Opinie o ZZN Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZZN Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZZN Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZZN Sp. z o.o. w Lublin

Członek Zarządu Wspólnoty

Firma, która reklamuje się jako nowoczesna i wręcz z premedytacją zmusza klientów do korzystania z jej usług poprzez kanały on-line odcinając ich od bezpośredniego kontaktu z Zarządcą, nie potrafi zrobić zebrań z mieszkańcami wykorzystując te nowoczesne kanały kontaktu. Co ciekawe małe lokalne firmy nie mają problemu z organizacją zebrań w ten sposób. Powiedzmy sobie szczerze, że nie byli w stanie w niektórych miastach zrobić zebrań wspólnot w ustawowym terminie.... W zeszłym roku nie było pandemii a zebrania też w wielu miastach były po ustawowym terminie nawet do czerwca. Brak doświadczonych księgowych i zarządców, którzy byliby w stanie przygotować materiały na zebrania i je poprowadzić jest zbyt duży. Korona wirus stał się więc dla firmy wybawieniem. Mogli jednym komunikatem zamieść pod dywan brak przygotowania. Mają teraz sytuację wymarzoną - kasują 100% wynagrodzenia nie oferując praktycznie nic w zamian. Sam kontakt z pracownikiem Call Center, czy zgłoszenie problemu on-line nic nie rozwiązuje jeśli sprawą dalej nie zajmie się Zarządca. Wspólnoty ratują tylko pogotowia techniczne i firmy sprzątające za które wspólnota płaci odrębne faktury i Zarządy wspólnot o ile są. Najgorzej mają wspólnoty z zarządem powierzonym gdzie członkowie wspólnot są pozostawieni sami sobie....... Zresztą proszę sobie przetestować jak wygląda obecnie kontakt zdalny z Zarządcą.....

Darek
@Członek Zarządu Wspólnoty

Tumieszkamy poszlo na kwarantanne. Bezterminowo.

Realistą
@Członek Zarządu Wspólnoty

To trzeba być (usunięte przez administratora) (za przeproszeniem) by mieć tyle problemów z tumieszkamy od tak długiego czasu i wciąż korzystać z ich usług. Sami sobie jesteście winni. Jak jakąś sprzedawczyni napyskuje wam albo źle wyda resztę, to zmieniasz sklep, a jak takie wały tu odchodzą to jak cielaki na rzeź idziecie. Zmieńcie zarządcę bo tego jeczenia nie da się już czytać, albo w ciszy dajcie się d ymac.

X

Tak czy inaczej Wspólnota płaci za sprzątanie.

Dorota
@Realistą

Zmieniasz sklep sam własną decyzją, zmiana zarządcy nie jest tak łatwa jak by się wydawało, to nie decyzja jednej osoby,

Tymoteusz
@Dorota

Jest to decyzja 2,3 osób z zarzadu i polozenie wypowiedzenia. Nie wiem czy to takie trudne. Żadnych uchwal nie potrzeba żeby rozwiazac umowę cywilnoprawna.

Mops

Mieszkam w wspólnocie w Elblągu rozliczenia zostały wyrzucone do skrzynek w dniu dzisiejszym nie ma żadnej wzmianki o zebraniu rocznym mam wrażenie że się nie odbędą.Na tablicy informacyjnej wisi nazwisko zarządcy którego dawno nie ma. Jestem bardzo ciekawa czy cit 8 zostanie złożony w terminie do 31 marca. Przepracowałam w tej firmie 16 lat i to jak zostałam potraktowana do dziś mnie złości, na szczęście znalazłam pracę do której nie chodzę że stresowana.

@Mops

Problem zebrań już mają rozwiązany. W strefie klienta jest komunikat ,że wszystkie zebrania zostały odwołane , biura zamknięte , dyżury odwołane " Koronowirus ". Pracownicy pracują zdalnie.

WM 13
@Mops

Potwierdzam, w Elblągu źle się dzieje p.Agnieszka K. lekcewży nie tylko zarządy.

Lotnicza
@WM 13

Pani ta to w ogóle jakiś przypadek na nieszczęście zznu, nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu, bez żadnej wiedzy, doświadczenia i kompetencji...

Spotkanie
@Mops

Kto miał że wspólnot wyznaczony termin spotkań? Bo ja jednej rzeczy nie rozumiem jak można przełożyć spotkanie które nie było wstępnej daty wyznaczonej?

Dorota
@!!!!

To nic nowego, zarządcy pracują zdalnie od lat i ich na wspólnotach nie widać. Zzn pewnie miał tego wirusa wcześniej.

@Dorota

Na szczęście zarządy wspólnot znalazły szczepionkę na tego wirusa.

X
@WM 13

Myślisz, że tylko w Elblągu, że tylko wasza Agnieszka? U nas tez ostro lekceważą naszą Wspólnotę.

Zarzad

Ciekawostka, doszły mnie słuchy, że wszystkie księgowe złożyły papiery. Mozecie potwierdzić tą wiadomość?

?
@Zarzad

W jakim sensie zlozyly papiery? Chodzi o sprawozdania finansowe wspolnot czy ze zlozyly wypowiedzenia?

Witek
@Zarzad

Też czekam za jakąś informacją. Proszę o info, bo u nas brak rozliczeń.

@Witek

U nas też nie ma rozliczeń, nawet nie dostaliśmy powiadomień od 1 stycznia w związku z podwyżką za wywóz nieczystości, na moje pytanie kiedy to nastąpi słyszę że księgowe z Lublina się mylą i ciągle muszą poprawiać a czas nagli do 31 marca muszą się odbyć zebrania i konieczność złożenia do skarbówki Cit-8. Administratorzy wymieniają się jak rękawiczki, na tablicy informacyjnej na klatce schodowej wisi jeszcze nazwisko poprzedniego administratora,którego dawno nie ma. Nikt nic nie wie. Takiego bałaganu jeszcze nie było. Jeżeli firma nie złoży w terminie deklaracji podatkowej za rok 2019 to wspólnota zapłaci karę.

Zarząd
@Mops

Chodziło mi o wypowiedzenia, na wiadomości do TuM nie mamy odpowiedzi. Rozliczeń i sprawozdań nie ma.

Magda
@Zarzad

Miałoby sens nie możemy się doprosić rozliczeń, wpłaty nie są księgowane od 10 stycznia

@Mops

jezeli otrzymacie karę należy obciążyć ZZN,nie potrafi wywiązać sie z umowy a kase za zarzadzanie bierze co miesiac PARODIĄ jest to co wyczynia Tumieszkamy

@Zarząd

To co tam jeszcze robicie i nad czym sie zastanawiacie zamiast brać nogi za pas :)

@Zarzad

Te w oddziałach zostały zwolnione a te w centrali same się zwalniają masowo :)

Wiki
@:)

Co konkretnie oznacza masowo się zwalniają i z jakiego powodu? Tam jest chyba z 10 księgowych w centrali...w czym mają problem?

WM 13

Z elbląga jeste, moje opinie są kasowane. ZZN boi się prawdy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ZZN Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Zarząd WM

Potwierdzam nieprawidłowości w ZZN oddział Olsztyn , biuro Elbląg. Rozliczeń brak, CIt 8 nikt nic nie wie, brak komunikacji z zarządami, przekazywanie dokumentacji dla nowych zarządców ( w związku z rozwiązaniem umowy) idzie niezwykle opornie.

Kasia#

PR padł ze nie ma zadnych nowych odpowiedzi???czy skończyła sie inwencja twórcza.Nieprawidlowe rozliczenia występują na wielu wspólnotach,czas zegnać Zzn

XD
@Kasia#

Bot się zawiesil i nie ma go kto zresetować

Prawda
@Kasia#

Po prostu widzą że mimo narzekań tutaj wspólnoty nie odchodzą i zgadzają się na takie traktowanie, to po co trącić czas i kasę na marketing. Marzec jest pewnie niewiele wspólnot odeszło, więc czas zacierać ręce, że mimo że psy szczekają karawana jedzie dalej a biznes się kręci.

@Prawda

a jednak wspolnoty odchodzą

megi
@Kasia#

jestem osobą, która dała dyla z Tu Mieszkamy zaraz po tym jak Litwin zaczął czystkę. Dobrych Zarządców pozwalniali a ci co zostali a mieli trochę klasy i nie chcieli uczestniczyć w tym co się tam dzieje sami pouciekali. Teraz tam jest po prostu kanał i Zarządy Wspólnot powinny dobrze się zastanowić czy dalej chcą narażać Wspólnotę na działania ludzi, którzy o zarządzaniu nieruchomościami nie mają pojęcia. administrator, który ma 8-12 budynków nie jest w stanie dopilnować wszystkiego i działać dla dobra Wspólnot. Jak tylko Litwin wykupił największe spółki zarządzające nieruchomościami wiedziałam, że rozpirzy dobrze działające firmy. Szkoda bo marka ZZN, Atrium 21, Famix-u to była gwarancja dobrej jakości usług. Tu mieszkamy to jakiś "czeski film" nikt nic nie wie.

Pawel
@megi

Klasyczny model koroporacji. Rozbudowane etaty nie zwiazane z obsluga klienta w siedzibie spolki, do których nawet nie można się dodzwonic , a klienta obsluguje garstka osób, która musi wysłuchiwać jaki jest bałagan. O dziwo taki model jest w stanie przetrwac bardzo długo na polskim rynku bo polscy klienci to lenie i nie chce im się szukac alternatyw

Gardesa
@XD

U nas na wspólnocie te same tłumaczenia :):) już zajęliśmy się zmianą zarządcy

Zarząd WM

Jeśli jeszcze, po tych opiniach (prawdziwych) tu zamieszczonych, dotyczących oddziału Olsztyn i biura Elbląg nie zdecydowaliście się na rozwiązanie umowy o administrowanie przez ZZN, to dla dobra Waszych Wspólnot Mieszkaniowych doradzam uczynic to niezwłocznie.

Jako członek wspólnoty obsługiwanej przez Oddział w Poznaniu bezskutecznie próbuję się dowiedzieć nie kiedy, ale, czy w ogóle odbędzie się zebranie wspólnoty mieszkaniowej w bieżącym roku...................Jest 10 marzec a tu wciąż cisza. Nie ma księgowych. Kolejna zarządczyni była miła i się starała parę miesięcy ale niewytrzymała i się zwolniła..... Masakra. Tego nie da się już opisać cenzuralnym słownictwem...

Wspólnota Poznań
@Marcin

U nas też.

Patryk
@Marcin

Siedz w domu i myj ręce. Zebran z oczywistych względów nie będzie.

CELKA

W większości opinie są tutaj prawdziwe, rozliczeń nie ma, kontaktu nie ma itd. W oddziale olsztyńskim poodchodziło dużo wspólnot : Olsztyn, Elbląg, Braniewo itd. Rozliczenia finansowe za 2019 rok, które przesłał ZZN są fatalne, same błędy brak w ogóle jakiejkolwiek logiki. jestem członkiem Zarządu jednej ze wspólnot i to co zrobili rozliczenia wody, c.o. itd. za 2019 rok. można wyrzucić w kosz. myślę że w tym oddziale wypowiedzeń będzie zaraz więcej. gratuluję odwagi firmie

@CELKA

W Elblągu wszyscy zarządcy z licencjami i wieloletnim doświadczeniem odeszli albo zostali zwolnieni. Średnio co dwa miesiące jest nowy zarządca z łapanki " Jaś uczył Stasia a Staś uczył Jasia " Generalnie biorąc wszyscy szukają nowego administratora aby przywrócić normalność. Konkurencja się śmieje i czeka z ofertą na rozmowy.

@CELKA

Uchwały dotyczące sprawozdań do zaskarżenia bo są kwoty fikcyjne.

@CELKA

Czemu mój wpis że są fikcyjne dane na uchwałach o sprawozdaniu i że można je zaskarżyć jest usuwany? Przecież to prawda ze są fikcyjne dane bo żadna wspólnota nie ma zamkniętego roku.

Sulejowek

Tragedia firma beznadziejna zaniedbanie brak administratorów nie płacą rachunków brak rozliczeń ludzie unikajcie tej firmy

kasia#

CZy ktoś cos wie na temat ksiegowych,,dokumenty nadal są ksiegowane z dyuuuuużym opóżnieniem,odsetki lecą od dostwaców i co na to Tumieszkamy???

Luzik

U nas na Wspólnocie luzik. Nikt nic nie wie. Nikt niczym się nie interesuje. Zarządca, jeśli go ktoś w ogóle widział, pewnie zadowolony. Tymczasem: brud, smród, brak rozliczeń, nie ma terminu zebrania rocznego. Poczynione ustalenia dawno padły, bo był inny zarządca, a ten przecież nie będzie babrał się w sprawach poprzednika. Nie ma rozliczeń rocznych. Nie można dodzwonić się do zarządcy, podobno polityka firmy, infolinia nie wiele wie.... A szkoda słów. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Luzik

To co tam jeszcze robicie? Tak trudno podjąć decyzje i zwiewać?

Łukasz

Czy są tu ludzie z Bydgoszczy? Jeśli tak to mam pytanie gdzie pracował ten zarządca co go skazali na 5 lat więzienia ? https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,25021746,zarzadca-ukradl-swoim-lokatorom-dwa-miliony-i-jezdzil-sobie.html?disableRedirects=true Z góry dzięki

Aga

RATUNKU, rozliczenia w naszej wspólnocie za media 2019 rok to jakiś koszmar, nigdy takich cyrków nie było... Zarządca nie jest w stanie nam pomóc, infolinia to kolejny koszmar... Co robić?

Ehh
@Aga

To kara dla was ze jeszcze jesteście w tej firmie. Bylo nas tu sluchac, juz od roku trąbimy na alarm. A nie teraz biadolic.

@Aga

W naszej wspólnocie rozliczenia jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie zarządca zwolnił się bo miał dość nic nie wiemy czy firma zatrudniła kogoś na to stanowisko. Bałagan duży i nie ma z kim rozmawiać. Od stycznia są podwyżki za wywóz nieczystości do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy aneksów. Trzeba będzie podziękować za współpracę i znaleźć nowego zarządcę w innej firmie.

wera123
@Aga

Najwyższy czas zmienić na inną firmę i nie ma co czekać bo lepiej nie będzie.

Ale o co chodzi
@Mops

Jakie aneksy ? Do czego niby ? Żadnych aneksów nie otrzymacie bo śmieci nikt Wam nie odbiera w ramach umowy. Robia to samorządy.

@Ale o co chodzi

Stawka za wywóz nieczystości została zwiększona od stycznia przez miasto wszyscy zarządcy nieruchomości wysłali zawiadomienia opłat do swoich lokatorów, tylko tu mieszkamy tego nie zrobiły. Jest bałagan i lepiej nie będzie.

Kamila
@Mops

Ale w ogole nie dostaliscie wymiaru oplat w styczniu? Co pol roku są wysylane chocby ze wzgledu na fakt ze zaliczki na wode sie zmieniaja po odczycie.

Magda
@Kamila

Nikt nie zrobił odczytu do tej pory, nie ma nowych opłat, zenua

Yvonne

Pracuję w firmie niecały rok. Zatrudniałam się na stanowisko Zarządcy. Po zaledwie kilku miesiącach w trakcie spotkania z zespołem Dyrektor oznajmił zespołowi, że nie będę już zarządcą tylko będę miała pracować na front office....Nikt ze mną nie rozmawiał na ten temat indywidualnie, nikt ze mną tego nie ustalał. Zostałam postawiona przed faktem dokonanym. Niestety sytuacja życiowa nie pozwala mi na przeciwstawienie się takiemu traktowaniu. To poniżające....

Patryk
@Yvonne

Rozumiem że również Twoja pensja została obnizona przy objeciu tego zacnego stanowiska?

@Patryk

Ja też zmieniłem stanowisko w podobny sposób. Generalnie Dyr powiedział że tu mnie widzi i jest miejsce więc ok. Kasa ta sama więc nie widzę problemu...

???
@Yvonne

Miejsc pracy jest wiele, nie wymyślaj.

Damian

To musisz mieć bardzo niską samoocenę skoro pozwalasz się tak traktować. Jak Dyrektor da ci mopa i wiadro z wodą każąc sprzątać toalety to też nie będziesz widzieć problemu? Nie wiem na ile sobie zdajesz z tego sprawę ale jednostronna zmiana warunków umowy o prace i postawienie pracownika przed faktem dokonanym jest naruszeniem KC. Z tego co przeczytałem powyżej to ta Pani dowiedziała się o zmianie swojej funkcji razem z innymi pracownikami w trakcie zebrania a nie na indywidualnej rozmowie......Kto tak robi?????

Patrycja
@Damian

W tumieszkamy jest wolna amerykanka. W piątek dowiadujesz się że jedziesz na weekend prowadzic zebrania w administracji terenowej bo tam się nagle wszyscy rozchorowali/zwolnili. Nie wiesz nic, masz swoje plany. Jedziesz typowo na rozstrzelanie przez wkurzonych mieszkancow.

Ktośtam
@Yvonne

Tu akurat problem z dyrektorem oddziału. Człowiek na takim stanowisku ustala jaki pracownik na jakim stanowisku bedzie. Współczuje dyrektora...

Czy firma ZZN Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zbigniew

Tak w całości. Przychodzi nowy pracownik, dyrektor pokazuje mu zawalone biurko czyli jego miejsce pracy i kaze brać się do roboty. Na starcie zawodnik ma już pół roku zaległości.

Kasia#

co tam wspolnoty prezesi maja pasiekę na dachu budynku i to im wystarczy,będzie miod na prezenty dla praciwnikow????????????????

@Kasia#

Lyzeczka miodu na osłodę i mail z gratulacjami.

Pytam.

Zaglądam tu dość często w poszukiwaniu odpowiedzi, czy ta firma już się zwinęła, czy jeszcze rąbie nieświadome wspólnoty.

Odpowiadam
@Pytam.

Rąbie az wióry lecą.

Kasia#

szkoda ze przez 8 lat nowy właściciel zniszczyl to co dobrze funkcjonowało,u siebie maja monopol to robia co chcą ze wspolnotami

Maria@

juz nawet PR nie pisze odpowiedzi nie ma kto pisac?tez odeszli z firmy??moze poszli po rozum do głowy.W tej firmie niedługo zostanie tylko zarzad i dyrektorzy????

Zostaw merytoryczną opinię o ZZN Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w ZZN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZZN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZZN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZZN Sp. z o.o.