Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Greg

Dawajcie składamy wszyscy wymówienia popędzimy tą Arrivie i jej stawki oraz obcinki pensji. Co Wy na to.

Taki gość
@Greg

Trzeba jakiś inny sposób znaleźć, żeby firma zaczęła płacić. Wymówienia nic nie pomogą. Prędzej zagrożenie, że nie wyjedziemy na miasto. Wszystkie zajezdnie staną na jeden dzień i mówię wam, że to zmusi ich do działania.

nik
@Greg

nic to nie da. wezma ukraincow jak to w toruniu zrobili

Odcinka
@Greg

Z tą obcinką pensji to polecieli po bandzie .

Dho

To się zaczną kontrole w arrivie przez instytucje. Trochę z szafy wypadnie.

nik
@Dho

nic nie wypadnie. czesto w toruniu kontrole witaja na kawke wpadaja i po kontroli. wraki dalej jezdza.

Akademik?

Taki gość

Oczywiście, że akademik. Jeszcze na przeguby go puścili

ważniak

Gdyby w takiej odpowiedzialnej pracy gdzie kierowca ma na swojej głowie nawet kilkadziesiąt ludzi, trafiali ludzie z powołania, którzy to lubią, zdają sobie sprawę gdzie trafili i traktują pracę poważnie a nie małolaci albo oderwani od pługa ukraińcy to może nie byłoby sprawy a tak... Jak firma patrzy tylko na optymalizację kosztów i liczy się tylko plik w excel to jeździ byle kto i byle jak przygotowany. To i ludzkie życie jest potraktowane byle jak.

Kierowca Autobusu

No co by tu napisać. Rozmowa była, myślę że nawet nieźle przeprowadzona. Kobieta nie miała parcia na szkła, pytania raczej standardowe. Brakowało mi konkretnego określenia zarobków tylko od do. Dostałem nawet czas na zastanowienie po rozmowie. Nie było jak tu piszą że zaraz głupiemu podsuwają umowę. Zostałem poinformowany o wszystkich warunkach umowy i mogłem w sumie zastanawiać się do woli, ale że byłem zdecydowany to na drugi dzień podpisywałem ją razem z innymi osobami.

Raczej standardowe pytania. Dlaczego? Czy jest pan gotowy na system dwuzmianowy i wczesne wstawanie w razie czego (oddział Tczew nie ma nocnych) Czy jest pan dyspozycyjny? Ile lat pan ma prawo jazdy? Chyba wszystko.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Księgowy – Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
pasażer

Czy kierowca tragicznego wypadku jak informują media był pod wpływem środków? Czy będzie strach wsiadać do autobusów?. Co zrobił zarząd w tej sprawie?

@pasażer

Strachu raczej nie będzie, jak to potwierdzą to chłopak ma pozamiatane, a arriva na jakiś czas zryta opinie, wszystko na temat

Zly

Kierowca probowal uniknac kolizji tam ciezarowka wyprzedzala i jest zakaz tego oby tylko nie jechał powyzej 50 km

Detektyw

I jak TAM ARRIVA?? Nadal 2400 płacicie ? Jakich kierowców będziecie mieli za taką stawkę?? Sam bym chyba zjechał z wiaduktu za tak nędzne pieniądze.

Rak 76

Dobra wiadomość - będzie podwyżka , na daniach oficjalne pismo

Abi
@Rak 76

Chyba dla zarządu w Toruniu albo puścili taka plotę aby ludzi przytrzymać.... Ja nie dostałem żadnej informacji

Konar 7
@Rak 76

A są jakieś przecieki ile tej podwyżki będzie -?

Lala Po
@Konar 7

600 zł brutto

@Lala Po

W premii?

Podwyżka . Mogą wrzucić stare stawki

Laszlo

Rany. Wszystkie negatywne opinie krytykujace tego pracodawcę są nadal usuwane.

Kamyk q5
@Laszlo

I bardzo dobrze - człowiek złego słowa nie może powiedzieć na Ari........

@Kamyk q5

Jak złego słowa nie może powiedzieć . Zabrał wam pieniądze , to jest dobre słowo ???

brak słów

Pracujac za tak niska stawke pokazujecie, ze jest przyzwolenie na tak niskie "wynagrodzenie" i psujecie rynek pracy w tej branzy. Jak mozna godzic sie pracowac za tak nedzne pieniadze w tak odpowiedzialnej pracy...

Płochowiak
@brak słów

Jest tak jest, ponieważ pracują tam głównie fanatycy i miłośnicy (w jeszcze jednej firmie jest nagromadzenie tego towarzystwa, ale na mniejszą skalę)

Tys
@Płochowiak

O jakiej firmie mówisz? Bo nie ma ich za dużo.

Płochowiak
@Tys

Mówię o firmie zajmującej się komunikacją miejską, ale akurat tutaj rozmawiamy tylko o arrivie.

Zły
@brak słów

16.06 nasz autobus linia157 godz. 12 ul. Wawelska kierunek Gwiaździsta dwa radiowozy Policji i nasz nadzur ruchu zastanówcie się czy za te pieniądze warto się spieszyć.

@Zły

Jak z winy autobusu to już współczuję kierowcy...

Stefek
@Zły

NADZÓR- jeżeli już. Są desperaci pokręceni, którzy to (usunięte przez administratora) czyli 157 biorą z pocałowaniem ręki, lub proszą o te g... z wolnego. Linia tragiczna, wiecznie opóźniona, na Żelaznej brygada, brygadę goni i brygadą pogania. Przerąbany jest lewoskręt z z Wawelskiej w Grójecką w kierunku Gwiaździstej. Gustował w niej(usunięte przez administratora)(który obecnie jest na Estrady)

Dżinks
@Stefek

Podaj jeszcze raz kto w niej gustował

Rakowiecki 76767676767
@Stefek

To jest jedna z lepszych lini jak nie najlepsza - przerwy na każdym krańcu po 30 min . Maży mnie się ją mieć na stałe

Stefek
@Rakowiecki 76767676767

Tak, "marzy ci się", zwłaszcza po nocnych zmazach. Dorośnij!. Woli jeździć w kółku bez chwili oddechu, oczekując po dojeździe na Gwiaździstą trybu SB. No cóż, rożne są zboczenia na tym świecie! Cenzura zadziałała, pisałem o obecnym menadżerze z Estrady, który swego czasu, gdy był na Płocho, lubował się w 157, oraz przy dużych wleceniu się przed twoją brygadą. Gdy puściły ci nerwy i wyprzedziłeś jego brygadę (jak wiadomo, teoretycznie wyprzedzanie brygad tej samej linii jest surowo zabronione)od razu miał podstawę wezwać cię na dywanik.

Boom
@brak słów

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło na tą chwilę już 30 osób z plochocinskiej dostarczyło wypowiedzenia!

@Boom

I będzie jeszcze więcej . Sam namówiłem 6 by odeszli z Plochocinskiej i z Estrady . Arriva (usunięte przez administratora)

Traktorek 6

Chyba żartujesz - to idź popracuj na kasie i w tedy porozmawiamy . Szofer to ma lux robotę , jeździ jak chce , gdzie chce i kiedy chcę .

Maliniak

Dziękuję że dajecie mi pracować w tych trudnych dniach dla wszystkich. 2300 w Stolicy to super kasa i koszula nowa, kiedy będzieta buty dawali? Przy truskawkach zawsze bralem 2000 tu jest lepiej. I kasiorka na czas.

wrwiony kierowca

skończyło się arriwowcy za taką kasę nie ma zamiaru dla was pracować

PO‐KOmony
@wrwiony kierowca

Mamy dobry zarząd, gospodarka idzie do przodu, mamy dobrych fachowców, a ludziom żyje się coraz lepiej.

Zarobiony kierowca

Pełny etat 2400. Dziękuję za wypłatę Arrivo. Jesteście wielcy.

Berta 1
@Zarobiony kierowca

Nie pisz tego na forum bo to wstyd na całą Polskę

@Zarobiony kierowca

Dlatego pomimo minusów jakie ma MZA w porównaniu do prywaciarzy(bez wynagrodzenia), bardzo się cieszę że jeżdżę dla...MZA, szczególnie w obecnej sytuacji

Kapitan

Ojoj joj a coz to wydarzylo sie w Elblagu na przetargu. Arrivka Pa Pa.

Rtg

Ot takie managery, dramat

Donek

Zwłaszcza kierowniki i gwiazdy z hr

Abi
@Kapitan

Przegrali przetarg? Bo żadnej oficjalnej informacji nie ma

Kapitan
@Abi

Na stronie zkm bip jest info

Daro

Cos ci się pomyliło

@Daro

W Grudziądzu też się ciekawie działo...

Świezak

To jest WC a nie firma. Zabrała pracownikom 10 % od wynagrodzenia. To niedopuszczalne jeśli chodzi o transport miejski. Robota za michę ryżu a Ci tyraja jak uposledzeni zamiast sie postawić. Ci z estrady to jeszcze chętnie by autobusy za swoją kase tankowali. Cała Polska sie z was śmieje.

Zwłaszcza na Estrady pełno tych fanatyków, choć również chyba na Płochocińskiej to towarzystwo wzajemnej adoracji coraz bardziej się staje widoczne. Wystarczy dać im nówkę sztukę gazową, a już by po rękach całowali i bez mała nocowali w tych wozach oraz nie opuszczali terenu zajezdni. Są tak szczęśliwi, jakby im ktoś w kieszeń narobił.

@Adam

Na płocho też sa. Z tych patriotów są największe śmiechy, firma korzysta z tarczy a ci dumnie powoza swoje rumaki, wierząc w te historie "o lepszym jutrze, tylko trzeba być lojalnym wobec firmy". A tymczasem Toruń szczęśliwy że ma takich oddanych wiernych. To już nawet Dziad Michalak tak swoich nie grzmoci na kasiorę. Przez takich zakochanych w arrivie musiałem się zwolnić, bo nie szło rodziny wyżywić, za taką pracę, a co mówić gdy kazdy myślał że z racji zawodu zarabiam sporo, a się okazywało ze ciec tyle wyciągnie (żaden zawód nie hańbi), w sumie dobrze się stało bo w kołchozie mam chociaż przyzwoite wynagrodzenie, a i kalkulator odpoczywa. Gdyby dali dobra stawkę i nie kombinowali na godzinach to arriva mogłaby by być jedynym prywatnym przewoźnikiem ze stałą obsada, a tak widać że oni szukają młodych, naiwnych i (usunięte przez administratora) którym robią pranie mózgu i mają z tego widać większe korzyści.

Mario6202
@Świezak

Muszę Ci podpowiedzieć, że te 10% to nie tylko. Trzeba też dodać Obniżenie limitu godzin w miesiącu to też ma wpływ na wypłatę.

@Mario6202

Szczególnie przy stawce godzinowej, przyjdzie taki listopad co ma 152h, to dopiero zdziwienie będzie przy wypłacie, zresztą wystarczy nominał na 160h i już krucho się robi, a weź podpadnij niechcący gdzie stracisz prawo do premii, to w ogóle wychodzi jałmużna, a nie wypłata. Zarobki dobre dla emerytów

Józek

A ja tam lubie te robote to takie moje hobby, już od dziecka marzyłem o autobusie. Teraz placo mało a za rok może być dużo wincej. Jeden lubi łowić ryba a drugi kierować autobus. A i ludzie sympatyczne w Ariwie.

Norbi
@Józek

Z jakiej wsi ty przyjechałeś? Nawet zdania po Polsku nie potrafisz złożyć!

P.

A ja składałem wniosek o urlop i nie został wzięty pod uwagę na grafiku który dostałem !to nie dopuszczalne

Piękny sen

Miałem sen że za nominał wpłynęło na konto 4 tyś . Cieszyłem się jak dziecko . Sny czasami się spełniają ( oby tym razem )

@Piękny sen

A może to była twoja jedyna przespana noc w miesiącu, wtedy po ilości przepracowanych godzin całego miesiąca bez przerwy, mógłbyś taka kwotę zobaczyć

Kolo

Proponuję przejrzeć frum kierowców MZA o jakich stawkach w tutaj rozmawiacie. 2500,2800,3200 ludzie cofneliscie się do czasów 15 lat wstecz. Wszędzie daja premie i godziwa wypłatę a wam dają po (usunięte przez administratora) Za 2600 za pracę w komunikacji miejskiej opanujcie się. Czy wy za grosz zdrowego rozsądku nie macie. Skąd wy przyjeżdżacie ze (usunięte przez administratora) Kierowcy wy jesteście autobusów czy wózków zamiatajacych ulice. Może na ryksze się prEciadzcie to przynajmniej ta 3000 darade zarobić. Kpina, wstyd.

Ajdek 3
@Kolo

Trzeba się cieszyć że jest praca - wynagrodzenie mogłoby być ciut większe ale nie ma tragedii . Setki tysięcy ludzi na bezrobociu a my mamy lux robotę i to pewną .Nikt nikogo nie zmusza

Wincenty Kodłubek
@Kolo

Chłopie, kto bierze w Arrivie 2500? Chyba ten co mało wyjeździł i jest z Akademii gdzie co miesiąc zwraca z 200 złotych za prawo jazdy.

@Wincenty Kodłubek

Podpowiem Ci coś, włącz kalkulator i zrób tak: 18.5*168 wynik pomnóż przez 0.3(to są podatki w zaokrągleniu) i wyjdzie Ci to co masz na sucho, plus premia brutto minus haracz, jakbym nie liczył na sucho wychodzi poniżej 2400,do tego jakieś nocne, de facto nadgodziny z grafiku, może 2600 wyjdzie. Nie siej fermentu, to jest gardzenie z ludzi, teraz wchodzi tarcza 4.0 jak ci zabiorą 50% wynagrodzenia to dopiero będziesz kwiczył. W kołchozie na sucho masz 3500 plus minus, do tego stała wypłatę i nie patrzysz który miesiąc krótszy i mniej zarobisz

@Wincenty Kodłubek

Oczywiście wynik po pomnożeniu to są podatki, które odliczasz od kwoty za nominał, i wychodzi Ci kwota netto

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.