Opinie o Ew Collections Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Ew Collections Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ew Collections Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ew Collections Sp. z o.o. w Wrocław

Grzegorz

Po niespełna 2letnim okresie współpracy mam wyłącznie pozytywne wrażenia, firma zapewnia uczciwy podział obowiązków jak i bardzo intratne wynagrodzenia. Po upływie kilku miesięcy można ubiegać się o podwyżkę. W pracy panuje przejrzysta atmosfera i skandynawska kultura pracy. Praca odbywa się na zleceniach międzynarodowych więc można się wiele nauczyć, dodatkowo pracodawca jest świetną pozycją w CV co znacząco ułatwia dalszą karierę.

AMS Nowy wpis
Klient

Firmie zostało zlecone odzyskanie długu z niezapłaconych faktur. Kompletnie nieskuteczne działanie, jeśli w ogóle jakieś miało miejsce. Zero informacji i zero kontaktu. Sprawa ciągnie się ponad dwa lata. Stanowczo nie polecam tej firmy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy w Ew Collections Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Grzegorz Nowy wpis

Pytanie Nowy wpis

Czy w Ew Collections Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ew Collections Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MONIKA

MIŁA, SZYBKA WSPÓŁPRACA. DOCHODZĄCA DO SZYBKIEGO ROZWIĄZANIA

Truck-Profit

Dzień Dobry, Chciałem przekazać swoją opinię. Firma solidna i skuteczna. Szybko pomogła zainterweniować w Chinach i odzyskać dla nas środki. Firma Chińska unikała spłaty przez dwa lata na możliwe dla nich sposoby. W ciągu dwóch miesięcy środki znalazły się na naszym koncie Pozdrawiam

Podpisuję się rękoma i nogami! Ciekawe jest to, że tyle osób się tam przewinęło (tutaj na forum wypowiedziała się zapewne tylko mała garstka osób po pracy w Eurowindykacji) a sytuacja nadal taka sama. Śmiech na sali.

Bożena
@:)

Niestety tamten komentarz trafił do moderacji (zapewne był niezgodny z regulaminem), więc nie wiem, pod czym się podpisujesz... Możesz napisać, jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w Ew Collections?

Bożena

Dzięki za obszerną opinie. Czy zostałaś przygotowana, przeszkolona do wykonywania obowiązków?

pewnie że tak, nikt niczego za darmo nie oczekiwał! Proszę przeczytać wpis jeszcze raz i zastanowić się, w czym problem. Sądząc po ortografii i poziomie wypowiedzi, odpisała mi zapewne pani Angelika. Pani Angeliko, lepiej się zastanowić na sobą i sposobem traktowania pracowników. "Ratowanie się" na siłę na forum, próbując używać tak niszowej argumentacji na konstruktywną krytykę wygląda bardzo słabo.

Kuba

Dziwią mnie tak negatywne opinie o EW Collections. Moje odczucia z pracy tam są zgoła odmienne. Firma dotrzymuje warunków umowy, na początku są jasno określone obowiązki i zasady. Wypłaty zawsze na czas, po jakimś czasie możliwe podwyżki. Jeśli ktoś oczekuje, że za siedzenie w biurze przed komputerem i nic nierobienie będzie zarabiał wielki hajs, to może być rozczarowany, ale jeżeli zamierza uczciwie pracować, to ma możliwość nauczenia się czegoś nowego i nie będzie zawiedziony. Ze swojej strony polecam pracę w EW Collections.

Zosia

Ojej, przeczytałam komentarze poniżej i jestem zaniepokojona.. dajcie znać jak atmosfera się poprawi!

JAGODA

(usunięte przez administratora) Wzieli wszystkie dane dlugu ,kontakt a po 2 miesiecznym dobijaniu sie z mojej strony o jakas informację,odpowiedzieli ze zamykaja sprawe z dnia na dzien ,bo dluznik nie odpowiada.To jakas bzdura .Gdzie warunki podpisanej umowy?Zastanawiam sie,czy po prostu nie zalatwiaja sprawy dalej (usunięte przez administratora)

zażenowana
 Rekomendacja

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na asystentkę ds. obsługi klienta biznesowego, na spotkaniu w miarę sympatycznie i spokojnie. Jednak spojrzenie pracowników mówiło, że pracują tam za karę. Po wyjściu z sali konferencyjnej, czekając na windę usłyszałam komentarz ze strony rekrutujących na mój temat Pani (usunięte przez administratora)mówi do pana(usunięte przez administratora) -''słucham co mi się chciałeś zapytać, Pan (usunięte przez administratora) cicho odpowiedział, a Pani (usunięte przez administratora) na to krzycząc odpowiedziała- no lepsza już niż ta poprzednia, ta poprzednia to był dramat". Ok, miło z jej strony, że zauważyła potencjał w mojej osobie, ale niestety takie zachowanie jest wysoce nieprofesjonalne... Jak przepuszczałam, po komentarzu, zaproszono mnie na dzień próbny. Na początek dostałam stos dokumentów do podpisania, regulamin itp. W regulaminie: tylko 30 min przerwy na 8 h pracy dziennie(usunięte przez administratora)Po regulaminie przyszedł czas na zakres obowiązków, na swojej stronie internetowej podają tylko 4 : -asystowanie w prowadzonych sprawach -sporządzanie pism, raportów oraz analiz -realizacja zadań związanych z obsługą klienta -sprzedaż usług prawno-finansowych B2B. Natomiast ja dostałam zakres około 20-stu obowiązków, w których było m.in. mycie biurek, monitorów, myszek,czyszczenie niszczarki, czyszczenie ekspresu do kawy, parzenie kawy, segregowanie dokumentów, wysyłanie poczty tradycyjnej, wysyłanie maili dzwonienie do klientów, odbieranie tel, chodzenie do zarządu z dokumentami, archiwizacja dokumentów, podlewanie kwiatków, wysyłanie umów i ofert, odbieranie maili i odpisywanie, wyszukiwanie nowych klientów oraz dzwonienie do tych znanych z nieuporządkowanej bazy. Baza klientów w tej firmie wygląda następująco,(usunięte przez administratora) "mógł ktoś inaczej wpisać nazwę firmy i musisz wpisywać i sobie trafiać np. ktoś wpisał albo P.P.H.U. albo pphu albo przedsiębiorstwo handlowo-usługowe" co świadczy o niezłym bałaganie w firmie. Usłyszałam też, że obsługi ekspresu do kawy mam się nauczyć,(usunięte przez administratora) Materiałów szkoleniowych nie dają do domu, a więc dostałam (usunięte przez administratora)2h na naukę, jednak ona postanowiła mnie przepytać po 1h uświadomiona przeze mnie, że jeszcze danej części nie zdążyłam przeczytać, właśnie od niej zaczęła przepytywanki i jak czegoś nie wiedziałam to komentowała ''no to słabo..." Pani (usunięte przez administratora) również pokusiła się o taki komentarz, kiedy chaotycznie tłumaczyła mi obsługę systemu i nie wszystko dało się zrozumieć. Kolejna rzecz, która świadczy o bałaganie w firmie to to, że nie posiadają określonego spisu dokumentów jakie klient ma wysłać do rozpatrzenia jego sprawy. (usunięte przez administratora) Wytrzymałam w tej pracy zaledwie 4h i nie jestem leniwą osobą, 2 lata pracowałam w banku na wysokich obrotach, gdzie są cele sprzedażowe, niemili klienci i nie brakuje mi cierpliwości. Przynajmniej tam miałam dobrą atmosferę pracy i to mi robili kawę. (usunięte przez administratora)ak na zakończenie dodam, że od 2 miesięcy szukają pracownika na to stanowisko i nadal nie mają chętnych, o czymś to chyba świadczy...

@zażenowana

W 100000% prawda. Kto został w firmie,(usunięte przez administratora) Nie polecam, nic innego jak tylko praca na słuchawce w niemiłej atmosferze za najniższa krajowa!

Upadła rura

Jest moc :D

zażenowana
 Rekomendacja

Zapomniałam dodać, że moje stanowisko pracy wypadało przy ekspresie do kawy, dotykałam go wręcz łokciem, co 5 min ktoś przychodził sobie robić kawę w bardzo hałaśliwym ekspresie. Stan biura karygodny: wydarte, poplamione krzesła, brudna wykładzina i 15sto letnie monitory ( ten który dostałam na komunie był lepszy... ). Biuro w wielkości max 10m /10 m, 4 osoby robiące hałas jak 100 osób i weź człowieku pracuj efektywnie(usunięte przez administratora)

Jak długo pracowałeś w firmie Ew Collections Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Ew Collections Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ew Collections Sp. z o.o.