Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

były

Czytam co tu wypisujecie i jest mi Was żal.Te wycieczki pod adresem Pana Rysia i Pana P Ch są żałosne.Czy stać Was na to żeby powiedzieć w oczy jeśli się z kimś nie zgadzacie!?Tutaj jesteście twardzielami!Umiecie tylko obsmarowywać i donosić!Wstyd!Ja i kilku moich kolegów zawsze potrafiliśmy się odezwać,za co nie byliśmy lubiani.Nigdy jednak nikt nie posunął się do tego,żeby kablować na kierowników czy brygadzistów!!!

wacek
@były

Tak nie bron Rysia.Bo potrafi.Na ludzi sie wydziera Nie jedna juz przez niego plakala.

era
@były

Chyba nie poznałeś pana P CH lub nie pracowałeś z nim. Nie wiesz jak on potrafi zniszczyć ci psychikę zapytaj sie tym co pracują z nim na codziennie a zdziwisz sie jaki to cham nigdy na kierowników sie nie donosił ale na niego trzeba bo nie da się z nim pracować !!!

za

Ludzie co Wy macie do Rysia? Jest spoko i noego wiem skąd informacje że się kończy coś. Tu piszą albo jakies odrzutki, które nie mogą się zaklimatyzowac w zespole albo osoby, które nigdy w Cenosie nie pracowały..

były

musli.Tak czytam,te Twoje wypociny i się zastanawiam...A może Ty jesteś jakiś inny i nie nadajesz się do współpracy.Pracowałem w magazynie wiele lat i atmosfera zawsze była tam zajebista.Były imprezy po pracy,wyjazdy na Kolejorza.Ale Ty chyba nie wiesz o czym piszę,bo,żeby inni Cię zaakceptowali to najpierw trzeba być człowiekiem.

ciekawy

słyszałam że w cenosie to nawet nadgodzinami nie dają zarobić czy to prawda czy to prawda?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
xxx

dopuki Rysiu rządzil to było ok a teraz rządzom inni i jest do bani

KTOŚ
@xxx

RYSIU RZĄDZIŁ HA HA HA CHYBA SWOJA FAMILIĄ NARESZCIE SIE TO KOŃCZY ....

@KTOŚ

człowieku ty masz problemy z głowom

lalalalalal
@KTOŚ

Michu to ty ??

Dzida

Nowy kierownik na magazynie to jest dopiero ciekawa istota.Skąd oni go wyczarowali!!!Żadnej wiedzy o pracy na magazynie, potrafi tylko wysługiwać się innymi byleby nic nie robić.Krzyk na pracowników i ukrywanie błędów przed przełożonymi to jego specjalność.

musli

No wreszcie piszą prawdę !!! Ludzie piszcie co myślicie niech każdy wie co się dzieje tam. W tej firmie nie da się pracować z niektórymi niektórzy są ok znalazło by się kilku no i lista tych nielubianych jest też oj ta jest długa to są ci "wielcy " którzy są na czarnej liście myślą że wiedzą wszystko i wszystko umieją a to nie prawda jedno co umieją to kryć się wzajemnie żeby nie wyszło na jaw że jest źle i żeby nikt się nie dowiedział.

wreście ludzie zaczynają pisać prawdę o tej firmie

wreście ludzie zaczynają pisać prawdę o tej firmie

BUBA brawo dla Ciebie zgadzam się w 100 % z tobą.Nowy rozwalił cały magazyn kiedyś tam szło normalnie pracować byly fajne ekipy zgrane a teraz nerwówka ciągłe wydzieranie się jego i ciągłe słyszenie "dzida dzida panowie". /Muszę też wspomnieć o ludziach z biura/ Była fajna ekipa którą wymienił na nowych zatrudnił 4 nowe kobietki z czego juz 3 zrezygnowały :-).TAK dalej panie kierowniku a magazynu nie długo już nie będzie.

Buba

Nowy kierownik na MAgazynie nie dorasta do pięt poprzedniemu, ba nawet do małego palucha

Jestem zwykłym robolem pracowałem w tej firmie "za grosze" inni się wypowiadają wiec czemu ja nie w końcu tu można opinie napisać.Praca ciężka ludzie hmmm zależy kto najgorsi są ci co nic nie robią a czuja się "najważniejsi" umieją się wydzierać na innych mając zero szacunku dla wszystkich. Pracując tu musisz mieć "jaja" i umieć się odezwać bo inaczej jesteś zrównany z ziemią. Najlepsze są nocki nikt ci głowy nie zawraca bo rządzący śpią w domku.

jaja jakieś

O tej firmie nie da sie dobrze wypowiedzieć zwykłemu pracownikowi ktory zarabia minimum no chyba ze ma się przelew 17 tys na konto lub nie mniej niz 3 tysiaki. Ta "inteligencja" juz dawno powinna nie pracować tam bo nic nie robią oprócz brania co miesiąc kasy za nic robienie ha ha ha ha ha ha

hjgjhgjhgjh

Czy jest ktoś co dobrze wypowie się o tej firmie? Chyba tylko ten co zarabia dziesięć razy tyle co zwykły Robol,a przecież żeby nie ten robol i nieuk (jak to nie jedni nas nazywają)to ta inteligencja poszłaby z torbami.

nikt

Widzę ze ciekawy temat się zaczął w końcu ktoś pisze prawdę jak naprawdę jest w tej firmie ukrywanie przed Litwinami no i prezesem wszystkiego. Drugim ciekawym tematem jest pan kierownik z magazynu ha ten to dopiero chyba jest z kosmosu taki ktoś to się trafia jeden na milion. Dziwie się że nikt z dyrekcji nie widzi jaki on jest naprawdę że nic nie robi nic nie umie a nadal tam pracuje

Eustachy

Kto pracuje w Cenosie ten jest naprawdę silny. Ludzie z szefostwa wszystko ukrywają przed Litwinami, a ludzi gnoją jak murzynów na plantacji bawełny.

robol

Pasikoniku masz rację w 100 % masz grupę i wiedzę większą niż kierownik mówisz o tym głośno to jesteś pierwszy do zwolnienia dla ludzi mądrych nie ma pracy w tej firmie NOWY kierownik / czujący się prezesem / to zero wiedzy w praktyce i teorii zero szacunku dla innych obojętnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną nie polecam pracy w tej firmie a szczególnie na magazynie zła atmosfera i nie mili przełożeni tak się nie da pracować no i pensja / jak kot na płakał/ szkoda zdrowia i nerwów p.s. dobrze że LIDL jest blisko pozdro dla ludzi którzy jeszcze pracują w tym kołchozie uciekajcie póki możecie, nieróbstwo , lenistwo to podstawa dla kierownika P. Ch.

pasikonik

Zgadza się wszystko w 100%, bardzo ciężka praca za śmieszne pieniądze. WYZYSK NIEPEŁNOSPRAWNYCH! Nie masz grupy marne szanse na zatrudnienie a w biurach i na MAGAZYNiE i produkcji siedzi większość nierobów śmierdzi na kilometr od nich lenistwem i nieróbstwem wiedzy zero na temat pracy zgarniają duża kasę za nic a obowiązki ich muszą wykonywać inne osoby a oni nic nie robią to chamstwo jest długa list takich ludzi wielcy kierownicy krótko pracują a czują się prezesami zero szacunku dla innych wszyscy WIELCY kryją zadki sobie wzajemnie byle nie doszło do prezesa co jest źle wszystko ukrywają praca w tej firmie to stracony czas.. pzdr

Zero szacunku do pracownikia. Nie ma pracy to na urlop, a jak już jest dużo pracy to jebaj od poniedziałku do niedzieli.wszędzie dobrze ale nie w cenosie! Wyzysk pracownika!

px

ZGADZAM SIE ZERO SZACUNKU I WYZYSK PRACOWNIKOW A PLACE TRAGICZNE

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.