Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Opinie o Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

a moze ktos jeszcze napisac jaki jest system premiowy dla konsultantow jak to wyglada ile sie zarabia czy plany do wyrobienia itd?? po podstawa to podstawa, znam firmy ktore daja podstawy 1500 ale premie miesieczne sa po 2000

q

ok. 2400 - 2600

a mozesz napisac jaki jest przedzial podstawy o jakich kwotach mowisz??

Witam. Pracowałem przez kilka miesięcy na stanowisku konsultanta ds. sprzedaży. Osobiście odradzam pracę w KMBS. Produkty są dobre ale w baaardzo wysokich cenach, a na dodatek firma sprzedaje kopiarki dealerom w bardzo niskich cenach i ciężko jest przeskoczyć cenę dealera - trochę chora polityka firmy. Śmieszna sprawa jest też z autami, firma chwali się, że jest leaderem w branży, prestiżowa i tak dalej, a dla handlowców kupują ople corsy :) ale prestiż, w małych firmach jeździ się lepszymi furami. Jeśli chodzi o kasę, to jest nieżle, podstawa całkiem niezła (chociaż zależy jaką sobie wynegocjujesz, bo wiem, że niektórzy mieli niższą ode mnie), premie też wysokie - pod warunkiem, że sprzedajesz urządzenia na wysokich marżach. Jest też chory CRM, w którym musisz wypisywać wszystko co robiłes i co planujesz i baza, którą musisz obdzwaniać - jak telemarketer.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klientów i Kontraktów oferowane przez firmę Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

witam poszukuje info na temat pracy na stanowisku konsultanta ds sprzedazy, jakie pieniadze jakie auto, jaki zakres obowiazków, czy wynagrodzenie jest negocjowalne, jaka podstawa jakie premie

Aplikant

Chodzi o kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz

wszystko zalezy jakie miasto.... ale wydaje mi sie ze siedz tam gdzie jestes ;)

BARNI

Technik serwisu-Olsztyn

yogibabu

czy mogę prosić opinie/informacje n/t pracy w KM na stanowisku koordynatora serwisu w Gdańsku?

Olek

Barni gdzie skladales o prace?

gościu - 2011-02-17 00:59:46 anonim - 2011-02-15 13:53:24 Widzę Yoda, że coś takiego jak minimalny komfort pracy pracownika jest Ci pojęciem zupełnie obcym ... takimi tekstami jak tu na go work potwierdzasz tylko negatywne opinie o tej firmie... chciałem aplikować, ale chyba się powstrzymam parę lat w podobnej korporacji wyleczyło mnie z myślenia twoimi kategoriami! Ech, pracuję u konkurencji na Zachodzie i chyba odechciało mi się na zawsze powrotu do Polszy. A myślałem o KM. Mamy auta klasy Mondeo, Vectry, Insignii rocznik 2009 w górę, nie ma szczurów a jak co, to deratyzacja, bo kultura pracy inna i [usunięte przez moderatora] tu nie tolerują. Pracujemy wydajnie, ale bez paniki, bo jak to mówią albo ilość albo jakość, pracujemy wydajnie także dlatego, że jesteśmy motywowani fajną atmosferą w pracy, a nie guanem, mamy total pełen support, no i lubimy to, co robimy. Ech chyba odwykłem od standardów pracy w KonzentrationsLagern, czyli u polskich szefów. Szkoda prądu. A co ten wpis wnosi do opinii o KMBS ? Wpis zupełnie bezsensowny. Dziękujemy za takie!

aaa

ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej? gadka szmatka o motywacji do pracy na danym stanowisku, czy jeszcze są jakieś dodatkowe testy wiedzy?

zonk

witam, mógłby ktoś napisać czym dokładnie zajmuje się Technik/Inz. serwisu? czy jest to sam serwis czy również sprzedaż? czy jako osoba bez doświadczenia przy serwisowaniu tych urządzeń mam jakiekolwiek szanse czy po prostu odpuścić sobie wyjazd do wawy na rozmowe?

Yoda

anonim - 2011-02-15 23:31:45 yoda... kiepskie porównanie, bo w kmbs samochody służbowe, to także peugeoty 307 i 407. Trochę ci nie wyszło - przyjmując twój dziwny tok myślenia. Niby co miało mi wyjść ? Wyraziłem tylko swoją opinię o Focusie - dla mnie ważniejsze jest bezpieczeństwo, a nie poziom hałasu. I tyle. Jeśl mój tok rozumowania jest dla Ciebie dziwny, to trudno. Jakoś sobie z tym poradzę....

Yoda - 2011-02-15 17:49:47 anonim - 2011-02-15 13:53:24 Widzę Yoda, że coś takiego jak minimalny komfort pracy pracownika jest Ci pojęciem zupełnie obcym ... takimi tekstami jak tu na go work potwierdzasz tylko negatywne opinie o tej firmie... chciałem aplikować, ale chyba się powstrzymam parę lat w podobnej korporacji wyleczyło mnie z myślenia twoimi kategoriami! Aż się nasuwa takie powiedzonko o baletnicy, ale poważnie... Uważam, że Focus jest przyzwoitym samochodem, zapewniającym niezły komfort pracy. na pewno wyższy niż np. Peugeot 307, o bezpieczeństwie (zawieszenie, układ kierowniczy) nie wspomnę. Poczytaj opinie o Focusach na forach motoryzacyjnych. Zawsze możesz, jak to proponował któryś z anonimów yoda... kiepskie porównanie, bo w kmbs samochody służbowe, to także peugeoty 307 i 407. Trochę ci nie wyszło - przyjmując twój dziwny tok myślenia.

strong

Nie każdy - jak np. yoda - musi się znać na samochodach...

Yoda

anonim - 2011-02-15 13:53:24 Widzę Yoda, że coś takiego jak minimalny komfort pracy pracownika jest Ci pojęciem zupełnie obcym ... takimi tekstami jak tu na go work potwierdzasz tylko negatywne opinie o tej firmie... chciałem aplikować, ale chyba się powstrzymam parę lat w podobnej korporacji wyleczyło mnie z myślenia twoimi kategoriami! Aż się nasuwa takie powiedzonko o baletnicy, ale poważnie... Uważam, że Focus jest przyzwoitym samochodem, zapewniającym niezły komfort pracy. na pewno wyższy niż np. Peugeot 307, o bezpieczeństwie (zawieszenie, układ kierowniczy) nie wspomnę. Poczytaj opinie o Focusach na forach motoryzacyjnych. Zawsze możesz, jak to proponował któryś z anonimów "powalczyć" o inny samochód

kopiarki

Mam pytanie oki ale jak np. handlowcowi dużej zejdzie w terenie to liczą się nadgodziny? Czy w ogóle istnieje coś takiego jak nadgodziny?

kandydat

Czy moze mi ktoś odpowiedzieć co głównie robi technik/inżynier serwisu?

Zostaw merytoryczną opinię o Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.