TOM 2 SP. Z O.O.

3 Dodaj opinię
TOM 2 SP. Z O.O.

Opinie o TOM 2 SP. Z O.O.

Norbi

Pracować w dobrej firmie to trzeba się starać!! Za robienie dobrego wrażenia nikt nie będzie płacił.

@Norbi 21.01.2019 19:38

Dobrej firmie ? Haha to jest kpina nie firma i na każdym kroku kłamią i oszukują:)

Ernest

Nie dość że (usunięte przez administratora) to jeszcze usuwają komentarze i tak będę pisał cały czas :)

Ernest

Jeśli nie jesteś pijakiem to się na zbrojarni nie dogadasz się ż nikim , po drugie (usunięte przez administratora) i umowa Mówi Ci że stawka godz jest w umowie a tak naprawdę jest najnizsza krajową ????

Antoni

Jakie zmiany zauważyliście ostatnio w firmie TOM 2? Powiedzcie, czy uważacie to miejsce pracy za godne polecenia? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą skorzystać z pakietów socjalnych, otrzymują bony świąteczne? Nie ma opóźnień w wypłacie wynagrodzenia?

ankad

Jeśli jest tak cudowanie jak tu wszyscy piszą to skąd tyle ofert pracy..

Seba

Praca w fajnej, młodej ekipie ludzi.. Możliwość rozwoju i dobre zarobki. Pozytywnie

Magda84

Miła atmosfera pracy, jedna z ciekawszych firm w regionie - choć pracodawca wymagający.

Jesteś zainteresowany pracą w firmie TOM 2 SP. Z O.O.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o TOM 2 SP. Z O.O. - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOM 2 SP. Z O.O.