ARK-POL Sp.j. Rokita-Kizior

Borowa

Opinie o ARK-POL Sp.j. Rokita-Kizior

Marynia

Coś dzieje się w firmie? Czym spowodowana jest ta cisz na forum?

Weronika

@Wik to dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie stanowisko piastujesz? Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu? Co przede wszystkim Ci się podoba? Czekamy na Wasze opinie.

Wik

Jeśli chodzi o ARK-POL Sp.j. Rokita-Kizior to musze powiedziec, że całkiem spoko firma, polecam mocno

lokalizator

Niestety, są w Polsce miejsca, szczególnie właśnie na prowincji, gdzie mentalność pracodawców niewiele się zmieniła od czasów, gdy Reymont opisał tragiczny los szwaczek z XIX-wiecznej Łodzi. Wybitny socjolog Zygmunt Baumann, nazwał takie osoby „ludźmi na przemiał”. Idealnym odzwierciedleniem tego jest Ark-Pol w ogromnej aglomeracji, jaką jest niewątpliwie - Borowa

@lokalizator 24.02.2015 13:39

W dechę trafione - aglomeracja! ha ha ha Ciemnogród

lokalizator

ok

1500_100_900

Kiedy będzie zaległa kasa ? - wysyłam papier do PIP i walcie się!

1500_100_900

Kur..a kiedy będzie reszta kasy [usunięte przez admina]jedne!

Dopisujac do przedmowcy,nikkt nie podrabia w tej firmie zadnych podpisow na listach i innych dokumentach , ci ludzie sa w porzadku a ten ktory ich chce ponizyc to robi to z zazdrosci, Wielki inteligent,takim ludzi nie powinno sie nigdzie do pracy przyjmowac bo robia zla robote i psuja atmosfere. Spadaj na zachod zobaczysz co to wyzysk.

Zostaw opinię o ARK-POL Sp.j. Rokita-Kizior - Borowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARK-POL Sp.j. Rokita-Kizior