SGI Baltis Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o SGI Baltis Sp. z o.o.

Michał

Widzę, że SGI kończy kolejne budowy. Jeżeli oszukują tak jak piszecie, to kto im to wszystko realizuje ?

Witek

Chyba Sir Robert DZ już nie ma z kim współpracować. Niby chce się dogadać tylko, że zawsze na własnych warunkach. Może jeszcze jakiś jeleń się złapie. Odradzam współprace z SGI.

Informator

Jako deweloper może i ma dobra opinię. My piszemy o współpracy Deweloper - Podwykonawca/Wykonawca. Jest to zupełnie inna sytuacji, oni po prostu nie płaca pieniędzy za wykonane roboty, najlepszym przykładem jest biuro architektoniczne z Łodzi. http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/lodzcy-architekci-kontra-szczecinski-deweloper-proces-o-dwa,472964,art,t,id,tm.html i jeszcze jeden link http://www.polskatimes.pl/artykul/276455,lodz-chca-2-mln-zl-od-sgi,id,t.html

SGI KILLER

Potwierdzam wersje Oszukanego. Największy Krętacz w SGI to Dyrektor Zakupów.

SGI LOVER

TANGO : A SGI nie wywiązuje się z przygotowania frontu robót i koło się zamyka.

SGI LOVER

Dlaczego SGI nie płaci podwykonawcą ? Bo to najlepszy sposób na wzbogacanie się.

SGI Killer

Romek oddaj pieniądze za las. Ty Złodzieju.

SGI Killer

Hehe Romek czy Ty oszalałeś ? Łeb na h... sobie zamieniłeś ?

bandit

Tymcio wiem co piszę SGI po prostu nie płaci podwykonawcom i ich wykańcza zapamiętaj to.

Bandit

UWAGA Ostrzegam podwykonawców przed współpracą z tą firmą a szczególnie przed podpisywaniem umów z Dyrektorem Zakupów R.S. Niestety ten Pan nie przestrzega zapisów umowy, co skutkuje brakiem płatności. Odradzam Współpracę.

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie SGI Baltis Sp. z o.o. nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o SGI Baltis Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGI Baltis Sp. z o.o.