Opinie o Seba Daniel Sebastianowicz w Bezrzecze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Seba Daniel Sebastianowicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Seba Daniel Sebastianowicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seba Daniel Sebastianowicz w Bezrzecze

Co pracodawca może pisać do pracownika po godzinie 22 albo 23 w nocy? Może to coś ważnego i niezwłocznego dlatego takie wiadomości padały. Nie widzę ofert pracy na magazyn, może ktoś prywatnie wie czy jest możliwość przyjęcia? Musiałbym mieć uprawnienia na wózki widłowe czy bez też jest taka możliwość?

Arek

Wypłata na rękę nie przelew. Dorywczo zatrudnia bez umowy pracowników. Brak poszanowania prywatności np. sms w niedzielę po 22. W razie zatargów składa fałszywe donosy preparując otrzumywane wiadomo$ci sms. Fatalny stan pojazdów - lewe przeglądy techniczne. Duża rotacja pracowników za wyjatkiem dwóch magazunierów w tym alkoholika któremu w słabszych miesiącach nie wyplaca ustalonego wynagrodzenia. Starczy?

Zośka
@Arek

Dużo tych osób bez umowy jest zatrudnionych? Oni sami chcą pracować na czarno czy nie mogą się doprosić jakiejkolwiek umowy? Co mają na celu wiadomości w godzinach wieczornych? Chodzi o ściąganie do pracy w dni wolne czy o cos innego?

Arek Nowy wpis
@Zośka

Bez umowy zatrudnia osoby do rozładunku dostaw. Co godzin wieczornych lubisz dostawać sms'y w tygodniu lub w niedzielę o 22 lub 23 w sprawach dotyczących pracy? Kasa pod stołem dotyczy głównie kierowców. Ukrywa w ten sposób nadgodziny i nie odprowadza od tego należnych składek co uderza w pracownika np. będzie miał w przyszłości niższą emeryturę.

@Arek

o kurde, to tak słabo pracować bez umowy i pracownicy tak bez problemu się na to godzą? nikt nie próbował tego zgłosić do odpowiednich instytucji? no chyba, że zgoda na brak umowy wiąże się z lepszymi zarobkami, jesteś w stanie powiedzieć ile kierowcy zarabiają?

Arek Nowy wpis

Obecnych stawek nie znam. Pracowałem tam tylko z uwagi na stan zdrowia mojej Mamy i potrzebowałem czegoś na miejscu. Teraz wróciłem na duże i autokary w międzynarodówce . Inaczej tego (usunięte przez administratora) kijem przez (usunięte przez administratora) bym nie ruszuł.

Barbara

Hej, no ok, dzięki za info. Ale można widzieć, dlaczego? Jakieś konkretne powody? Argumenty? To ogólne stwierdzenie, więc liczę na konkrety np. co do wysokości pensji, czy jest rynkowa, jakie dają umowy pracownikom? Ktoś coś?

Bożena

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko dostawcy w tej firmie. Może ktoś podzielić się spostrzeżeniami na temat warunków oferowanych na tym stanowisku? W ogłoszeniu jest podane, że wynagrodzenie jest zasadnicze plus system premiowy. Ile tak rzeczywiście wychodzi tego wszystkiego?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Seba Daniel Sebastianowicz.

Zostaw merytoryczną opinię o Seba Daniel Sebastianowicz - Bezrzecze

• Jak się pracuje w Seba Daniel Sebastianowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Seba Daniel Sebastianowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Seba Daniel Sebastianowicz