Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Opinie o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Fijolek

Witam Pracuje w wierzejkach i w większości co tu pisza jest prawdą. Sniadanie pod ladą między klientami kierowniczka jak posadzi 4-litery przy kompie tak siedzi do oporu o my pojedynczo stoimy na sklepie pracując na jej pensje nie miła i opryskliwa do klientów oszukuje ich nie zamawiając danego towaru Wszelkie promocje leżą na zapleczu nie widzą tego klienci np. W .sierpniu są promocje których nikt nie widzi Zgłaszane problemy są ignorowane wręcz szyderczo obsmiewane przez p Ewę O. I dalej nic Za miesiąc pracy netto 1700ok bez obiecanych premii od targu Kierownik ma bo oszukuje na godzinach dopisuję sobie bezczelnie godziny. Nie udostępniają również dni na prośbę załatwienia pryw spraw wolne wtedy jak im się ustoi w d ...... masakra

R-T

Rotacja co 2 tygodnie ciekawe czemu ?:) Panie obsługują z łaską, są przemęczone, ale nie ma się co dziwić, za taką kasę to nikomu by się nie chciało pracować. Nie polecam tego pracodawcy!

Izus

Napiszcie tak naprawdę ile się tam zarabia np.zastepca kierownika koleżanki znajoma pracuje i opowiada że zarabia 3000 koła prawda?

zzzxz
@Izus

Ja jako zastepca kierownika dostaje ok. 3000zl. Warunki pracy w porzadku. Nie moge nar Justzekac

kk

Zatrudniłam się w Wierzejach na początku kwietnia 2017 r . Pani kierowniczka po jednym nawet nie całym dniu szkolenia powiedziała mi że mam sama otwierać sklep i wszystko robić. Moim zdaniem szkolenie powinno być dotąd aż człowiek się wszystkiego nauczy a nie się wrzuca na gorącą wodę po jednym dniu. Nie każdy ma umiejętności zajmowania się papierkową robotą. Jestem przerażona ich metodami. zresztą nie tylko ja. Ludzie przychodzą i odchodzą, nikt nie chce tam pracować. Kierowniczka nerwowa strasznie, wydziera się o byle co. Zamiast wytłumaczyć to ma to w nosie. Skoro szuka sobie zastępcy to niech znajdzie kogoś kto był kierownikiem w innym sklepie. Nie każdy chce zostać kierownikiem czy zastępcą. Nie polecam.

Sprzedawca

dobry

besesowne

LAWENDOWA222

Hejka . Mam do Was pytanie jak to jest jeśli juz np nie pracuje w Wierzejkach a moje zdj widnieje na ich stronie to moge założyc im sprawę ??????

Potencjalny pracownik

Teraz jest ogłoszenie że 2700 -3000brutto, w okolicach Otwocka. Ciekawe czy tyle da się tam zarobić? Wie ktoś coś?

Prawda
@Potencjalny pracownik

Oczywiscie, ze sie da. Tylko zapytaj od razu ile srednio trzeba, podkreslam TRZEBA zrobic nadgodzin w miesiącu i czy istnieje realna mozliwosc pracy 5 dni w tygodniu, a nie 6 czy 7

netto

Tam chyba zawsze byla najnizsza na umowie. Podobno tam,gdzie jest duzo klientow i duzy ruch mozna wyciagnac kolo 2000 na reke? A kierowniczki pewnie jak wszedzie zdarzaja sie takie w porzadku jak i calkowicie odwrotnie..

To ile się tam zarabia netto? Może jest tu ktoś z Warszawy i okolic, kto pracuje w ich sklepie?

@Ania

Jak dostaniesz 2000 brutto to sie ciesz

b-p
@Ania

Jako pracownik, przy 12 nadgodzinach bo za więcej nie płacą czy zrobisz ich 50, max 2000

Kama

Obiecuja 2000 zlmiesiecznie netto. Umowe daja po tygodniu i co widzisz 2000 brutto. Mozesz owy nie podpisac ale jak udowodnisz ze tam harowales przez tydzien? Harowka to malo powiedziane. Praca non stop. Przerwy na sniadanie nie ma zapomnij.Herbate mozesz eypic ale z doskoku tzn pierwszy lyk goracy a potem lodowaty.przez caly dzien pracy nie usiadziesz nawet na 5 minut.

Kama

Placa ale brutto. Przerwy na sniadanie nie ma to jest straszne w 21-wszym wieku i ludzie tam ida?

zainteresowany

I co? Rzeczywiście płacą te minimum 2 tysiące dla sprzedawcy, czy to była tylko ściema?

ania

vain' najlepiej zrobisz jak przejdziesz sie do ich sklepu firmowego i zapytasz na miejscu, przeważnie pracują w miesnym kobiety, możesz zapytać czy nie poszukują sprzedawcy a nawet kierocy czy kogoś na rozładunek dostaw?

Łukasz

produkcja to tez masakra premie tylko dostają pupilki majstra i ta banda zielarzy pieski na sznurku u majstra

kordula67

zgadzam sie 200 godzin 1500 zł soboty do 17 albo dłuzej towar masakra mrozenie rozmrazanie mielone ze starego mięsa albo pieczone w domu kotlety pasztety i wciskanie ludziom ze smaczne przestrzegam przed tą pracą mało tego jak wpada regionalny to sypie mandatami od 50 do 200 złoty

bardzo ale to bardzo bardzo nie polecam tej firmy !!! a przede wszystkim ostrzegam przed panią regionalną Ewą. Jest bardzo nie szczera wobec pracowników przenosi co tydzień na inne sklepy i drze tego swojego ryja nie miłego... kasa też słaba bo żeby pracownik zarabiał 1500zł za 210 godzin (bo w niektórych sklepach tak jest bo personelu nie ma) Pan Piotr syn właściciela tez nie lepszy taki sam jak jego tatuś tylko pracować pracować mówią ale kasy więcej nie dają OSZUŚCI ZASRANI!!!!!!!!!

Zosia

Doświadczenie nie jest konieczne, ważna jest chęć do pracy. Są różne działy i nawet bez doświadczenia przyjmują jak są miejsca i przyuczają do danego stanowiska.

Radek
@Zosia

a jakie mniej więcej oferuje warunki? Dzięki

ela

Pan Krzysztof Pękala, bo o nim jak sądzę jest mowa to były kierowca, który kradł na potęgę. Teraz, gdy przez to, że o wszystkim donosił szefowi został regionalnym. Kłamie jak z nut, podpuszcza załogę między sobą i zawsze mu coś nie pasuje. Teraz obsadził swojego synka jako kierownika regionalnego na warszawie a żona też jest kierowniczką na warszawskiej 8 w Wierzejkach. On sam nie wie co i kiedy mówi. Szczur szefostwa. Nie bez przyczyny oblali mu kwasem samochód i zastraszają. Podła hiena. Ale w końcu trafi na swojego i zobaczy jak to jest.

Wera

Zawsze można napisać wypowiedzenie P. Saro , a odnośnie regionalnego , to uważam , że jest sprawiedliwy , jak trzeba pochwali i jak trzeba opieprzy ;) Jego sektor , to najlepiej dopilnowane sklepy , o czymś to świadczy.

sara123

Praca w Wierzejkach to piekło. Socjalne-brak. Pensja-najniższa krajowa za 11 godzin pracy. Kierownik regionalny p.Krzysztof który zastrasza personel. Nie polecam wręcz odradzam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. - Płudy

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.