Bifood Sp. z o.o.

Psary Polskie

Opinie o Bifood Sp. z o.o.

Dominika

Z poprzednich opinii wynika, że nie wszyscy pracownicy byli zadowoleni z pracy w firmie a jak jest obecnie? Od dłuższego czasu nikt nie dodał żadnego aktualnego postu, napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja czy coś zmieniło się na plus dla pracowników?

RASOWE PIESKI

Praca w tej firmie nie jest drogą usłaną różami nie dość że zarobki w tej firmie stoją w miejscu to pracodawca wymaga od pracowników zaangażowania w 200% bez dalszego rozwoju. Szczególnie dotyczy to mechaników , którzy po 8 godz ciężkiej pracy czekają na weekendowy telefon , który oznacza że te super "nowoczesne maszyny "pochodzące z lat 60 uległy uszkodzeniu. Według Prezesa to się nazywa PRACA NA NOWYCH TECHNOLOGIACH dodam jeszcze że w firmie są 2 monitoringi jeden na produkcji a drugi mający dwie gałki oczne +ręce trzymające lornetkę = Stara baba patrząca w okno bez perspektyw na przyszłość. Praca w tej firmie była by o wiele przyjemniejsza gdyby premia jaką Prezes daje w tygodniu była wliczana również w weekendy. :)

hamlet

No właśnie nic teraz aktualnego u nich się nie pojawia @burza sam szukam pracy ale powiem ci tak z jednej strony, że to dobrze dlatego, że to świadczy o jakieś stabilności skoro ludzie chcą tutaj zostawać i pracować. Pozostaje tylko zostać czujnym albo uderzać w inne msc :)

eloxd

nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera jak w (usunięte przez administratora) ;(

S

Witam.Jak na te chwile jest w firmie?Jak z atmosfera itd? Pytam bo moze bym sprobowal.

Piotr

Pracuje w tej firmie prawie 5 lat i na razie nie planuje zmiany ze względu na wlaśnie atmosferę . Firma spoko szefostwo ok kasa na czas wszystko odprowadzone jak należy. Nawet za urlop wypłacaja wczasy pod gruszą !!!. To co ludziska pisza to brednie o papierosach ,i szefostwie oraz o kierowniku .Z wszystkimi idzie sie dogadać . Polecam tą firme ze względu na normalną prace i godne płace .

pracownicy

Cześć " MISIEK "

JanPawel2

kasa na czas, 8h i do domu, ale atmosfera jak w kolonii karnej na syberii, kierownik drze japę, klnie na wszystkich, szczególnie sobie takiego jednego młodego upodobał na którym się wyżywa, ściganie się z maszyną, wydajność podkręcona do maksimum mimo że płatki wychodzą fatalne dzięki temu, dobre żeby porobić 3 miesiące i lecieć gdzieś dalej

darek86

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą ,w tym zakładzie jest wprowadzony terror! [usunięte przez moderatora] kierownik zachowuje się jak [usunięte przez moderatora], wszyscy są zastraszani każdy się boi odezwać, pracownicy boją się swojego cienia normalnie porażka. Długo by tu można pisać. Nie polecam, nawet na sezon!

Wąs

Panuje tam naprawdę "rodzinna atmosfera" CO DZIENNIE rano , [usunięte przez moderatora] ( pseudokierownik ) wchodzi na hale i wykrzykuje [usunięte przez moderatora]

Gruszka

szkoda gadać chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo kto tam pracował wie co czym mowa. W ogóle człowiek się nie liczy.

Zostaw opinię o Bifood Sp. z o.o. - Psary Polskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bifood Sp. z o.o.