Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

xxx

masakra

kamil

Cholerna firma daje popalić,hałasują już prawie kilkadziesiąt godzin,to jakiś dziadowski zakład jest 21 wiek i wszystkie maszyny i urządzenia można wyciszyć, widać właściciel prymitywny człowiek. Udało się zebrać podpisy sąsiadów,do wioś w celu zbadania poziomu hałasu. Ludzie mają dość,no ile można,a tu przecież rodzice zostawiają pociechy w zwierzynieckim przedszkolu,są tu też rodziny zastępcze, taki hałas dla maluchów nie jest zbyt dobry.Zgłosimy jeszcze sprawę do Stowarzyszenia Stanowicko-Marcinkowickiego oni podobno też są w stanie pomóc.

jano

Witam i proszę o odpowiedz terażniejszych pracowników Jack-polu ,chcę złożyć cv do tego zakładu jako pracownik produkcji proszę o odpowiedzi czy warto ,jaka kasa,atmosfera w pracy itp, jeśli nie mam składać to czemu,pozdrawiam :)

kamil

Za to teraz poproszę WIOŚ o przeprowadzenie pomiaru hałasu w nocy.

łaociechdupa

Leszno
F3

Pewnie hydropulper :P Po jakimś czasie się przyzwyczaisz.

xxx
@F3

Albo próżnię z zetek.

nowy

Co powiecie o kierowniku utrzymania ruchu,

Jack-pol w oławie, tylko tutaj dostaniesz "więcej za mniej", znaczy więcej roboty za mniejsze pieniądze.

były pracownik UR

Od: były pracownik UR. Do: anonim. A jak widziałbyś awans w firmie, gdzie dział UR liczy tylko kilka osób?Możesz wyłącznie liczyć na to, że w danej dziedzinie zostaniesz wkrótce głównym specjalistą, gdyż będziesz jedynym pracownikiem na danym stanowisku. I będziesz musiał zabezpieczyć sam działanie urzadzeń pracujących w systemie pracy ciagłej, czyli pracujacych 24-godzin na dobę, nawet w weekendy oraz święta?

były pracownik UR

Popracujesz tam trochę to zobaczysz i się zdziwisz na czym pracodawca może oszczędzić jak tylko trafi na "jelenia", którym byłem i ja, na szczęście przez krótki czas :-)

były pracownik UR

W przypadku braków na magazynie pozostają materiały zastępcze (w kolejności od najważniejszej) - klej i/lub silikon - nit + nitownica - taśma izolacyjna - drut - sznurek - patyk do podparcia A osoby z produkcji pracujące na akord muszą najczęściej pracować do momentu osiagniecia założonej normy lub obcina im się kasę

były pracownik UR

Nie pełne 2500 netto za: - dyspozycyjność oraz dyżury za frajer pod prywatnym telefonem z naruszeniem prawa do odpoczynku - a gdyby nie prywatne narzędzia do pracy, to nic nie dało by się zrobić

wow

Matko Częstochowska. Jak dobrze, że nawet od nich na rozmowę nie pojechałem. Coś mnie tknęło i dałem sobie spokój. Ile płacą automatykowi?

były pracownik UR

Z uwagi na to, że firma znowu szuka kluczowych pracowników m.in. Utrzymania Ruchu, podzielę się swoją opinią: - łamanie podstawowych zasad BHP, brak ubrania roboczego, rękawic ochronnych itp. - praca przy urzadzeniach, które ze wzgledów bezpieczeństwa i zagrożenia wypadkiem w pracy w ogóle nie powinny być dopuszczone do użytkowania - brak narzędzi do pracy, a magazyn części zamiennych w opłakanym stanie, wręcz ruina - totalny brud i syf, wszędzie pył oraz niedostateczne ogrzewanie - brak oficjalnej ewidencji pracy, a ewentualne nadgodziny płacone sa pod przykrywką "premi uznaniowej" - a i najważniejsze, o czym nie wspominają w ogłoszeniach o pracę: PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ Zdecydowanie odradzam. Były procownik UR

były prac

W tej firmie panuje bardzo wielki syf, nieprzestrzegane są warunki BHP, pracy i w szczególności PŁACY. Na umowie najniższa krajowa, a jak nawalisz nadgodzin to bądź pewny że nie otrzymasz zapłaty za wszystko tylko ci ujebią ze 100-500 zł bo powiedzą że „brak ton”, „maszyna stała” i takie tam ściemy. Brak odcinków na wypłate, urlopy płatne nie ze średniej tylko jak tam się spodoba pani [usunięte przez moderatora] Atmosfera między pracownikami jest bardzo niezdrowa wszyscy starzy „wydzy” patrzą tylko jak tu ciebie (usunięte przez administratora) do prezesa. Brak środków BHP, ogromne zapylenie, i wiele innych. Teraz o UR określę to trzema słowami „Mają chłopaki (usunięte przez administratora) No a jak już się zdecydujecie pójść na rozmowę kwalifikacyjną (pewnie z prezesem) to nie wierzcie mu w żadne słowo. A w szczególności o podwyżkach i rozwoju zawodowym ( nie ma czegoś takiego w tej firmie). Podsumowując ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babol

co za bzdura , pewnie kolego jeden z drugim wyleciales bo sie nawet do lopaty nienadawales a teraz bzdety wypisujesz :)

F3

Pracowałem tam jakiś czas temu. Na szczęście nie zabawiłem tam długo. Smród i syf wszędzie. Przy maszynie papierniczej jest 4-ro brygadówka. Mimo tego, że człowiek większość życia spędza w pracy, chcą aby zostawać po godzinach i przychodzić kiedy ma się wolne. Jak tam trafisz, musisz umieć wszystko. Zapomnij, że masz w papierach np. operator hydropulpera. To nic nie znaczy. Tam jesteś od murarza, poprzez mechanika, suwnicowego, operatora wózków do szambonurka, dosłownie ! Wypłata uzależniona jest od produkcji, ale w zasadzie nigdy nie wiadomo co, ile i jak będzie. Nie szanują czasu pracy. Jak coś się stanie, to "trzeaba zostać" i oczywiście nikt za to nie płaci. (chociaż w zasadzie to ludzie sami ich tego nauczyli) Większość sprzętu była niesprawna, zagrażająca zdrowiu i życiu ludzi. Wózki jezdniowe nie mają przeglądu (jeden miał czerwoną nalepkę UDT o niedopuszczeniu do eksploatacji, mimo to jeździł, są technicznie w stanie katastrofalnym. Suwnica nie posiadała (usunięte przez administratora) ulców! Swoją drogą, ciekawe gdzie są kontrole. Ludzie obsługujący te urządzenia w większości przypadków nie mieli uprawnień! Oczywiście kierownictwo i szefostwo doskonale o wszystkim wiedziałoi. Zatruwanie środowiska, poprzez wypuszczanie ścieków do studzienek kanalizacyjnych to normalka. Dużo by jeszcze pisać, ale to po prostu brak słów. Przestrzegam przed tymi [usunięte przez moderatora]

byly pracownik

(usunięte przez administratora) prawda nie moge czytac tego co tu bazgrzecie... pracowalem tam przeszlo dwa lata i bylem bardzo zadowolony najepiej byscie chcieli lezec dupa do gory i zeby kasa na konto szla... trzeba bylo do szkoly chodzic a nie tumany po zawodowce oczekujecie kokosow z nieba... napracowac sie trzeba ale srednia mojej wyplaty nie spadala ponizej 2 tys

drajwer

A takie pytanko jak tam kierowcy mają w robocie koledzy i koleżanki możecie mi powiedzieć bo tak zastanawiam się czy warto się starać o stanowisko kierowcy tira u nich.Pozdrawiam. DRAJWER

h2o

mazur uważa sie niewiadomo za kogo a jest naprawde smieciem co chwile lata do starego i [usunięte przez moderatora] stanowczo odradzam pracy tam

xxxx

Koleżanko naprawdę odradzam iść do tej pracy naprawdę jest fatalna cały czas tylko obiecują i słowa nie dotrzymują.Pracujemy we wszystkie święta i nawet życzeń szefostwo nie składa.A co do zarobków to jest tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol