Opinie o Sun&More Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sun&More Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sun&More Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun&More Sp. z o.o. w Szczecin

Becia Nowy wpis

Kiedyś jak z chłopakiem tu zaglądaliśmy to nie było tych nowszych komentarzy. Już pomagał na eventach ale i tak ofert od firmy nie było żadnych, myślałam, że są oferty, bo forum mi wyskoczyło. Czy ja dobrze rozumiem, że tutaj już i tak nie można się zatrudnić?

Many

Witam. W ubiegłym roku tu na Gowork była zamieszczona notka o tym, że szefowa Sun&More nie wypłaca należności za pracę. Jednak obecnie tej notki już nie ma. Mam prośbę do autora tej notki, czy mógłby jeszcze raz na ten temat napisać. Jeśli ktoś inny ma także negatywne przejścia z Sun&More, też poproszę o napisanie o tym. Poproszę o w miarę szczegółowe opisanie sprawy, przy czym proszę, aby nie używać wulgaryzmów i nie sączyć jadem – chodzi mi o konkrety, aby dowiedzieć się, co w tej firmie się dzieje i czy w ogóle warto w tej firmie pracować.

Pracownik Nowy wpis
@Many

Nie angażować się, ten komentarz wrzuciła Prokurent na zlecenie Prezes Spółki wraz z skorumpwaną Radcą użyją tego by zniszczyć osobę na rynku pracy. Nie angażujcie się tego posta. Zarząd jest (usunięte przez administratora) Wyłudzanie pracy. Podpisują umowy Kontraktorskiej by unikać konsekwencji prawnych za traktowanie ludzi poniżej godności.

Monia Nowy wpis

Witam serdecznie. Miałam w przeglądarce informację o tym, że operator produkcji był potrzebny ale nie dało się nawet kliknąć w ten link, nawet nie wiem jaka jest jego data. widzę jednak, że kiedyś ktoś pytał o to stanowisko, ale mu odradzono. Z jakich przyczyn i czy możliwe jest przedstawienie aktualnych warunków dla operatorów takich jak zarobki i wymagane doświadczenie? chłopak czegoś szuka

Lidia Przybysławska Nowy wpis

Właścicielka tej spółki nie wywiązuje się z płatności należności. Ponadto, robi to w okrutny sposób. Zatrudnia ich na umowę współpracy, zlecając pełną realizację usług, po czym po prostu z nich się nie rozlicza. Moja firma windykacyjna poinformowała mnie, że zaśmiała się do słuchawki. Skłamała, że to nie ona przy telefonie.

Firma Sun&More Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcyjno-magazynowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Czy z roku na rok zachodziły w firmie jakiekolwiek zmiany? zastanawiam się nad tą ostatnią prośbą odświeżenie dawniejszych opinii. wcześniej jak ktoś był potrzebny do biura to w ofercie było podkreślone, że to praca na samodzielnym stanowisku, czy do dziś tak jest? zastanawia mnie przy tym poziom integracji na dziale

W kwietniu zaczął się sezon imprez? To listopad jakie nosi miano? W tym przypadku jest mniej roboty? Zarobi się cokolwiek? ja to w ogóle ofert nie widzę, czy możliwe ze sprawdzam w jakichś złych miejscach? Jeśli tak to gdzie polecacie się rozejrzeć za nimi i przede wszystkim jakich umiejętności nie może mi zabraknąć by w ogóle kandydować?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Sun&More Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na InfoPraca.pl, ostatnie dodali 3 kwietnia.

Wiem z doświadczenia

Praca jak praca, rekrutacja trwa bo zaczął się sezon imprez i potrzeba więcej osób do realizacji. Jeśli jesteś dobra organizatorka i masz nerwy ze stali to będzie Ci się podobało.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Sun&More Sp. z o.o. jako operator produkcji. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Daruj sobie. Naprawdę szczerze odradzam.

Była pracownica

A to mnie akurat nie dziwi. W celu zaoszczędzenia pieniędzy z otrzymanej puli od zleceniodawcy, wybierane jest wszystko ostatniego sortu, tj. najtańsze. Nikt tutaj nie bierze po uwagę jakości usługi, ważna jest tylko cena. Z zaoszczędzonych pieniędzy pracownicy mają wypłacaną procentową premię, więc wiadomo o co chodzi.

ann

Pan pilot bardzo nerwowy, nieelastyczny, trudno się z nim porozumieć. Wycieczka dla przedszkolaków zupełnie niedostosowana do ich możliwości i potrzeb.

Zostaw merytoryczną opinię o Sun&More Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Sun&More Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun&More Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sun&More Sp. z o.o.
  • Ogrodowa 25