Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Znawca Przyrody

Pan kierownik (popularny grzyb jadalny często mylony z muchomorem) Traktuje ludzi przedmiotowo bez jakiegokolwiek szacunku. Omijajcie ten zakład. Nie ma tam żadnej przyszłości. Atmosfera grobowa. Bardzo popularne jest donoszenie na innych pracowników szczególnie na tych z produkcji. Pani (Ptak leśny śpiewający, w telewizji :"Śmiechu Warte".) powinna być fotografem i listonoszem. Robi doskonałe zdjęcia oraz świetnie je donosi do w/w grzybka. Pozdrawiam.

Akrobatyk99
@Znawca Przyrody

Kolejna osoba do wymiany. Na niczym się nie zna tylko chodzi i cfaniakuje. Na stanowisku znalazł się przypadkowo.

Przyjaciel z mieszanek !!!!
@Akrobatyk99

Może na lini produkcyjnej się odnajdzie chociaż nie za wiele z niego by było bo lubiał sobie pospać na nockach a na innych zmianach ścieme walił jak mało kto. Taki właśnie jest nasz pan grzybek. Parasola ochronnego też już nie ma to może ktoś przejży na oczy.

Lucky luck 88
@Znawca Przyrody

Wszyscy narzekają na niego. Żadnej wartości nie wniósł na tym stanowisku. Nie ma na co czekać do wymiany bo nie zna się na robocie. No chyba że powrót na mieszanki.

agata

a kto to jest drozd

Ornitolog
@agata

Zajrzyj do Wikipedii. Na marginesie: to podstawowa wiedza, którą zdobywa się w klasach 1-3 szkoły podstawowej.

Endriu96
@Przyjaciel z mieszanek !!!!

No już nawet jego brat zrezygnował z pracy będąc liderem. Nie wytrzymał tego chaosu jaki stworzył Pan grzyb. Znalazł sobie lepszą pracę. Powodzenia oby tak dalej.

Agata

@Ornitolog wydaje mi się, że nie ma sensu roztrząsać tego tematu, co miała na myśli @agata wydaje mi się niejednoznaczne. Wróćmy lepiej do tematy, którego dotyczy ten wątek. Przypominam, że zależy nam na jak najdokładniejszym poznaniu obrazu pracy w firmie ZPC OTMUCHÓW. Stąd też moje pytanie do byłych i aktualnych pracowników firmy. Jakie dostrzegacie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Y
@Agata

Praca jest ok nie jest lekko ale bez przesady.ale zarobki bardzo bardzo niskie.ludzie się zwalnia a kierownictwo zamiast się zastanowić dlaczego to mają do gdzieś.powinni dac więcej zarobić to wtedy nikt nie musiałby uciekać.

You
@Agata

Nie ma żadnych plusow są same minusy.praca w tej firmie to jakaś porażka.nke polecam nikomu.

Agata

@Wsciekly Dlaczego tak uważasz? Tak ogólne stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele dla innych osób, które są zainteresowane pracą w firmie ZPC OTMUCHÓW. Czy mógłbyś zatem rozwinąć swoją wypowiedź? @Maria Jakie sytuacje konkretnie masz na myśli? Czym spowodowana jest niechęć do pracy? Takie nieuargumentowane zarzuty brzmią mało wiarygodnie, dlatego dopytuję o szczegóły.

Wsciekly

Nie POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

Maria
@Wsciekly

I i znowu te niezadowolone kierowniczki będą gnebic ludzi z tak jak ta z albatrosa 8g patrzeć i słuchać obrazania ludzi to przechodzi ludzkie pojęcie dlatego też nikt z Polaków w tej firmie nie chce pracować a stali się zwalniają

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agata

@Nick wydawałoby się, że w każdej firmie można znaleźć jakieś zalety, zapewne TY też byś je znalazł. @agata proszę o nie podszywanie się pode mnie. Jestem moderatorem forum gowork.pl i moje wypowiedzi są oznaczone na szaro.

Agata

@nick ale skoro tam pracujesz to pewnie widzisz mimo wszystko jakieś plusy pracy w firmie ZPC OTMUCHÓW S.A. Czy możesz o nich powiedzieć? Myślę, że to również zainteresuje użytkowników forum.

@Agata

W tej firmie nie żadnych plusów. Ja już tam nie pracuję - na szczęście. Mam dobrze płatną pracę w normalnych godzinach. W nocy śpię :)

nick

Spowodowane jest to pazernością szefów, brakiem premii dla pracowników, wyzyskiem w systemie 4- zmianowym, dziwne, nietrafione inwestycje, pewnie za dobrą kasę dla tych wyżej postawionych w ZPC itd....Tam nie ma z kim rozmawiać. Cięcia kosztów na produkcji są od kilku-kilkunastu lat. Dlatego nikt przy zdrowych zmysłach nie chce tam pracować i kto może to ucieka. Wszędzie jest lepiej.

Ojciec Dyrektor

To tylko kwestia czasu.... już niedługo zakład ogłosi upadłość.

Darko
@Ojciec Dyrektor

Upada i upaść nie może. Wszystkie popadaly a on dalej stoi.

Optymista
@Ojciec Dyrektor

Nie upadnie. Są środki finansowe, planowane są kolejne inwestycje. Takie działania nie są podejmowane w upadających firmach.

kasiabasia
@Optymista

Inwestycje tak samo trafione jak np.Gorzyczki ?

Stary 64
@kasiabasia

Gorzyczki to historia. Liczy się tu i teraz.

Igor

Idealnych firm nie ma. Zawsze może być gorszy czas.

k
@Igor

Tylko długo ten "gorszy czas" trwa jakieś 7-8 lat....

@k

To prawda. Pracownicy z dłuższym stażem pamiętają dobre czasy ZPC. Była kasa na inwestycje, pensje jedne z lepszych w okolicy. Dzisiaj chyba najniższe na nyskim rynku pracy.

lolo

co za lipa, jak ktos podaje konretna informacje to zaraz jest usuwana przez admina.....

Bartek

Niektórzy chcieliby problemow firmy?

wera22
@Bartek

Nie trzeba chcieć, one już tam są.... od dawna

agata
@wera22

złe zarz.adzanie firma skąd wzięli planistkę na czekoladzie dobre kreci lody

DIDO

Kto obecnie jest Dyrektorem Sprzedaży w ZPC OTMUCHÓW - ODRA?

Xaxaxa
@DIDO

Prezes.

Agata

@Darko, @Ojciec Dyrektor - nie widzę w KRS informacji o toczącym się procesie upadłościowym. Co więcej firma aktualnie prowadzi na swojej stronie liczne rekrutacje (http://www.grupaotmuchow.pl/oferty-pracy.php). @j-23 być może w takich sprawach pomogłaby uczciwa rozmowa z kierownikiem bądź przełożonymi? Próbowaliście tego?

wera22
@Agata

Nie bądź śmieszna panienko z działu kadrowo-księgowego. Ludzie odchodzą bo od 10 lat jest coraz gorzej. Rozmowy nic nie dają. Zabieracie premie pracownikom a dyrektorzy żyją jak pączki w maśle. Policz na palcach jednej ręki ile zostało starych (tzn. doświadczonych) pracowników. Ciągłe rekrutacje są bo ktoś popracuje chwilę i ucieka gdzie pieprz rośnie :)

Ony2345

Panie (usunięte przez administratora) co boi się pan tak o swoją osobę że każe usuwać swoje inicjały z wpisów żeby nie było wiadomo o kogo chodzi. Boi się pan prawdy jaką sam pan stworzył???????

Western78
@Ony2345

Zobaczcie ile osób polubiło ten wpis, to daje do myślenia.

Weteranka12345
@Ony2345

W końcu dokonali tego co powinni już zrobić conajmniej rok temu.

j-23
@Weteranka12345

Dlaczego w naszej firmie każe się pracowników produkcyjnych ,za złe zarządzanie. Jestesmy bez premii juz kilka miesiecy, czy to nasza wina ze zatrudniacie takich pracownikow którzy nie osiągają wydajnosci ,jak tak dalej bedzie to nikt nie zostanie ze starej kadry. Panie kierowniku to Pana rola stawac w naszej obronie i onas walczyć. Jest takie powiedzenie że niewolnik to nie pracownik Ciekawi nas to czy wszyscy pracują za takie psie pieniądze ,czy tylko robole Panie Marku my wiemy że bedzie pan miał dużo więcej pracy ,ale nie zapominaj Pan o pracownikch z czekolady.

@j-23

To nie działa, wpisy nic nie dają ,ale musicie zrobić to co zrobił Marek 6 lat temu jak mało zarabial to się zwolnił -szukajcie pracy bo w cukierkach już nie zarobicie te czasy mineły

I co się ludzie strzepicie każdy z Was mocny na jakimś tam forum, a zebrać się i powiedzieć co wam ślina na języku leży to już nie potraficie.

Jak Polak nie chce pracować to firmy zatrudniają ludzi z Ukrainy. Normalna sprawa!!!

Wstyd Polacy chcą pracować to ich wywalają jak śmieci traktują a biorą z Ukrainy .Umowy dają, za chwilę wypowiadają .Wstyd opisze to wszystko w odpowiednie miejsce w Warszawie .

To jest (usunięte przez administratora)! Bez dwoch zdan!

lady

Najgorszy zakład,w którym pracowałam.

Agata

@Merio nie jestem pracownikiem ZPC OTMUCHÓW S.A., więc niestety nie wiem o czym mówisz. Chętnie jednak zrozumiem, więc jeżeli możesz napisać jaśniej, to będę wdzięczna.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.