Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

skinu69

Cenos tonie teraz na sciagali ukrainców i tak się od pychaja za najnizsza krajowa

Botanik

Dzięki zarząd za pozbycie się najmniej wartościowej osoby w Cenosie :)

Kaszka

Kogo?

@Kaszka

PREZES ZOSTAŁ ZWOLNIONY !!!!

Nico
@Botanik

Pozbyć to się jeszcze trzeba tego kierowniczka z paczkarni który wogole nie ma szacunku do swoich pracowników pamiętaj karma wraca!

Artur

Firma wielkie DNO

@Artur

nie prawda jest super polecam prace tam

Boja
@w dzien nie szukaj gwiazd

Nie jest super kiepska płaca a mamy pracować za dwóch prezes źle traktuje ludzi

tre
@Boja

daj więcej info

@Boja

zmien prace jak ci sie nie podoba i tyle a nie narzekasz ze kiepsko !!!!!!!

Gutek

A są szanse na podwyżki w firmie? Wszędzie brakuje ludzi to może coś będzie?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
ktosiek

Wie ktos jak sie nazywa nowy bhp?

Revolt

Nie polecam! 1.Wyzysk ponad siły! 2.13 zł brutto na godzine! 3.Brak szacunku dla pracowników! 4.Brak premii! 5.Brak urlopów! 6.Monitoring 24/h

mały

zgadzam się z tobą a ta firma to nadaje się tylko do telewizji

Mlody
@mały

Do inspekcji pracy gdzie w takie upały ludzie pracują na hali w temperaturze 35 stopni Celsjusza nie ma czym oddychać. Żadnej wentylacji. Pot się leje.

@Mlody

Ten co ma klimatyzacje to ma gdzieś innych!

Revolt

Panie Arturze skończ Pan z tymi nadgodzinami bo towaru nie ma gdzie kłaść :)

Jakim przedsiębiorstwo Cenos Sp. z o.o. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Lucyfer

Najgorszym we Wrześni obecnie

Zniesmaczona

Produktów typu kasza jęczmienna nie polecam od dłuższego czasu są w niej robaki

Verstapen
@Zniesmaczona

Jaka produkcja taki towar :)

Zainteresowana

Obecnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko - Pracownik produkcji - pakowacz. Możecie powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda praca na tym stanowisku? I jakie pieniążki? Czy warto złożyć tam CV?

@Zainteresowana

Nie warto!Osoby pakujące mają wynagrodzenie 13 zł brutto tylko na salo mają więcej bo 14 zł na godzine :)

*soli

mały
@Zainteresowana

Powiem szczerze obóz pracy marne grosze nie warto ja też z tej firmy spadam

:-)
@mały

I jeszcze ta nieszczęsna agencja pracy .......

Rokosa
@mały

I monitoring na paczkarni 1 24/h :)

Maja

@mały jednak pisanie takiego wyrażenia z konotacja historyczną nie powinno znajdować się na forum pracy. Pamiętajcie, że na forum obowiązuje regulamin. Nie można według niego pisać tutaj żadnych obraźliwych treści. Takie wpisy mogą pozostać usunięte przez administratora.

Maja

@Botanik to Ty również byłeś zatrudniony na pakowaniu w firmie Cenos Sp. z o.o.? Piszesz, że nie warto, ale ze względu na pieniądze. Czy tylko to Cie zniechęciło do pracy? A może coś Ci w tej pracy podobało?

Maja

@Praca czy ta praca jest związana z firmą Cenos? @J przez jaki czas dźwiga się te worki z ryżem. Skoro są osoby zainteresowane tą pracą to może podaj więcej szczegółów. Zajmujesz się właśnie tym zajęciem?

Maja

@Botanik nie bronię prezesa, a regulaminu. Właśnie gdyby nie było żadnych zasad na forum to nikt by nie przestrzegał żadnych zasad i kultury. A jest to publiczne forum i nie powinno to właśnie w ten sposób wyglądać, że każdy może pozwalać sobie na ile chce. Ważne jest, żeby informacje były prawdziwe o firmie Cenos i nikogo nie obrażały.

Maja

@Botanik tu nie chodzi o moją interpretację, bo dla mnie może to być metafora, ale chodzi o to jak odczyta to adresat lub inni użytkownicy. Po prostu nie powinny się tutaj pojawiać takie wpisy. Twój kolejny wpis już nie narusza regulaminu i pierwszy też mógł Twoje niezadowolenie pokazywać w inny sposób. Za to użytkownik @naruszył regulamin obrażając jednego z pracowników.

@Maja

@Maja Uwierz mi że gdyby nie było regulaminu na tej stronie to komentarze byłyby mniej przyjemne dla Prezesa a zawsze znajdzie się taka osoba jak ty która bedzie takiego powiedzmy łagodnie AntyPrezesika bronić!

bla bla bla
@Botanik

Batonik maja przestańciee smucic tu wpisami jak wam sie nie podoba to sie zwolnijcie i nie piszcie głupot bo to nie mam sensu

Ciekawy

Zobaczymy??? Premie jednak były wypłacone po zmianie regulaminu tak jak Prezes obiecał.

@Ciekawy

zobaczysz cymbale w tym miesiącu jak dostaniesz kase na święta czy będziesz miał premie

@ja

Pewnie,nie będzie. Napewno nagle nie będzie sprzedaży....... :-)

Nico

@ja Premi w tym miesiącu nie bedzie bo Prezes musi dać ludziom na święta a jak On to stwierdzi nie ma sprzedaży!

Botanik

Prezes też do zwolnienia!Może w końcu przyjdzie ktoś normalny co będzie szanował pracowników a nie odwrotnie! Tylko teraz nie mówcie że ten post łamie regulamin :)

Botanik

@Maja Mój wpis widnieje nadal czyli nie łamie regulaminu a jeśli nie umiesz interpretować tego wpisu to wróć do podstawówki!

Maja

@Botanik Twój wpis można potraktować jako groźbę. Musisz swoje opinie pisać w taki sposób, by nie łamały regulaminu. Bo takie opinie jak Twoja są kasowane przez administratora. @pracownik a co jacyś pracownicy powodują, że firma Cenos nie może wyjść na prostą? Co to za zachowania?

m

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.