Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

olx

no jednego asa już mamy co widać po brakach a teraz dzięki niemu mamy na soli owijarkę która do niczego się nie nadaje tylko naciąga firmę na koszty ciekawe jak z tego wybrnie no bo owijarka zapewnia pewny transport do 300kg no ale jak towar się wróci to pracownicy za to bekną

koko

potrzebują planiste

nowy

@omen co tak bronisz dyrekcje?to twoja rodzinka?co mi po takiej dyrekcji ktora wymaga tylko wynikow bez infestowania w zaplecze techniczne.o wszystko trzeba sie prosic miesiacami od glupiej zarowki do wozka widlowego a nimowiac juz o czesciach do maszyn,Jezeli masz kogos znajomego w firmie to spytaj sie na czym polegal remont nowej kartoniarki w ramach programu 5S wedlog bylego prezesa,

Barbi

Ej a od kiedy to bigos jest kierownikiem ? Do takiego stanowiska to potrzebne jest wykształcenie ha ha ha

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zolza

Czyżby ktoś z rodzinki sie odezwał bo prawda zabolało.GS8z

ken

do roboty biedusy!!!! a nie plotkami się zajmować niech każdy patrzy na siebie jest tyle pracy nie musicie wcale tam pracować ciągłe krytki.... na miejce każdego z was jest tyle innych chętnych do pracy w cenosie co do jednego to się zgadzam bo jak tam pracowałem to kierownik bigos jest spoko i w ogóle a wy się go czepiacie....

Gwiazdorek
@ken

Ken ty masz racje że biedusy przecież pracują w CENOSIE Ale ci powiem skoro było,jest tak dobrze to dlaczego już nie pracujesz ha ha

Gwiazdorek
@ken

rozbawiony

Widać że jedne osoby są ponad prawem w tej firmie.Jak się ma ojca na stanowisku to można sobie chorować kilka miesięcy wrócić na jeden dzień i znowu iść na chorobowe.Nie było by w tym nic dziwnego ale sytuacja się powtarza tak od kilku lat jak pojawia sie wiosenny powiew ;-)Ciekawe na co choruje bo po zdjęciach na portalu społecznościowym FB widać że sie bardzo dobrze bawi i na zmorzoną chorobą nie wygląda. Chętnie poznam przepis na tą chorobę albo może nie hmmm lepiej poznam przepis jak nie wylecieć z pracy po takich czestych ,,chorobach "Podsumowując jedno wielkie KUMOTERSTWO !!!!!!!!!!.

cha-cha

no skoro nie wierzysz to nie pracowałeś w tej firmie ;) tu dzieją się rzeczy niczym z powieści SF ;D takie cuda tylko w Cenosie

aeiou
@cha-cha

Co słychać na maazynie bez grubego i jego poddupasa? słyszałem, że Lidl upada a kasjereczka się "pochorowała"?

wesolych swiat
@aeiou

Na magzynie wkoncu jest spokój cisza i normalnie sie pracuje kierownik ktory siedzi w biurze to spoko czlowiek normalny wysluch pogada nie krzyczy wychodzi na magazyn i interesuje sie ludzmi a nie tak jak gruby

maly

Fajne haslo powinno wisiec nad brama wejsciowa .innym ku przestrodze.ze ma omijac to miejsce zdaleka

cha-cha

no to moje kondolencje ;( ta firma to totalny syf. a najgorszy w tym wszystkim jest brak szacunku dla człowieka... "tyraj i milcz" to hasło przewodnie tego obozu koncentracyjnego.

maly

Sory cha-cha. Ja to znam z wlasnego doswiadczenia mam"przyjemnosc"pracowac w tym cyrku.

cha-cha

najlepiej 2. ale nie licz na fory :D praca w nadgodzinach oczywiście w ramach wolontariatu. palety ważące tonę, które trzeba przeciągać przez całą długość auta. no i sławne 50 kg worki. normalnie życzyłabym powodzenia, ale lepiej dla ciebie żeby cię nie przyjęli :)

maly

Rozmowa kwalifikacyjna? Jedyne co potrzeba to 2 grupa niepelnosprawnosci.

cha-cha

zgadzam sie z toba. w tej firmie nie inwestuje sie w infrastrukturę. godne pozalowania jest wszystko. a od ludzi oczekuje sie cudow. a jesli probujesz wyjsc przed szereg to stajesz sie niewygodny. gora zaluje na wszystko a sami odbieraja kolosalne pensje. ale niedlugo beda paczki na swieta- za marne 20 zl

PIMPEK

W tej firmie stało się to normą kto nie odpowiada to za pysk i za bramę nie ważne że maszyny pamiętają czasy końca PRL coś nawaliło trzeba wylać na pysk pracownika który robił co mógł na tych rozklekotanych maszynach czy szefostwo tej firmy ruszyło tyłeczki na hale produkcyjne i zobaczyło na czym pracownikom każą pracować szefowie tej firmy paczcie co teraz się będzie działo z waszą firmą od kiedy zaczeliście pomiatać pracownikami żeby się samemu wybielić życze wam powodzenia CAMBODIA

kolo

A kiedy pojawi się rampa na magazynie chyba jak ktoś zostanie kaleką ale wtedy bedzie już za póżno bo zamkną zakład. Przepisy są jednoznaczne i dokładnie określają sposób transportowania przedmiotów oraz ich ciężar. - Jedna osoba może przewozić wózkiem paletowym maksymalnie ciężar do 450 kg. Ładunek cięższy zatem, nie może być ciągnięty „paleciakiem” nawet, jak dotąd, przez dwóch lub więcej pracowników. Niezbędny do przewozu tak dużych ciężarów jest wózek elektryczny . Dopuszczalna masa ładunku łącznie z masą wózka, przemieszczanego po terenie płaskim o twardej nawierzchni, nie może przekraczać 350 kg na wózku 2-kołowym oraz 450 kg na wózku 3- lub 4-kołowym. Przy przemieszczaniu towaru na wózku przy pochyleniu większym niż 5%, masa ta jest inna i nie może przekroczyć 250 kg dla wózka 2-kołowego oraz 350 kg dla wózka 3- lub 4- kołowego. Ciężar przedmiotów jest również określony dla przedmiotów podnoszonych i przenoszonych przez jednego pracownika, i nie może przekroczyć 30 kg przy pracy stałej oraz 50 kg przy pracy dorywczej. Oprócz masy uwarunkowane są też właściwości przenoszonych rzeczy. W myśl rozporządzenia, podczas organizacji prac, należy unikać ręcznego przemieszczania przedmiotów „niewygodnych" Nie mogą one być zbyt ciężkie, duże, nieporęczne, trudne do utrzymania, niestabilne, czy też nie mogą stwarzać zagrożenia przy poruszaniu. Lista jest długa, nic jednak nie zastąpi zdrowego rozsądku w trakcie podejmowania decyzji o transportowaniu. Należy również zapewnić wystarczającą przestrzeń, która umożliwia zachowanie prawidłowej pozycji ciała pracownika podczas pracy. Obowiązkiem jest także konieczność używania sprzętu pomocniczego, który nie ogranicza pola widzenia dla przedmiotów „nieporęcznych”. Przykładowe punkty rozporządzenia, rozdział nr 6, § 21: Niedopuszczalne jest ręczne przemieszczanie ładunków na wózkach po pochyleniach powierzchni większych niż 8% oraz na odległość większą niż 200 m. Wózki powinny zapewniać stabilność przy załadunku i rozładunku. Wózki przemieszczane na szynach oraz wózki kołowe przemieszczane na pochyleniach powinny posiadać sprawnie działające hamulce. Treść rozporządzenia można znaleźć na stronie Centralnego Instytutu Ochrony Pracy http://www.ciop.pl/5520.html.

janek

Jego Pani z BOK tez poleciała.....

lili

jak był tz.,,gurbas' to mu (usunięte przez administratora) lizaliście a teraz pokazujecie swoje. was nigdy nie zwolnią tanszej siły roboczej już nie znajdą. a pan tz.grubas sobie poradzi a wy będziecie dalej liza (usunięte przez administratora) tz.,,magazynierzy' ahha..haa

kogucik
@lili

Zal mi Ciebie bo idiotycznie napisałes/as

ba!

Chyba "uwagę" co za analfabeci...

mario

Dzieki za sugestie!Wezmiemy to pod usage :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.