CENOS SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o CENOS SP. Z O.O.

kaba

pojawiła się całkiem niedawno oferta pracy od nich. Dokładnie na stanowisko junior brand managera. Powiem wam, że podobają mi się warunki, ciekaw tylko jestem czy oferowana umowa o pracę jest dawana na start czy po okresie próbnym

nina

o bleee

raven

Witam, dzisiejszego dnia zakupiłem w jednym ze sklepów w Siemianowicach Śląskich Państwa produkty (m. in. Kasza jęczmienna mazurska kartonik 4x100g + jedna saszetka gratis). Nadmieniam również, że partia towaru zamawianego przez sklep była nowa, gdyż sklep otwarty jest od paru dni. Po otwarciu opakowania okazało się, że na dnie pojemnika oraz w woreczkach są żywe robaki i muchy. Wysłałem maila do firmy i w dalszym ciągu czekam na odpowiedź. NIE POLECAM !

pop
@raven 28.07.2014 17:00

Pewnie jeszcze żadnego odzewu ze str. firmy Pan nie otrzymał!

Zostaw opinię o CENOS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENOS SP. Z O.O.