TOM Organizacja Odzysku S.A.

Szczecin

Opinie o TOM Organizacja Odzysku S.A.

staszek

TOM Organizacja Odzysku S.A. oraz TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.no i wydaje mi się, że jest to też większe złomowisko tak naparwde wiec zupełnie inaczej niż te wieksze no i tu chyba pracy jest wiecej też na pewno.

odradzam

Absolutnie odradzam wybór tej firmy i podjęcie pracę w tych spółkach.

Dąbianin

Zasięgnąłem opini na temat pracy w tej firmie, bo temat mnie interesuje,gdyż bliski znajomy szuka pracy, opinia potwiedza się niestety z powyższą odpowiedzią .Wybór należy do Was oczywiście, bo może komuś to odpowiada Znajomy szuka dalej i wierzę ,ze znajdzie dobrą pracę.

student

Orientuje się ktoś jak wygląda tam sytuacja z praktykantami? Czy jest sens iść? Angażują młodych do jakiejś bardziej ambitnej pracy czy będzie stanie przy ksero i przynoszenie kawy?

księgowa

A jak wyglądają zarobki i praca w księgowości?

Zostaw opinię o TOM Organizacja Odzysku S.A. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOM Organizacja Odzysku S.A.