Jemioło Stanisław Cukiernia

Mielec

Opinie o Jemioło Stanisław Cukiernia

mundzia

ważne, że swoje rzemiosło, że tak to ujmę przekazują chętnie dalej studentom, którzy zdobywają porządne doświadczenie

kacperek

Ja tam pracowałam na praktyce i bylo super ;) i ludzie fajni ;) gryndol, pelka i krystian hehe pozdrawiam Aga tzn kacperek ;*

łobuzy !!!!!!!!!!!!!!!!

mielecki

anonim - 2011-10-21 00:39:05 szalona... - 2011-09-19 05:27:48 Cukiernia o dobrej opini, jednak tam jest syf, ludzie nie opłaca się kupowac, Pan [usunięte przez administratora]. to zboczeniec, pracownik pijak. Na praktyke nie opłaca się tam isć, wykożystują tylko. Było się uczyć matole to by Cię nie wykorzystywali... Co do cukierni to polecam wyroby jak i praktyki. Z takim poziomem to co się dziwisz, że cię wykoRZystywali!

ja tam miałam praktyke i miło wspominam.przynajmniej czegoś mnie nauczyli.

szalona...

Zostaw opinię o Jemioło Stanisław Cukiernia - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jemioło Stanisław Cukiernia