Szczecin

Opinie o GRUPA TOM

Natalia

Bardzo podobają mi się perspektywy pracy w takiej firmie jak TOM tym bardziej, że jeszcze studiuję a firma ma ofertę dla nas. Powiedzcie tylko jaka jest atmosfera?

pracodawca

Witam, aktualnie w związku z rozwojem firmy a co za tym idzie tworzeniem nowych struktur wewnątrz spółki prowadzimy aktywną rekrutację do poniższych działów: - dział rozliczeń - dział handlowy - dział księgowości - dział kadr Oprócz tego, serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów chętnych na zapoznanie się z naszą działalnością na płatne praktyki studenckie lub absolwenckie. Istnieje potem możliwość kontynuowania współpracy z naszą firmą! Pozdrawiamy serdecznie,

pracodawca

Piotr

Czy mógłby ktoś napisać co aktualnie dzieje się w firmie?

Ciekawska

Co znaczy takie milczenie na forum? Czyżby w firmie było tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać? Widzę sporo nowych ofert pracy, czyli firma normalnie funkcjonuje?

Hanna

@Student, myślę, że najlepiej skontaktować się z firmą bezpośrednio. Z pewnością rozwieje to Twoje wątpliwości :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,966071,0,0,kontakt

Hanna

Niedawno pojawiły się nowe oferty pracy w GRUPA TOM! Będziecie aplikować? :) Może to idealna praca właśnie dla Ciebie!

Młoda

TOM to fajna firma, znajoma namawia mnie do zmiany pracy na nich

Pamela

TOM to bardzo fajna firma, a praktyki dla studentów to rewelacja.

Studentka

Witam, jak długo trzeba czekać na odpowiedź od Państwa w związku z praktykami ?

Była uczennica

Grupa Tom to super firma. Byłam na praktykach studenckich i było ekstra. Bardzo mili pracownicy a atmosfera jak w dobrej rodzinie. Całkiem niezłe mieli zarobki. W sumie dobrze by było dostac sie tam do pracy.

Studencik

Czy ktoś ma wiedzę na temat płatnych praktyk studenckich? Ile osób może dostać się na praktyki? Jakie wynagrodzenie jest możliwe do wynegocjowania? W jakim okresie mogą trwać? Jaki zakres prac może być objęty praktyką.

Kasia
@GRUPA TOM 25.01.2017 11:21
Witam, Informujemy, że w Grupie TOM rekrutacja na płatne praktyki studenckie jest ciągła i obejmuje działy: •Handlu •Handl...

Witam, Czy osoby, które wysłały do Państwa aplikację na dane stanowisko uzyskują jakąś informację zwrotną? Czy oferty, które są zamieszczone na stronie są nadal aktualne?

Kasia
@GRUPA TOM 25.01.2017 11:21

SZKODA CZASU

LUDZIE SA OK ,ALE KADRA ZARZĄDZAJĄCA DO WYMIANY. PRÓCZ DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO DOSTANIESZ ZWOLNIENIE Z NIENACKA JAK KAZDY.

b

@forsi a co dokładnie rozumiesz przez atrakcyjne wynagrodzenie? Bo widze bardzo dużo ofert pracy od Grupy TOM

były TOM-owiec

Współpracę z TOM-em wspominam jak najbardziej pozytywnie. Młody, energiczny zespół, jedna z największych i najbardziej perspektywicznych firm w regionie Pozdrawiam :)

on84

Pracowałem ponad 2 lata w dziale handlowym, dużo się nauczyłem, ale musiałem zrezygnować w związku z przeprowadzką. Jasno sprecyzowane obowiązki, dobra atmosfera. Polecam wszystkim.

boka

Witam serdecznie. Słyszałem sporo na temat firmy od swoich znajomych. Większość z nich wypowiadała się jak najbardziej pozytywnie. Mają sporo pracy dla księgowych

Jak pracuje Ci się w firmie TOM SPÓŁKA Z O.O. ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o GRUPA TOM - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA TOM