Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

xxx

co okularki uwierają w nosek

no witam pannie P.

rom

Kiedyś, to na magazynie był świetny kierownik, w dz.zakupów inni ludzie, w dz.handlowym też. Ludzie ci znali się na swojej pracy i potrafili ze sobą współpracować oraz współpracować z pracownikami innych działów. Teraz każdy sobie rzepkę skrobie, byle jeszcze jeden miesiąc uskrobać i odebrać wypłatę. A co się będzie działo z firmą ich nie obchodzi, bo to najemnicy, którzy niszczą firmę od środka.

łania
@rom

rom dobry jesteś widać ze miałes przyjemność pracować na magazynie lub nadal pracujesz i znasz ludzi jak wlasna kieszen

@@@@@@@

kilka lat wstecz było inaczej na magazynie były zgrane ekipy,zgrana załoga ,kierownicy atmosfera była zajebista kiedys do pracy sie szło z chęcia a dzis z przymusu (bo rachunki trzeba zapłacić) szło pozartowac, powyłupiać latem po pracy szło sie na " kielicha " ludzie byli zgrani szanowali sie na wzajem a teraz ciagłe popędzanie wyzywanie głupie odzywki zła atmosfera no i załoga

wacek
@@@@@@@@

Z tym się akurat zgadzam

lili
@wacek

zgrana ekipa nierobów i jedna wielka rozj.... rodzinka. a teraz zaczęła się praca i to wam się nie podoba. A rodzinki już nie ma.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
izzzzzzzzzziiiiiiii

Państwo Piotr + Karina + Gosia = Trója Cenosu zero wiedzy na temat pracy ciągłe ich ukrywanie bledów przed wszystkimi zero szacunku dla pracowników ludzie się zwalniaja bo nie wytrzymują zachowania kierownika i z-cy kierownika zostają tylko ci co lubią włazic w zadek !!! Ciągłe braki towarów prowadzią do zapłaty kar dla odbiorców tylko biedronka trzyma jeszcze ten zakład jak oni przestana zamawiać to po cenosie tej firmie już nic nie pomoże dno totalne a słowa "dzida, izi i kreślić " przejda do historii firmy i dlugo pozostana w pamięci

bucz

Trójca ustawiła magazynierów i dlatego ich tak opisujecie teraz trzeba pracować i dlatego jest taki problem. Jeszcze trochę poczyści i będzie idealnie.

rom
@bucz

"trzeba pracować" - sedno sprawy. Trójca powinna pracować, ale do tej pory im to nie wychodzi. Niewiedzy i braku znajomości branży i funkcjonowania firmy nie da się "ukryć" . To trzeba wiedzieć lub się uczyć. Braki, braki, braki, kary, kary, kary, totalna niezdolność decyzyjna!!!...; jak długo jeszcze?, patrząc na to wszystko, to chyba nie długo. "Jeszcze trochę poczyści " - czyszczenie trzeba zacząć od menagerów!!!

michu

Trójca okłamuje zarząd. Zarząd okłamuje właścicieli. Właściciele nie wiedzą, co się dzieje w firmie. To idealny przepis na katastrofę.

tołdik
@michu

Brawo dla Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2xx
@tołdik

jestem za popieram twoją wypowiedż

WERKA
@michu

MOŻE MI KTOŚ PRZYBLIŻYĆ SYTUACJE FIRMY POSTI

Cenos jest juz na dnie ale "siostra"czyli Posti i ich nie dobre herbatki to dopiero firma która komornika ma już wiec na Cenos tez przyjdzie czas

123@123

Ciekawe jak długo firma jeszcze wytrzyma, skoro nie realizuje dostaw z powodu braku surowców. Na pewno z tego powodu jest mnóstwo kar id klientów. Swoją drogą ciekawe dlaczego właściciele i prezes tolerują niekompetencję działu zakupów i ciągłe braki? A przecież mało nie zarabiają, o czym dobrze wiadomo. Przecież oni nie zarabiają nawet na utrzymanie swojego działu.Szopka trwa, ale jak długo jeszcze?

brak słów

Wiem wiem za chwile mi ktoś tu ściśnie ale po to jest forum brygadziści przesadzają i są nie do wytrzymania oczywiście nie wszyscy bywają wyjątki pracuje tam szukając w między czasie czegoś innego.

@brak słów

to nie tylko ty każdy szuka innej pracy bo ta firma to dno a szefostwo nic nie robi żeby to poprawić

alex

oby tak dalej piszcie to media się tym zainteresują.Dobry temat

oponka

Sprawdzić to lepiej powinni papiery od wózków bo przeglądów porządnych to one nie mają mają za to łyse opony i brak hamulców

xyz

Tak o byłym prezesie. Człowiek z Radomia wyjdzie,radomskość z człowieka nigdy.

p.x
@xyz

Nie ma się co dziwić skoro niektórzy kierownicy mają tylko skończoną podstawówkę a nie jedni zero praktyki.Oni tylko myślą jakby wykorzystać pracownika na maksa.No ale nie tacy mądrale w ce nosie pracowali.

hukkkkk

fitma jest totalnie żle zarządzana przez niekompetentne osoby ktore znaja sie na szczuciu ludzi i obwinianiu o blachostki a najczesciej o swoje zaniedbania i balagan decyzyjny, totalnie zla atmosfera, minimalne zarobki maksymalne wykorzystywanie, tz kierownictwo maja bardzo wysokie pensje, kreca lewe interesy na boku, reszta pracuje za tz miske ryzu, uwaga dostawcy firma jest przekroczyla granice upadku od dawna ten styl zarzadzania zapoczatkowany przez poprzedniego pseudo przesa doprowadzil do gigantycznego zadluzenia i utraty odbiorcow!!!! zadzadzajacym zalezy jedynie zeby kolejny miesiac przetrwac przy korycie, jak beda musieli to obniza pensje na produkcji lub zwolnia ludzi

mario

Ja odbiegnę troszkę od tematu bo słyszałem że w tej waszej firmie można pracować na wózkach nie mając podpisanej zdolności a kierownictwo na to zezwala nie biorąc za to odpowiedzialności i nie patrzą na przepisy BHP.Ciekawe jak się coś stanie kto za to odpowie.

nikodem
@mario

Pracownik. Skoro jeździ, a nie powinien. Oni db o tym wiedzą,ale jak coś się stanie to wyślą delikwenta na urlop i..." wypadek miał na ulicy" odszkodowania zero.A potem zwolnienie. Człowiek złamał rękę na magazynie, a pani od bhp zastanawiała się czy to uznać za wypadek w pracy??? Nic tylko sprawdzić papiery kto ma w ogóle aktualnie zdolność do pracy...

tito
@nikodem

Gdzie się nie obejrzysz tam 4 litery. Fajne są "audyty"

olo
@nikodem

oni jeżdżą tylko w soboty i niedziele no i w nocy żeby nikt nie widział ale w razie wypadku ciekawe kto za to odpowie może p A.P

halk

jak dlugo potrwa ten bajzel robiony przez "trojce" niekompetentnych ignorantow???? problem stanowia nie starzy pracownicy lecz desant niekomptencji polaczony z brakiem szacunku do pracownikow, a jak sprzedaz? bo caly biurowiec markengowcow a kasy do podzialu coraz mniej, ta trojca i tz dyrekcja juz tyle zla narobili ze chyba szybciej doprowadza do upadku firme niz dadza sie oderwac od koryta!!!!

kogucik
@halk

Tu pisze sama prawda brawo dla Ciebie !!!!!

luki

,,Święta Trójca'' zrobi porządek z wszystkimi nierobami z tej firmy, i wyprowadzi ją na prostą. Szacunek dla nich.

kogucik
@luki

ale śmieszne ha ha ha luki same kłamstwo tu pisze TRÓJCA niech zrobi porządek ze sobą bo to są szkodniki które są nie potrzebne w tej firmie ta trójca to nieroby i wcale nie wyprowadzają firmy na prostą a SZACUNEK tacy ludzie nie zasługują na niego. Dziwię sie ze kros napisał coś dobrego na trójce no chyba ze ktoś z trójcy to pisal może pani K. R. hmm bronią swój zadek bo nikt wiecej nie napisal by pozytywnie o Trójcy Cenosu p.s. na szacunek trzeba zapracować !!!!!!!!!!!

Maria

Łudzicie się,że Maryśka nic nie wie, kto jest zatrudniany. A może ktoś dyktuje jej warunki, bo coś na nią przez lata się nazbierało...

yyyyyy zzzzzzz vvvvvvv

To są jakieś jaj co tam się wyprawia pan kierownik magazynu knuje z 2 kolezankami robią co chcą udają miłych a potem obgadują cię i śmieją sie z ciebie

uuuuuuuuuuu

ta firma jest już na samym dnie--- długi długi długi i to wszędzie nie długo na wypłate nie bedzie w biurowcu same nowe tarze na magazynie tez, Nie rozumiem jednego jak kierownik magazynu zatrudnia sobie osoby i kadry o tym nie wiedzą samowolka Pani Mario niech pani uwaza na siebie bo jeszcze pan kierownik magazynu wygryzie panią ze stanowiska skoro zatrudnia osoby do pracy kadry sa od zatrudnien a nie ktos inny tak uważam ja

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.