Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

tuptus

OJ - KOGOŚ ZABOLAŁO?...

xxx

Może zamiast krytykowac wszystko co związane z tym zakładem po prostu zmiencie prace, zwolnijcie się i po problemie. Żałosne jest wasze postępowanie. Zle Wam? To wynocha, proste rozwiazanie. Narzekaczy mniej,a więcej miejsc pracy.

hardkorowy koksu

Zycze mu kolejnego szybkiego upadku!!!Pozdro :)

bizmesmen

Witam wszystkich jeżeli byście coś wiedzieli czy będzie jakaś wyprzedaż tych mikrofali albo lodówek z biura magazynu dajcie cynk odkupie jako sprzęt prehistoryczny za parę lat jak znawcy poznają pochodzenie to będzie kupa kasy, szkoda teraz tylko Lidla że sprzedaż spadnie te klopsy te parówki szkoda wielka szkoda ale teraz tak serio niech ktoś napisze czy żałuje że niema już grubaska.

??
@bizmesmen

Mikrofale i lodówke zabrał ze sobą ha ha z magazynu pomagali chłopaki mu wynosic ciekawe czy ktos teskni za nim oprócz jednej pani

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
kataklizm

Ojejku co tam się na tym magazynie stało że od wtorku nawet już ustał ten okropny zapach wszyscy przez tyle miesięcy zachodzili w głowę co tak capi aż wreszcie okazało się że to nygus musiał tak capieć,nygusa się pozbyli i powietrze się zmieniło chwała Szefostwu firmy że się pozbyli przykrego zapachu przecież to w końcu spożywka ha ha

c.d.n

Czy mógłby ktoś przedstawić opinie o laboratorium?

laborantka
@c.d.n

przyjmuj się do wszystkiego idzie się przyzwyczaić Przy najmiej poznamy nową laskę

hura

OŁjeeee koniec cwaniakowania na magazynie żegnamy Pana kierownika pa pa nikt nie będzie tęsknił czas otworzyć szampana %%%%

artur

kogo masz na myśli pisząc ''osoby kierujące w firmie '' chyba nie B.R. ? Bo to byłaby delikatnie mówiąc przesada emoticon smile

obserwtor
@artur

on to sobie może porządzić ........ale własną d...z ludzmi to trzeba umiec rozmawić

tyrający wół

Zaksa 2500 - 3000 tysiące to chyba zarabiasz coś na boku bo ja jak tylko pracuje na produkcji to 20000 tysiaków nie widziałam chyba że jesteś pociotką i wrzuca cię pociot na dobrą maszyne gdzie można zarobić ale czy takie maszyny są to wiedzą tylko pocioty , a nawiasem mówiąc powiedzcie co w waszym życiu się zmieniło jak nastał nowy prezes w 2014 obiecanki cacanki i grosze do ręki czy zastanawialiście się kiedyś ile cholernych paczek ryżu czy czego tam jeszcze musicie przerzucić na prezesa wypłatę powiem wam że to są grube tysiące sztuk a nawet dziesiątki tysięcy sztuk a za dwa trzy lata prezes się zmieni i pójdzie do następnej firmy wasza dwu letnia pensja to tylko tyle co prezeso bierze na miesiąc i nie warzne czy firma się rozwija co się zmieniło za nowych rządów NIC

maly

A ci tam nowego slychac u slepaka

obserwator

chcecie 5s ? to bigos bay bay ....... inaczej to się nie uda

Artur
@obserwator

no właśnie o litości .....jakie on ma kompetencje. przykre

prawdawaswyzwoli

W jakości też potrzebują i będą potrzebowali, ale z umiejętnością fałszowania dokumentów.

mgła

Wyślij Cv na magazyn tam co jakiś czas potrzebują bo nikt tam nie wytrzymuje za długo

Artur

Na magazyn potrzebują co miesiąc po 10

eleven

Prezes wczoraj zajrzał na magazyn a tam nikogo z kierownictwa nie bylo

Szwagier

Nic nowego gruby z grubą się wspierają dyrekcja nic nie robi żal żal żal

Szwagier

cisza? Jakieś nowości w Cenosie?:)

Zolza

Żal mi Was. Pracuje w Cenosie już dosyć długo i nie jedno widzialam i słyszałam ale to co Wy tu wypisujecie to jest tzw .sranie we własne gniazdo. Zajmijcie się poważnymi sprawami a nie mikrofala czy romansami. I jeszcze jedno -tak Wam źle w Cenosie to po co tu siedzicie i zajmujeci miejsca pracy innym?.

Kataklizm

Posłuchajcie moi mili nie zatrudniajcie się w boku bo szefowa z grubasem z magazynu i tak was wykończy psychicznie powiedzcie szczerze ile osób już z boku odeszło bo nie moglli już wytrzymać presji i zakłamania w tym dziale ze strony szefowej nawet jej kumpele poszły w długom które ściągneła na siłe i obiecała złote góry i co te sympatyczne dziewczyny z tego teraz mają musiały odejść żeby się nie wykończyć psychicznie a ile dziewczyn się przewineło przez magazyn przez ostatnie pół roku bo która ma szacunek do siebie to sobie nie pozwoli na chamskie odzywy kierasa i musi wylecieć bo jak się można sprzeciwić nygolowi który nic nie robi a zarabia pewnie grubą kase a Dyrekcja (cały szacun) jeszcze tego nie widzi ???? ale jak wam się otworzą oczy to do tej firmy będzie za późno poczekajcie góra tydzień a zobaczycie jak można zaliczyć wpadkę przez nieodpowiedzialnych pracowników. Pozdrowionka do S...

@Kataklizm

No popatrz popatrz:)) Skąd ty takie informacje masz? Czysbys siedział/a razem z nimi? Czy może placzesz bo za nygustwo był kop w dupe? Tyraj za najniższa czlowieczku bez perspektyw;) Takich cenos potrzebuje!! ;)) Żal...

O kim piszesz?

Cenosiątko

Ludzie skonczcie te bezsensowne jazdy na swoich przelozonych. Przeciez 3/4 tego co piszecie to takie bzdury ze szok. Kazda kolejna opinia to totalne dno i pokazuje tylko z osobami jakiego pokroju mamy tu do czynienia. Administrator powinien isc po rozum do glowy bo to forum osiagnelo juz kompletne dno. Jego uzytkownicy nic soba nie reprezentuja i potrafia tylko obrzucac innych blotem.Nawet nie wiecie jaka krzywde wyrzadzacie ludziom ktorych tak obsmarowujecie. Znalezli sobie zajecie...żal. Za tego typu oszczerstwa i swiadczenie nieprawdy ktos w koncu powinien odpowiedziec i stanie sie to szybciej niz wszyscy myslicie.

KASZTANEK
@Cenosiątko

Widzisz cenosiątko ja odpowiadam tobie bo po wczasach przeczytałem te BZDURY jak piszesz i też nie masz jaj żeby się podpisać chociaż by swoim własnym imieniem więc się nie wypowiadaj że ktoś krzywdzi przełożonych a skąd masz pewność że piszą to podwładni.Podpisz się swoimi danymi i napisz co jest prawdą a co jest w tych wpisach bzdurą na pewno pisanie o jakiś romansach to bzdura i w takich przypadkach ok zgadzam się ale jak ktoś w pracy romansuje i w godzinach pracy za które to godziny ma płacone to już nie jest ok prawda.Zobacz taką sytuacje jak jest teraz na naszym magazynie dwoje głównych przełożonych chodzi na ranną zmianę bo po południu jest chyba za gorąco i by mogli omdleć i powiesz że to też nieprawda że to też oszczerstwo , czy ktoś z szefostwa zainteresował się jakie są na magazynie temperatury ale robol musi robić a szefostwo ma temperatury gdzieś, pewnie napisz jak tam ktoś wcześniej napisał że trzeba by było się uczyć ale kto by pracował jak na magazynie byli by wszyscy wyuczeni to przychodzili byśmy wszyscy na ranną zmianę i cześć i wy przełożeni chcecie żeby podwładni nabierali do was szacunku.NA SZACUNEK TRZEBA SOBIE ZAPRACOWAĆ JAK SIĘ NIE SZANNUJE PODWŁADNEGO TO PODWŁADNY NIE BĘDZIE SZANOWAŁ CIEBIE

@KASZTANEK

Podpisał się imieniem i nazwiskiem:)

KASZTANEK
@Szwagier

A ty co szwagier się podpisałeś lepiej podpisz się gruby to wszyscy będą wiedzieć o kogo chodzi i tak się obsrajdasz tymi gołąbkami z tej swojej niezdrowej mikrofali a lodówa ci się przegrzeje

Maryna od Janosika
@Cenosiątko

Nie wiem kim jesteś ale się tylko domyślam ale jeżeli piszesz że 3/4 to bzdury to i tak ta 1/4 a nawet więcej to prawda więc na taką porządną firme to i tak dużo zarzutów i nie pisz że ktoś kogoś krzywdzi bo za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność na klatę i odwal się od administratora tego forum przecież wiesz że kto w tej firmie przeciwstawi się władzy to i tak wyleci nie wiem jak to nowe szefostwo ale to stare jest na pewno do bani

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.