Opinie o Fort Nieruchomości Monika Piotrowska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fort Nieruchomości Monika Piotrowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fort Nieruchomości Monika Piotrowska o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fort Nieruchomości Monika Piotrowska w Szczecin

Kasia Nowy wpis

Muszę pochwalić panią Monikę , w bardzo krótkim czasie sprzedała moje mieszkania bez komplikacji, bardzo profesjonalne podejście do klienta , sympatyczna, uśmiechnięta oraz punktualna . Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam panią Monikę .

Jagoda Nowy wpis

Jeśli miałabym podsumować naszą współprace z Panią Moniką jesteśmy bardzo zadowoleni. Było to kupno mojego pierwszego mieszkania. Pani Monika bardzo szczera, miła i ciepła osoba, od samego początku profesjonalnie podeszła do tematu. Od momentu pierwszego obejrzenia mieszkania, aż do dnia finalizacji transakcji u notariusza, była cały czas dostępna pod telefonem, znajdowała odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz cierpliwie wszystko wyjaśniała :) Dopilnowała również, aby cała dokumentacja zgadzała się, dbała o każdy szczegół, wszystko udało nam się załatwić w określonych terminach. Jeśli ktokolwiek zastanawiałby się nad wyborem agenta nieruchomości oraz biura bardzo polecam FORT nieruchomości, a zwłaszcza Panią Monikę. Dzięki niej cały ten proces okazał się nie taki trudny na jaki wyglądał!

Rozczarowanie biurem Nowy wpis

Nie polecam! Biuro ma tragiczne podejście do klienta. Byliśmy umówieni na podpisanie umowy. Wszystko dogadane, a dzień przed podpisaniem umowy o godzinie 21:00 dostaję informacje, że Pani przed chwilą wyszła od notariusza i mieszkanie sprzedane! A po południu było jeszcze wszystko dogadane i miałam czekać na umowę do wglądu! porażka! Zero wcześniejszej informacji o tym, że jest jakiś inny klient, zero możliwości rozmowy czy cokolwiek! Zero jakiegokolwiek honoru, nie wiem jak Ci ludzie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Pytałam czy nie ma innego klienta, czy na pewno mieszkanie jest dla nas zarezerwowane do czasu aż będzie właścicielka, ale najwidoczniej nie wiedzą co oznacza słowo uczciwość i honor! Byliśmy w stanie dogadać się na każdy termin, nawet wcześniejszy ale podobno właścicielki nie było na miejscu, po prostu cud, że jednak się pojawiła dzień wcześniej i zdążyła podpisać umowę, tylko szkoda, że nie z nami. Nigdy nie trafiłam na tak nieuczciwych ludzi. Zrozumie naszą rozpacz ten, komu 18h przed zakupem zabiorą marzenie, którego szukał przez ponad pół roku. Mieszkanie obejrzeliśmy dwa razy z Panią z biura, ale to, ile razy obejrzeliśmy je z zewnątrz sami, podjeżdżając codziennie pod blok, tego czasu nikt nam nie zwróci... Pani Moniki z biura również nie polecam.

Na razie nie ma nowych komentarzy od obecnych i byłych pracowników firmy Fort Nieruchomości Monika Piotrowska w mieście Szczecin? Podziel się z nami newsem, czekamy!

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk