Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

brak slow

wydaje mi się, że większość opinii napisana jest przez starych pracowników, którzy nie potrafią zaakceptować zmian, no bo po co? stare jest znane i przez to dobre? przez lata nikt od nikogo nie wymagał, wszyscy robili wałki i mieli wszystko w (usunięte przez administratora) ludzie, świat się zmienił, to nie to samo co 30 lat temu!! teraz was kontrolują i rozliczają z pracy i w (usunięte przez administratora) le... bo kiedyś było inaczej...

viceversa
@brak slow

Bez uogólnień.Czy ktoś robi wałki nie zależy to od wieku pracownika,a od uczciwości...A zmiany faktycznie są.Wzrosła ilość samochodów służbowych.Biurowiec pęka w szwach.Pogratulować!!!Jest sukces!!!

p.x
@viceversa

Tutaj się zgadzam bo pracownicy zarabiają grosze a mimo to na nich wszystkich muszą pracować. W biurach już niema miejsca więc trzeba będzie pewnie postawić nowy biurowiec.

W tej firnie przydało by się pozbyć kilku nierobów a nie gołębi !! tzn Pan P. CH. jego koleżanki K...e i G...ę. Te gołębie są mądrzejsze niż te państwo razem wzięte !!! totalne nieroby nic nie umieją a sie wielcy czują szczególnie kierowniczek z magazynu kosmita z marsa dlaczego on tam jeszcze pracuje skoro nie ma żadnego pojęcia o pracy na magazynie, magazyn to nie Selgros cwaniaczku masz tą prace dzięki znajomoscia z panem Ł M którego na szczęscie juz nie ma i pana tez juz nie powinno tam być bo mało kto jest takim chamem jak pan !!! pan kierownik to samo zło !! ciekawe jaki ma plan zniszczenia magazynu i osób w nich pracujących bo plan jest na pewno a jak nie ma swojego to kończy plan pana Ł.M. bo ten pan jakoś nie mogł uzdrowić magazynu no i jeszcze wymyślał czarne listy i kary dla osób pracujących kilka lat jednym słowem szatan panuje na głownym

szatan
@pracownik

szatan opanował magazyn dzidaaaa

;-)

Trzeba go nagrać jak strzela i wysłać film do prokuratury. W Polsce gołąb miejski jest objęty ścisłą ochroną gatunkową na podstawie § 1 pkt 1 lit. a i § 2 rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 września 2004 w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną Dz. U. z 2004 r. Nr 220, poz. 2237. Gołębie miejskie to nic innego jak gołębie skalne,stąd ten przepis. W tym przypadku można mówić o zastosowaniu Art.181 Zniszczenie w przyrodzie. § 1. Kto powoduje zniszczenie w świecie roślinnym lub zwierzęcym w znacznych rozmiarach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Kto, wbrew przepisom obowiązującym na terenie objętym ochroną, niszczy albo uszkadza rośliny lub zwierzęta powodując istotną szkodę, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. Karze określonej w § 2 podlega także ten, kto niezależnie od miejsca czynu niszczy albo uszkadza rośliny lub zwierzęta pozostające pod ochroną gatunkową powodując istotną szkodę. § 4. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

@;-)

Mądrala się znalazł

mały

Ja czytając to co wy piszecie to myślę że tą firmą powinien się ktoś zainteresować bo to co się tam wyrabia to się w głowie nie mieści

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
HURTOWNIK

TYLKO POLICJA MUSI WKROCZYĆ A BIUROWIEC MILCZY? TOŻ TO PRZESTĘPSTWO

remek

a słyszeliście w sobotę strzelec R kierownik były dyrektor strzelał do ptactwa a prezesura milczy ale JAJA

remek

czytam i czytam te wasze wpisy, jedni piszą ciekawie inni kierują się emocjami a prawda jest taka w każdym zakładzie są kanalie i są ludzie na poziomie wiecie dyrekcja jak idzie to w to nie ingeruje bo ma to w nosie, dopiero jak ich może to dotyczyc i mogą przez to miec nieprzyjemnosci dopiero wkracza

alex

Ludzie co tam w tej firmie się dzieje

o kurczę italiono

Pan kierownik - cwaniaczek nie jedna płakała przez niego i to z innych działów łazi z tym wielkim brzuchem i udaje kogoś kim nie jest dzidaaaaaaaaa panie kierowniku.Prawie codziennie któraś ryczy i zastanawia mnie to ze nikt z dyrekcji nie reaguje na to. No chyba że koleżanka K.R. nie pozwala dziewczyna mówić nikomu o tym. Pani K.R. i pan kierowniczek ci to dopiero zgrana para razem knują i ukrywają wszystkie brudy które sami tworzą dodamy jeszcze z-c kierownika i mamy TRÓJCE ŚWIĘTĄ cenosu. Powinni dostać kopa w d.. i znalesc sie za bramom

olivier

Trzeba usunąć z magazynu pana kierownika no i może jeszcze zastępce panią kierownik Małgorzatę ta to dopiero z kasjerki została z-c kierownika ciekawe jak to się zrobi żeby mieć taki awans. Jeśli ta dwójka zniknie to w końcu nastąpi spokój bo to przez nich jest taki bałagan i nie miła atmosfera. Niech dyrekcja otworzy oczy w końcu oni rozwalili cały magazyn

ak

Magazyn to jest pikuś w porównaniu do paczkarni tam to dopiero się cuda dzieją a najlepszy jest pan P.on ma sfój śfiat.

pan

Już tam nie pracujesz a jednak cię to interesuje?

@pan

Tak Tak,bo spędziłem tam ładnych parę lat mojego życia i zostali tam moi kumple.Tworzyliśmy fajny kolektyw w pracy i po pracy.No widzę,że pisanie tu nie ma sensu.Pozdrawiam.

byly

Cieszę się,że już tam nie pracuję!W mojej głowie się to nie mieści jak byle oszołom może biegać po biurowcu i donosić!

Też nowy

Na magazynie nie jest żle.Wystarczy robić swoje,a nikt złego słowa nie powie.Brygadziści w porządku.No ale jak się zaczyna pracę w firmie od donoszenia na starszych kolegów i to nie wiadomo o co! Dziwię się, dyrektorowi,że takiego gościa nie wyrzuci na zbity pysk.

nowy

Na nagazynie jest o.k.Starsi pracownicy przyjęli mnie dobrze.Problem jest w tym,że jest tam dwóch tyfusów.Są cwaniaki bez żadnych zasad.Pracują tyle co ja ,a co potrafią to tylko chodzić do dyrekcji z pretensjami Bóg wie o co.

@nowy

Słuchaj ty dupowłazie z pod nicku ,,BYŁY" latają to właśnie starsi pracownicy brygadziści i się skarżą że im się na głowę wchodzi i sra na nią trzeba się uczyć od starszych jak to w tej firmie przystało.Nikogo nie przyjmujecie ok,żaden nowy nie mówi dobrze o was i żadnemu nowemu dobrze się nie pracuje z wami,pracują bo muszą.A cwaniakami to wy jesteście kozaki co ,,pracują tu tyle lat a młodzi robią to czy sro " Inna firma by was wyprostowała.Tam nie ma 2 tyfusów tylko co najmniej 3 i to właśnie wy nimi jesteście.

Chorzy nie są wszyscy na magazynie tylko boją się o opinie tych mutantów i o swoj (usunięte przez administratora) oczywiście więc kiedy dochodzi do sytuacji gnojenia jednego pracownika przez nawet kilku (2-3) do wtedy ci ,,lepsi" i tak się nie odzywają a przy korycie debatują razem z nimi i im przytakują bo zaś by wsiedli na nich :P Żałosne ale prawdziwe, ale ludzie to wiedzą jacy oni są.A ci WIELCY BRYGADZIŚCI od siedmiu boleści bronią się mnożeniem i dodawaniem,ułomnością,brakiem dyscypliny oraz kultury osobistej takie są realia w tym magazynie a kierownik P.Ch i przyklaskuje.

Pracowałam w biurze na magazynie nawet nie chcąc nic słyszeć słyszałam zgrzyty pomiędzy pracownikami a brygadzistami czepiali się o głupoty a na końcu przychodzili do kierownika i dolewali oliwy do ognia. Nie polecam pracy w tej firmie odeszłam z niej bo w takiej atmosferze nie szło pracować krzyki nad głową a za plecami śmiechy i komentarze nie na miejscu a w dodatku zbędne.

mądrzejszy

,,Były" jesteś zwykłym gównem którym każdy gardzi i pomiata... Takim samym pajacem i dupowłazem jak większa połowa tego magazynu,która uważa się za kogoś kim tak naprawdę nie jest!A ci śmieszni brygadziści co na każdym kroku stawiają na swoim i sami chodzą do kierowników,dyrektorów ich trzeba nazywać komfasami bo tylko jeśli się ktoś odzywa to jest zaraz nie w porządku wobec nich a ,,przecież tak nie można".Zaraz jesteś zmieszany z błotem,w łyżce wody by was utopili. Ci którzy tu tak słodko piszą i tak chwalą to właśnie wy przychlasty,panicze za trzy grosze.Dno i wodorosty należy im się konkretny w..b Pozdrawiam tych ciepłych PANÓW którzy wzajemnie się grzeją

@mądrzejszy

No tak.To jest właśnie to!!!Nie będę się zniżał do twojego poziomu.

@były

A JA NIE BĘDĘ DO TWOJEGO BO BYM MUSIAŁ POŁOŻYĆ SIĘ NA ZIEMI A TEGO NA PEWNO NIE ZROBIĘ BURAKU!!!

były

Jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem Wacek,to powinieneś zauważyć,że ja nikogo nie bronię!Brzydzę się tylko tym,co Wy robicie.Tutaj można obsmarować wszystkich,a osoby te nie mogą się nawet bronić.

babcia

Powiedz im to prosto w oczy a nie rozczulasz się tutaj masz jakieś rosterki może nie nadajesz się do żadnej pracy. Wielki jesteś na takim portalu i nic pozatym.

były

za.Zgadzam się z Tobą.Gdy ja pracowałem przychodzili tacy co dodawać nie umieli o mnożeniu nie wspomnę a wymagania...Wiadomo,że w takiej sytuacji kierownik ma zaufanie do doświadczonego pracownika.Myślę,że teraz jest podobnie.Pozdrawiam starą ekipę z magazynu.Pracujcie i nie przejmujcie się kapusiami i gamoniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.