Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz

Police

Opinie o Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz

Zuzanna

Oczywiście @tornado nie każdy lubi tłumaczyć się z czyichś niekompetencji. Ale czy próbowałeś w jakiś sposób skomunikować się z szefową i wytłumaczyć jej co Ci nie odpowiada w pracy? Często wystarczy jedna rozmowa i coś może się dla nas zmienić, daj znać, żeby inni wiedzieli na co w Monpat ostatecznie można liczyć.

Tornado

przyszło mi swego czasu pracować w studiu sprzedaży i bardzo źle wspominam komunikacje z szefową oraz ze stolarnią. Moja rola polegała na obsłudze klinta i chyba tylko mi zależało na profesjonalnej obsłudze. Zaznaczę, że główną słabością firmy jest nieterminowosc oraz nieslownosc. Długo nie dało się tam pracować, ponieważ KAŻDE JEDNO zamówienie było realizowane po terminie, a tłumaczenia szefostwa i stolarni były żenujące. Jeśli lubisz świecić oczami i robić z siebie pajaca to praca idealna;)

Tornado

Zuzanna

@xxx Dlaczego odradzasz pracę w firmie? Cenne będą dla nas bardziej rozbudowane, merytoryczne komentarze, które zawierają informacje, które mogą być pomocne, dla osób szukających informacji na temat Monpat. Warto też pamiętać, że powody, które dla Ciebie sprawiają, że nie odpowiada Ci praca w firmie, dla innych mogą nie mieć aż takiego znaczenia. @gość Dalej jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się, co zmieniło się w ostatnim czasie oraz jak wyglądają warunki pracy teraz.

kasia

napisałeś że słabe pensje... ale może inni mają odmienny próg bólu? podaj prosze przyjacielu konkretne stawki. jednak w dziedzinie mebli na rynku ta firma na dobrą renomę i ciężko mi jednak uwierzyć w twoją negatywną opinię. na Ofiar Stutthofu dalej jesteście?

xxx

Zdecydowanie odradzam.

xxx

praca nie była zła i kierownictwo też było w miarę ok spoko kierownik i z tego co słyszałem nie pracuje już tam największa menda jaką miałem okazję kiedykolwiek poznać tylu dobrych ludzi straciło przez niego pracę jeśli to prawda to za bardzo kiedyś mu zaufali także może kiedyś tam powrócę bo robota nie była zła pracowałem ogólnie w gorszych firmach

gość

atmosfera ogólnie bardzo luźna i fajna. niekiedy jak jest nawał pracy to trochę nerwówka ale to chyba normalne. zarobić można raczej dobrze. no i idzie się ogólnie dogadać.

ktoś

Praca jak praca. nie jest źle.

stolarz

jak się uczciwie pracuje to jest ok. w porównaniu do innych stolarni jest lepiej. morzna się dogadać. jak koleś w pracy kradnie lub pije to niech się nie dziwi że ktoś go &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;

Bugie

Szczerze odradzam

Zostaw opinię o Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz