Opinie o Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz w Police

Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz
counter
3 43 20 5 1
Marta Nowy wpis

Macie nowe oferty pracy? Gdzie można ewentualnie pytać ?

Zadowolony pracownik Nowy wpis

Super praca. Kierownictwo wyrozumiałe i bardzo sympatyczne

Michał Nowy wpis

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji firma może prowadzić rekrutacje?

Piekna Nowy wpis

Polecam firma jest Ok ludzie i kierownictwo również!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Ile jest zmian w Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz?

Jacek

Mam zupełnie inne zdanie o firmie. Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 12 Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

@Tornado Jak się ktoś nie nadaje do pracy to zawsze znajdzie problem. Przesadzasz z tym świeceniem oczami przed klientami.

Zuzanna

Oczywiście @tornado nie każdy lubi tłumaczyć się z czyichś niekompetencji. Ale czy próbowałeś w jakiś sposób skomunikować się z szefową i wytłumaczyć jej co Ci nie odpowiada w pracy? Często wystarczy jedna rozmowa i coś może się dla nas zmienić, daj znać, żeby inni wiedzieli na co w Monpat ostatecznie można liczyć.

Tornado

przyszło mi swego czasu pracować w studiu sprzedaży i bardzo źle wspominam komunikacje z szefową oraz ze stolarnią. Moja rola polegała na obsłudze klinta i chyba tylko mi zależało na profesjonalnej obsłudze. Zaznaczę, że główną słabością firmy jest nieterminowosc oraz nieslownosc. Długo nie dało się tam pracować, ponieważ KAŻDE JEDNO zamówienie było realizowane po terminie, a tłumaczenia szefostwa i stolarni były żenujące. Jeśli lubisz świecić oczami i robić z siebie pajaca to praca idealna;)

Tornado

Zuzanna

@xxx Dlaczego odradzasz pracę w firmie? Cenne będą dla nas bardziej rozbudowane, merytoryczne komentarze, które zawierają informacje, które mogą być pomocne, dla osób szukających informacji na temat Monpat. Warto też pamiętać, że powody, które dla Ciebie sprawiają, że nie odpowiada Ci praca w firmie, dla innych mogą nie mieć aż takiego znaczenia. @gość Dalej jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się, co zmieniło się w ostatnim czasie oraz jak wyglądają warunki pracy teraz.

kasia

napisałeś że słabe pensje... ale może inni mają odmienny próg bólu? podaj prosze przyjacielu konkretne stawki. jednak w dziedzinie mebli na rynku ta firma na dobrą renomę i ciężko mi jednak uwierzyć w twoją negatywną opinię. na Ofiar Stutthofu dalej jesteście?

Zdecydowanie odradzam.

xxx

praca nie była zła i kierownictwo też było w miarę ok spoko kierownik i z tego co słyszałem nie pracuje już tam największa menda jaką miałem okazję kiedykolwiek poznać tylu dobrych ludzi straciło przez niego pracę jeśli to prawda to za bardzo kiedyś mu zaufali także może kiedyś tam powrócę bo robota nie była zła pracowałem ogólnie w gorszych firmach

Bzdury ,dobra atmosfera -haha dobre

gość

atmosfera ogólnie bardzo luźna i fajna. niekiedy jak jest nawał pracy to trochę nerwówka ale to chyba normalne. zarobić można raczej dobrze. no i idzie się ogólnie dogadać.

ktoś

Praca jak praca. nie jest źle.

stolarz

jak się uczciwie pracuje to jest ok. w porównaniu do innych stolarni jest lepiej. morzna się dogadać. jak koleś w pracy kradnie lub pije to niech się nie dziwi że ktoś go " (usunięte przez administratora) quot;

Bugie

Szczerze odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz - Police

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz