Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

niższa baza

(usunięte przez administratora)na samą myśl, że ci oszuści pseudo prezesi mają po 10 koła na rękę, to aż mnie ściska w dołku. My jeździmy za 15 zeta a oni nas bezczelnie okradają. Baza musi być zmniejszona, albo wszyscy pójdziemy do konkurencji, prasy i do itd. i gdzie jeszcze się da.

baza

Szefostwo ma 21870 zł na czysto!!!! szok!!!! Odliczę im reklamę, która jest mizerna, to na 100% mają 20.tys!!!!! Każdy z trzech pseudo szefów ma po 6,5 tys na rękę. Do tego dochodzą ich lewe kursy to wychodzą po 10 tys miesięcznie na rękę każdy!!!! Musimy żądać zmniejszenia bazy!!!!

????

To w Mega miały 5 zł, to dlaczego baza wynosi aż 520 zł!!!!(usunięte przez administratora)każdy umie liczyć ile macie zarobku na nas!!!!

!!!!!
@????

Ja też pytam dlaczego płacimy bazę 520 zł!!!! Przez kilka miesięcy były tylko 3-4 dyspozytorki. Jest 720 godzin pracy z tego siedzą na centrali także szefowie. To jak to możliwe, że płacimy aż tyle za bazę, skoro one dostawały z całej puli oko.2000 zł. Wpłata z 4 kierowców to była pensja wszystkich dyspozytorek, bo 5 zł za godzinę!!!!! Oszuści!!!! Złodzieje!!!! Krętacze!!!!

liczący
@!!!!!

To są jakieś jaja!!! Na bazie siedzieli po kolei wymieniam: 3 szefów, żona jednego z nich, 1 nietykalna dyspozytorka i 2 siostry w sumie 7 osób! Rachunek jest prosty: 1) liczba godzin w miesiącu jest 720 trzeba to podzielić na 7 bo tyle ich siedziała, to mieli po 102 godziny. 2) logiczne jest, że sobie za siedzenie na bazie to nie płacili tylko 3 dyspozytorkom, to idę dalej i 102 godziny miesięcznie razy 5 zł = 510 zł za cały miesiąc pracy! 3) na 2 siostry płacili 1020 zł w sumie, a ile nietykalnej z tej puli to nie wiem. To o co jest ten szum? Kierowców jest 45 razy 520 zł za bazę = 23400 zł!!! Rachunek jest prosty!!!! Oszukują nas i robią w wała!!! 23400(tyle płacimy za bazę) - 1530(pensja 3 dyspozytorek) = 21870 zł!!!! Tyle im zostaje co miesiąc!!!!!!!!

zaufany

Za 5zł?

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
wiem

Teraz są w NICE TAXI.

zaufany

Wiem z zaufanego źródła, że siostry pracują w innej firmie. I mają Megę gdzieś. To po co się rozpisujecie o nich? O co tu kaman? Przecież atakiem na siostry nie odwrócicie najważniejszego tematu czyli oszustw szefostwa i braku zleceń.

kierowca

gdyby były zlecenia to nie pisalibyście na forum, a tak się nudzicie, cierpicie i pierdoły piszecie. (usunięte przez administratora)

nowy

No w chipach tez tak samo skoczyły.

@nowy

ZACZNIJ POPRAWIE PISAĆ "CHEAP". Mega przy Cheapach to zamulone dno.

nowy

Ale te siostry musiały być dobre jako dyspozytorki bo cały czas o nich piszecie. Szkoda że nie zdążyłem ich poznać, bo za krótko jestem. Widać z tego że Mega opierała się na siostrach fiu fiu

siostra

Teraz już każdy wie ,że to Poznanianki trują na tym forum żeby wypaść dobrze na tle innych.

kierowca

Każdy się może z szefostwem dogadać jeżeli pójdzie na ich warunki. Trzeba jeździć u nich na procent. Oni są pazerni jak świnie!!!! Mamy niezły zwierzyniec w Mega: świnie, jedna locha i wyliniały szczur zyg zyg:). Mi też obiecali umowę i do dzisiaj nie dali i mogę to w sądzie pracy zaświadczyć i jeszcze odszkodowanie dostanę:).

siostra

Jak nie ma sióstr to nie masz biedaku komu płacić:) No cóż widocznie w nowej firmie też nie możesz się biedaku dogadać..

@siostra

przecież każdy kierowca wie że to piszą pseudo szefowie. Siostry były miłe i uczciwe i wszystkie kursy wchodziły na giełdę. Prezesie M nagrywam cię gdy wręczam ci pieniądze za baze. Syneczku przestań tyle podskakiwać bo ciekawe jak się wytłumaczysz z nieopodatkowanych dochodów, a w sądzie pracy z tego, że nie dostałem umowy - fikaczu ty odważny tylko przy niedomytym włochaczu

Siostrzyczki się rozkręcają:)

kierowca

koledzy z foirmowych samochodów jaki mieliscie obrot przez weekend , zygi pisz nie wstydz sie

siostry

@siostry

jak nie ma siostr z poznania to przestałem zarabiac ponoć jak zaczne odpalac działke to znowu bede zarabial , tylko komu mam placic do nowego dworu czy w warszawie

@kierowca

A co bez bazy nigdzie nie chcą się zgodzić abyś jeździł?

xxxx

To widać, słychać i czuć kursy za 15 złotych dla plebsu dla swoich tłuste kąski. Ogarnij się i swoich śmiesznych szefów (B i M) z wielkim bólem pisałem z dużej litery .

kierowca

Chcę przeprosić siostry za wpisy szefostwa, agn i jej fagasa bo tylko oni źle o nich piszą. Mi dziewczyn brakuje i dziękuje im za współprace. wiem ze z nimi odeszła ta nowa Dar, bo nie chciała pracować w firmie gdzie nie ma uczciwych zasad. przestańcie je oczerniać!!!

????
@kierowca

Kiedy ta nowa Dar odeszła???? Wiem od Ag że ta nowa pracuje!!! Ktoś nas robi w konia i to celowo!!!

xxxx
@????

Odeszla zaraz po siostrach nie chciała pracować na ,, tych" zasadach

Prawda

Miałem obrót 500zł wczoraj:) Jak nie ma tych sióstr z poznania to od razu zaczynam zarabiać:) Ponoć zostały wyrzucone za oddawanie zleceń do znajomych kierowców w chepach.

kierowca

Z Mega zrobiła się już zupełna padaka. Agn jak była tak jest czyli jest w zmowie z prezesikami. Stąd trzeba odejść. Ja gadałem z cheapami i ich szef mówił, że nie weźmie wpisowego. Przechodzę!!!

kierowca

Koledzy gadałem dzisiaj w nocy z "szef B". On jest tak butny i bezczelny że te wasze gadki o jego kulturze są mocno przesadzone a nawet wyssane z palca!!!!! Odchodze do cheapow. Tam chociaż reklama jest na 1 miejscu!!!!

@kierowca

Jak wam się nie podoba to odchodźcie gdzie chcecie!!! Nikt wam tu na siłę nie trzyma a na wasze miejsce przyjdzie 30 innych!!! Nie podoba sie to spadać!!! Wystarczy wejść na ogłoszenia "Mega" a widzicie ile jest wejść na stronę. Chcecie narzekać to w innej firmie a nie w "Mega".

to ja
@kierowca

A fe nie ładnie tak traktować kierowcow z których się żyje jesteś butny i pewny siebie ale nie tacy jak ty ladowali na dnie

To w nowym dworze sa 2 centrale jedna dla elity druga dla reszty

@kierowca

widać to po zleceniach i po tym kto jeździ!!! Trzeba iść do konkurencji, bo tutaj zwykły, uczciwy kierowca jest i będzie nikim!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi