł , wkłady do Iqosa , papierosy na terenie firmy za free . Kawa , herbata darmowa z automatów. Możliwość wejścia na ścieżkę kariery i rozwoju . Jestem nowym pracownikiem ale pierwsze wrażenie w porównaniu do poprzedniej pracy na duży plus Philipa Morrisa. Starsi pracownicy zapewne piszą źle o zakładzie bo boją się stracić prace i że nowi ich wygryzą .

xxx
@Kraków

Czym ty możesz wygryzć starszego ? hahaha. Śmieszny jesteś ^ ^ zapewne przyjęty zostałeś na P4 sądząc po twojej wypowiedzi. Takie knypki jak ty to mogą starszym pracownikom tam tyłki podcierać. Nie pisze tak bo jestem starszym pracownikiem, ale dla tego bo nawet nie jestem po 30 i mam szacunek do nich. Niektórzy starzy mechanicy to tam cuda wyczyniają jeśli chodzi o ustawianie maszyny i różne swoje sztuczki. A ty pisząc na publicznym forum o darmowych szlugach pokazujesz ośle, że nie grzeszysz wysokim IQ. Już teraz powinni cię zwolnić

Maxx
@Kraków

O czym Ty piszesz chłopie, jakie wygryzanie starych pracowników ??? Nikt się nie boi, a zwłaszcza takich jak Ty , popracujesz to zrozumiesz starych jak to ująłeś pracowników o co im chodzi . Uważasz ,że 3430 brutto + dodatek zmianowy + parę złotych za godziny nocne to praca marzeń dla każdego ? Świątek piątek zapieprzasz do pracy i nie ma gadania że Ci się nie chcę. A o premiach możesz zapomnieć !

Heheszka
@Maxx

Był ostatnio taki jeden nowy pracownik przez pierwsze tydzień wychwalał jak super i wogole góry złote są , przyszedł tydzień drugi złożył wypowiedzenie nie kończąc nawet OJT tak to jest przychodzą i myślą że nie wiadomo co tu dają ale bardzo szybko się zdarzają z rzeczywistością niestety ????

@Heheszka

Praca marzeń za 2600zł na rękę, zero premii, co roku śmieszna podwyżka 70 zł, po 5 latach może 3 tys na rękę się weźmie... I jeszcze coraz więcej obowiązków, wypełniania ton papierów, ekologia, a papierów stosy.

Też chciałabym wiedzieć

Paula

Jako specjalista da. Sprzedaży zapomniałam ująć

Tomasz

Adecco polecam omijać szerokim łukiem. Rekruterka jest chyba lepszą specjalistką sprzedaży niż większość z nas... Dużo obiecują lecz nie mają ochoty poinformować o przerwanym postępowaniu rekrutacyjnym. Praca na okres próbny i szukamy następnego.

Xyz

Czy w Philipie dają znać o nie przejściu do następnego etapu, na przykład po rozmowie telefonicznej lub po spotkaniu w firmie? Ile zwykle trwa rekrutacja od rozmowy telefonicznej włączając oczekiwanie na informacje o dalszym etapie?

Znany098

Jakie auto służbowe dawają na stanowisko specjalista ds. Sprzedaży?

Biurowy

Ford Focus

Znany098
@Biurowy

A gdzieś obiło mi się o oczy, że to VW golf w kombi? Czy focus nie był przed zmianą floty aut na VW?

Biurowy
@Znany098

Noc mi o tym nie wiadomo :) nadal widze focusy na parkingu ;)

Gazda
@Znany098

Ford focus jeżdżą pracownicy PMI- przedstawiciele handlowi zajmujący się wyrobami tytoniowymi. VW Golf dostaje pracownik adecco- IQOS Coach zajmujący się sprzedażą IQOS.

Joanna

Jakie jest wynagrodzenie mniej więcej w dziale Finansów? Czy to są zarobki rzędy 4-5k, czy 6-7k? Jakie są widełki w przypadku zwykłego pracownika, nie seniora, czy leadera?

Karol

Jak wam się podobają nowe kaski ? W letnie upały super sprawa - pot, smród gwarantowany !!!

Mam pytanie dotyczące stanowiska Specjalista ds. Sprzedaży w terenie. Czy ktoś z obecnych bądź byłych pracowników może przybliżyć specyfikę pracy? Kluczowe zadania, targety, ilość wizyt, wypłata, benefity? Warto tam iść?

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Kraków

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 234.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 6 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris