KRAN-WARYŁO POLSKA SP.J
1 684 59 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Czy KRAN-WARYŁO POLSKA SP.J zatrudnia studentów?

zzz Nowy wpis

Czy jest jaki powód tej ciszy?

Bert

Nie płaci ludziom po kilka miesięcy. Ludzie za swojaka prace dla Gwoździami nic nie znacza. Trzeba pożyczki brac by wyżyć. Nie liczysz sie dla niego.choć ciężko pracujesz. Teraz 3 miesiące bez wypłaty bylismy. A.m kran... Albo domu nie zobaczysz albo siedzis na wolnym ale bez wypłaty.

pracownik Nowy wpis
@Bert

nie stety, czesciowo masz racje ale tez duzo sie mylisz. wypłata była raz spóżniona, spóżnienia są po 2 tygodnie liczac od 10 dnia kazdego miesiaca. Ciekaw jestem jako kto tam pracowałeś?

POSZKODOWANY

Przedstawiciel właściciela naczep ciężarowych marki NOOTEBOOM OVB-65-04V o następujących numerach identyfikacyjnych: 1-numer rejestracyjny GDAVT13-numer VIN-XMR0VB000E0000150 2-numer rejestracyjny GDAVT14-numer VIN - XMR0VB000E0000151 3-numer rejestracyjny GDAVT15-numer VIN-XMR0VB000E0000152 poszukuje osoby,która posiada wiedzę gdzie obecnie znajdują się powyższe sprzęty. Oferujemy duże wynagrodzenie za wskazanie miejsca postoju tych naczep,gwarantujemy pełną anonimowość.Proszę się kontaktować na adres wind-kob@tlen.pl.

@POSZKODOWANY

Ogłoszenie już nie aktualne,sprzęty zabezpieczone

pracownik Nowy wpis
@POSZKODOWANY

posta usuniety z niewiadomych przyczyn NACZEPY SĄ PONOWNIE WE WŁASNOŚCI EUROKRAN. Przedstawiciel musiał oddać naczepy włascicielowi czyli firmie Eurokran

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paulina

Od jakiegoś czasu nie umieszczacie konkretnych informacji na temat firmy KRAN-WARYŁO. Czy coś się w takim wypadku w firmie zmieniło? Jeżeli tak, to na lepsze, czy gorsze? Zachęcam Was do wypowiedzi. Pomożecie innym zainteresowanym użytkownikom.

Igor

Skąd takie rewelacje macie?

anonymous

(usunięte przez administratora) z patatajnią i tyle w temacie

zzz

szkoda

Jacek

Piszecie takie smutne rzeczy. Czy dzieje się coś w firmie?

POSZKODOWANY

wind-kob@tlen.pl,proszę przesyłać wszelkie informacje na temat poszukiwanych naczep

JOP

Części dźwigu dawno zabrane przez komornika wraz z dźwigiem

nuncjusz apostolski
@JOP

Proszę o kontakt w sprawie tych elementów do dźwigu

Paulina

@Niewygodny a są osoby w firmie KRAN-WARYŁO POLSKA SP.J, które handlują firmowym paliwem? Atmosfera między pracownikami jest nienajlepsza. Czy myślisz, że da się ją jakoś poprawić? Powinniście się wspierać jako pracownicy.

Robercik

A.m.kolejne pogrążonie. Dwa dźwigi unieruchomienie leasingowe nie zapłacone. Komornik niemiecki zrobił halt. Wypłaty kolejnej panowie znów nie będzie w kwietniu i w maju, tak jest wyjety z systemu prawa niemieckiego wasz szef w niemczech. Firmy z zachodniopomorskiego płacza ze smiechu z Pana G. Jak mozna ludziom nie płacąc po parę miesięcy. Małe firmy maja sie lepiej i szacuja pracownikow. A Pan G? No cóż powie pracownikowi że no przykro mi jeszcze nie mam pieniędzy wytrzymają ten 3 miesiąc bez. :}

Kacper

Dźwigi komornik zabiera jak zawsze. Ludziom nie płaci jak zawsze co tu dużo mówić robota dla (usunięte przez administratora)

Leon

Stać na polu tygodniami . Bo tak planuje dyspo. Choć i tak dźwig sie nie kładzie przez tydzień. Rybak pies stoisk pod nim i go pilnujesz. Patrzysz jak na polu życie Ci mija. 2 lata jak skończyłem z tà firma. Teraz żyjé. Mam pensję i rodzine widzę bez stresu bo wiem kiedy wrócę

JOD

Przedstawiciel właściciela dźwigu LIEBHERR LG1550/TL NUMER 073724/W098685007EL05032 2006/18.12.2006 poszukuje osoby, która posiada wiedzę gdzie obecnie znajdują się elementy wyposażenia fabrycznego tego dźwigu, w szczególności kratownice. Szczegółowy wykaz sprzętu w kontakcie mailowym. Oferujemy wynagrodzenie za wskazanie miejsca składowania tych części kontakt JOD

z
@JOD

swietymikolaj0078@o2.pl

rudy
@JOD

kraty przewożone są z farmy wiatrowej na farmę wiatrową wraz z dźwigami am kran wind na terenie niemiec.

Paulina

@z co chcesz napisać? Nadal nie ma nowych wypowiedzi o KRAN-WARYŁO POLSKA SP.J. Może ktoś chciałby wypowiedzieć się o tej firmie? Każda wypowiedź to inne doświadczenie odmiennego człowieka, dlatego może wnieść dużo wartościowego na forum.

Paulina

@Były pracownik na forum nikogo nie obrażamy, bo może taki komentarz ze względu na łamanie regulaminu zostać usunięty. I właśnie nie ma żadnych konkretów w ostatnich opiniach na temat firmy KRAN-WARYŁO POLSKA SP.J, dlatego pytam. Także zapoznaj się z tymi opiniami, bo najważniejsze są świeże opinie i to co się aktualnie dzieje w firmie.

Tak3Nie

Paulina czy Ty Masz coś z głową nie tak? Cała strona opisana przeciwko, a Ty pytasz jeszcze??

JOP

Części dawno pocięte na złomie

j.kowalski39@yahoo.com

Paulina

@Ciekawski997, a czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć? Rozważasz aplikowanie? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko?

drim

cześć Wam. wydaje mi się , że praca w kran-waryło może być ciekawą przygodą ale póki co @ertfb chyba nie szukają nikogo

ring

Po pierwsze to nie kran-waryło tylko am-kran wind a po drugie to co to 2016 rok się cyklicznie powtarza ze "ZWYKLE przynosi nowe rozwiązania"?

Ciekawski997

Szukam wiadomości na temat tej firmy.

Tak1Nie

były pracownik
@Ciekawski997

A to Ci za mało co jest napisane?

WORK

@lesi generalnie zgadzam się z Tobą że taka forma ma więcej plusów niż minusów ale pod warunkiem że jest mądrze prowadzona! a nie jak w ww firmie. Chociaż nie wiem dlaczego piszesz że nie trzeba opłat za naprawy płacić? Normalnie płacisz za naprawy, przeglądy itp jak za każde inne auto. Ale owszem jest wiele innych korzyści. Jednak prowadząc firmę tak jak Kran Waryło a teraz A.M.Kran to... nie wróżę sukcesów. I tak cud że Kran tak długo się utrzymał, to było do przewidzenia już dawno, dlatego co mądrzejsi już za wczasu pouciekali. Kiedyś auta to były same Mercedesy i Volva, żurawie Liebherr a teraz? Najgorszy szajs typu Tadano, Faun, a i ciężarówki nie te. Znane dobre firmy ich znają i nie mają zamiaru wdepnąć poraz kolejny w g**o. Dletego tonący chwyta się brzytwy i kupuje to co jeszcze ktoś chce sprzedać. Ot cała prawda. Choc jak znam życie to znajdą się "obrońcy krzyża" (nie obrażając krzyża), którzy będą twierdzić że to nowa jakość i polityka firmy. Tylko (jak to mawiał Laskowik) z jakim znakiem ta jakość...

WORK

Oczywiście, że osoby które pracowały mówią o firmie w superlatywach. Było ciężko, jak w każdej pracy, ale spójrzmy prawdzie w oczy, kiedy "stara" trzymała kasę było na wszystko, były niezłe pensje (fakt, że część w kopertę ale było) i co najważniejsze na czas! szefowa spóźniła się z zapłatą raty leasingu ale pensja była rzecz święta, był coraz to nowy sprzęt, nie obciążali za byle co kierowców i operatorów, były premie lub bony na święta, a teraz? ... pomarzyć! Pensja w nie wiadomo ilu ratach i nigdy na czas, pomiatanie człowiekiem na każdym kroku, zero szacunku, zero premii, żenada!!! I nie pitolcie mi że teraz jest lepiej!!! Co, że sprzęt też nowy? To kolejny leasing, firma swojego nie ma NIC!!! Kolejny słoń na glinianych nogach.

JOD

a zapomniałem mail: j.kowalski39@yahoo.com napiszcie kiedy i gdzie można zrobić zdjęcia pozdrawiam

JOD

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczciwie zarabiających na chleb.Gdzie Panowie teraz robią? chciałbym odwiedzić na Litwie i zobaczyć ekipę w akcji. Trochę zdjęć zrobić.

były pracownik

Kolego prawdę trzeba mówić, a osoby piszące w superlatywach to albo właściciele albo pracownicy, którzy jak dotad trzymają się bo myślą, że nie można gdzieś indziej znalesć pracy lub do emerytury doczekać chcą. Dodam, że teraz duża ilość byłych pracowników jest ciągana po sądach bo takiż to wspaniały pracodawca nie opłacał pracownikom składek ZUSowskich. To skoro już dochodzi do takich sytuacji o co pytać dalej??

Zostaw opinię o KRAN-WARYŁO POLSKA SP.J - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie