Cenos Sp. z o.o.

Września

Opinie o Cenos Sp. z o.o.

Botanik

@pracownik Prezes też do odstrzału może w końcu ktoś normalny przyjdzie co bedzie szanował pracowników a nie odwrotnie!

no i jeden odstrzelony jeszcze Prezesowi został do odstrzału jeszcze jeden no i firma wyjdzie na prostom

m

Maja

@alfaomega produkty nadal są dostępne. Na rynku nie widać, żeby firma Cenos miałaby upaść. Czy posiadasz jakieś dowody na to stwierdzenie? @alfaomega a co jest powodem, że firma przynosi dużo strat?

alfaomega

Cenos upada. To tonący statek, z którego trzeba uciekać bo tam już lepiej nie będzie.

Maja

@el 4 a czy były próby rozmowy na temat podwyżek i premii? Jak zareagował pracodawca? Czy przed podjęciem współpracy były obiecywane jakieś premie? To ważne informacje dla osób, które biorą pod uwagę zatrudnienie się w Cenos.

el 4

Ludzie jak tam aneksy to byl strzał w kolano ze strony prezesa teraz sam stanie przy maszynie i bedzie pakował bo juz nie ma kto stawki są takie duze , że nie stać na nic ludi jak żyć panie prezesie ?????????za 13 zł brutto w biedronce na kasie zarabiają wiecej maja premie ktora sie nazywa premią i dodatki na świeta po 500 zł a nie jak my grosze

Maja

Obecnie firma prowadzi rekrutacje między innymi na stanowisko Mechanik - Elektromechanik. Możecie powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda praca na tym stanowisku?

Anty Warszawa

Podziwiam pracownikow Kawy co napieprzaja caly tydzien i co z tego maja?Pan Prezes zamiast doceniac ludzi bo bez nich niczego by nie bylo to sobie telwizor kupuje za 12 tys a pozniej premie wstrzymuje zeby sie wrocilo i daje marne wytlumaczenie!Pyry nie dajcie sie tak Warszawiakom pomiatac!

Lucyfer

Prezes!Co?Do wiedzenia!!!!!

Maja

@Abecadłoa jak wygląda organizacja pracy w firmie? Ile godzin pracują w tygodniu pracownicy? Chętnie też dowiemy się o jakim stanowisku mówisz.

Abecadło

Wyzysk, nic więcej. Oferują marne pieniądze, za pracę, gdzie w innych zakładach dostaje się dużo więcej za tego typu robotę. Ktoś powinien sprawdzić po ile godzin się tam pracuje...bo nie po 8h, ani nie po 12h, tylko znaczniej dłużej.

Marycha

Ta śmieszna firma jeszcze działa, myślałam, że gruzy z niej zostały?

Clavey

Elektromechaników do pracy w Clavey szukają

obserwator

No i dyrektor na kierowniczku się poznał teraz będzie walka o przetrwanie.

Witam serdecznie co słychać na paczkarni ?

ja

Nie tacy jak on byli i już nie pracują tylko troszkę czasu potrzeba.

Alm

Daj spokój, ogólnie jest przecież dość dobre w tym temacie, zwłaszcza jeśli chodzi o Cenos to nie widzę w tym problrmu, firma działa jak trzeba od zawsze

Agrestowy

@Ciekawy Chrzanic te nowe strecze jest tylko jedno słowo na nie ( usunięte przez administratora )

motyl

Jaki tu spokój nikt nic nie piesze nic ciekawego sie nie dzieje

stiko

ce nos to potrzebuje głupich i naiwnych co uwierzą w to co im obiecują.Takiego bałaganu w tej firmie to jeszcze nie było.Ja myślę że to wina kierownictwa.Pracę w tej firmie odradzam wiem to bo tam pracowałem i żałuję że tak długo.

nana

w cenosie praca nie jest zla jak ktos umie pracowac tylko kierownik i brygadzisci nie umieja zyc z ludzmi

armi

ten kierowniczek to pewnie kolega któregoś z dyrektorów i tak się panoszy.

bobek

junior brand manager - płaca minimalna?? KPINA!

armi

czy może mi ktoś powiedzieć prawdę że u was we firmie jest jakiś kierownik psychol który jakieś punkty daje i zabiera czy coś w tym stylu bo skoro tak to o pracę u was nie warto się starać

ziko

Ja wam powiem że ten wasz kierowniczek to za mocno w piórka obrósł i prezes powinien mu je troszeczkę podciąć dopóki jeszcze nie wszystko stracone.

to ja

zmiana kierownika na magazynie wyszła na dobre jeszcze zmienić na paczkarni i będzie ok.

Arioch

@Ger882 Po czesci sie z toba zgadzam.Jesli chodzi o osobe Mirka to wcale taki zly nie jest jak to okresliles w swojej sugesti!

Arioch

@musli Przyjda ludzie ktorzy nie maja pojecia o robocie

Botanik

W ostatnim czasie z paczkarni odeszly trzy osoby ja rowniez dolacze do tego grona

stary

Kolejne osoby odchodzą a ten co do tego doprowadza jeszcze pracuje ciekawe dla czego? coś w tej firmie jest nie tak.

Arioch Wyrocznia

@obiektywny Twoj poziom inteligencji jest zerowy! Udaj sie w koncu do jakiegos dobrego psychiatry!

ares

Był jeden co prawie rozwalił magazyn a teraz jest następca co próbuje rozwalić paczkarnie ale ludzie nie dajcie się są na takich gości sposoby.

Arioch

Kazdy chyba ma juz dosc tego Pana

omen

Już ludzie powoli zaczynają mądrzeć i odchodzić.Dużo zamieszania w tej firmie wprowadza pan A.P ciekawe kiedy nowy prezes się na nim pozna.

Mario,zgadzam sie z taba w 100%

maryja

Cenos to samo dno, biedusowo, wyzysk ludzi, gnębienie i wykorzystywanie na maksa pracowników, a co za tym idzie zatrudnianie przez agencję. Lepiej uciekajcie stamtąd, bo zmarnujecie się, a zarobić nie zarobicie, bo tam dają najniższa krajową.

Arioch Wyrocznia

Ja nie masz grupy to jesteś przez agencje zatrudniony.

Feliks

Grupa inwalidzka musi być, to jest zakład pracy chronionej. Z tego tytułu Cenos ma same korzyści.

Feliks

To jest praca do administracji a nie kadr. Trzeba mieć ukończony kierunek administracja. Wystarczą same studia i 2 grupa inwalidzka. Potem wszystko pokażą.

bubu

a jak pracuje sie w laboratorium?

nowy

najwazniejsze ze bedzie zaco premie odebrac grupie,co robila te palety

olx

no jednego asa już mamy co widać po brakach a teraz dzięki niemu mamy na soli owijarkę która do niczego się nie nadaje tylko naciąga firmę na koszty ciekawe jak z tego wybrnie no bo owijarka zapewnia pewny transport do 300kg no ale jak towar się wróci to pracownicy za to bekną

nowy

@omen co tak bronisz dyrekcje?to twoja rodzinka?co mi po takiej dyrekcji ktora wymaga tylko wynikow bez infestowania w zaplecze techniczne.o wszystko trzeba sie prosic miesiacami od glupiej zarowki do wozka widlowego a nimowiac juz o czesciach do maszyn,Jezeli masz kogos znajomego w firmie to spytaj sie na czym polegal remont nowej kartoniarki w ramach programu 5S wedlog bylego prezesa,

Barbi

Ej a od kiedy to bigos jest kierownikiem ? Do takiego stanowiska to potrzebne jest wykształcenie ha ha ha

Zolza

Czyżby ktoś z rodzinki sie odezwał bo prawda zabolało.GS8z

ken

do roboty biedusy!!!! a nie plotkami się zajmować niech każdy patrzy na siebie jest tyle pracy nie musicie wcale tam pracować ciągłe krytki.... na miejce każdego z was jest tyle innych chętnych do pracy w cenosie co do jednego to się zgadzam bo jak tam pracowałem to kierownik bigos jest spoko i w ogóle a wy się go czepiacie....

Zostaw opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cenos Sp. z o.o.