Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

Maja

@alfaomega produkty nadal są dostępne. Na rynku nie widać, żeby firma Cenos miałaby upaść. Czy posiadasz jakieś dowody na to stwierdzenie? @alfaomega a co jest powodem, że firma przynosi dużo strat?

@Maja

Proponuję poczytać tutaj komentarze, a jest ich niemało bo ponad 400. Sama Pani wyciągnie wnioski.

alfaomega

Cenos upada. To tonący statek, z którego trzeba uciekać bo tam już lepiej nie będzie.

Maja

@el 4 a czy były próby rozmowy na temat podwyżek i premii? Jak zareagował pracodawca? Czy przed podjęciem współpracy były obiecywane jakieś premie? To ważne informacje dla osób, które biorą pod uwagę zatrudnienie się w Cenos.

el 4

Ludzie jak tam aneksy to byl strzał w kolano ze strony prezesa teraz sam stanie przy maszynie i bedzie pakował bo juz nie ma kto stawki są takie duze , że nie stać na nic ludi jak żyć panie prezesie ?????????za 13 zł brutto w biedronce na kasie zarabiają wiecej maja premie ktora sie nazywa premią i dodatki na świeta po 500 zł a nie jak my grosze

Wkurzony
@el 4

"Marcinek" chce uzdrowić firmę naszym kosztem......

@el 4

W tym roku pewnie dodatku świątecznego nie będzie, bo niby z czego nam go wypłacą, skoro firma przynosi więcej strat niż zysku? Ludzie chodzą na L4 bo lepiej na tym wyjdą niż tam pracując.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
Maja

Obecnie firma prowadzi rekrutacje między innymi na stanowisko Mechanik - Elektromechanik. Możecie powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda praca na tym stanowisku?

Anty Warszawa

Podziwiam pracownikow Kawy co napieprzaja caly tydzien i co z tego maja?Pan Prezes zamiast doceniac ludzi bo bez nich niczego by nie bylo to sobie telwizor kupuje za 12 tys a pozniej premie wstrzymuje zeby sie wrocilo i daje marne wytlumaczenie!Pyry nie dajcie sie tak Warszawiakom pomiatac!

Dość
@Anty Warszawa

Cyrk jakich mało! Ludzie obudźcie się! Tak być nie może....... Nie pozwalajcie na to!

Lucyfer

Prezes!Co?Do wiedzenia!!!!!

Maja

@Abecadłoa jak wygląda organizacja pracy w firmie? Ile godzin pracują w tygodniu pracownicy? Chętnie też dowiemy się o jakim stanowisku mówisz.

Abecadło

Wyzysk, nic więcej. Oferują marne pieniądze, za pracę, gdzie w innych zakładach dostaje się dużo więcej za tego typu robotę. Ktoś powinien sprawdzić po ile godzin się tam pracuje...bo nie po 8h, ani nie po 12h, tylko znaczniej dłużej.

Gandi Ganda
@Abecadło

@ Abecadło Niedługo nie bedzie miał kto tam pracować jak tak dalej bedzie :)

Abecadło
@Gandi Ganda

Dziwisz się, że ludzie nie chcą tam pracować? Myślę, że mówimy o tym samym dziale.

Marycha

Ta śmieszna firma jeszcze działa, myślałam, że gruzy z niej zostały?

Clavey

Elektromechaników do pracy w Clavey szukają

obserwator

No i dyrektor na kierowniczku się poznał teraz będzie walka o przetrwanie.

stary
@obserwator

no niestety koleś sobie za dużo pozwalał

Nie tacy jak on byli i już nie pracują tylko troszkę czasu potrzeba.

Alm

Daj spokój, ogólnie jest przecież dość dobre w tym temacie, zwłaszcza jeśli chodzi o Cenos to nie widzę w tym problrmu, firma działa jak trzeba od zawsze

były
@Alm

sorki ale ty to pierdolnięty jesteś albo coś z tobą nie tak bo ty to na produkcji nie pracujesz

Agrestowy

@Ciekawy Chrzanic te nowe strecze jest tylko jedno słowo na nie (usunięte przez administratora)

motyl

Jaki tu spokój nikt nic nie piesze nic ciekawego sie nie dzieje

ciekawy
@motyl

oj dzieje się dzieje nowa owijarka nowe strecze a na koniec nowe auto ciekawe co dalej.a pracownikom godziny się kreśli

olo
@ciekawy

Gościu musi mieć nie złe wtyki i poparcie w firmie skoro nikt tego nie widzi a koleś kasę robi.

stiko

ce nos to potrzebuje głupich i naiwnych co uwierzą w to co im obiecują.Takiego bałaganu w tej firmie to jeszcze nie było.Ja myślę że to wina kierownictwa.Pracę w tej firmie odradzam wiem to bo tam pracowałem i żałuję że tak długo.

nana

w cenosie praca nie jest zla jak ktos umie pracowac tylko kierownik i brygadzisci nie umieja zyc z ludzmi

ares
@nana

no i tu się zgodzę z tobą ale może prezes te wypowiedzi czyta i z nimi zrobi porządek no to wtedy będzie się miło pracowało .

armi

ten kierowniczek to pewnie kolega któregoś z dyrektorów i tak się panoszy.

bobek

junior brand manager - płaca minimalna?? KPINA!

abc
@bobek

Bobek - skąd wiesz, że minimum na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.