Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Opinie o Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Jerzy

Bardzo chciałbym pracować w firmie i zajrzałem na forum żeby poczytać co myślą pracownicy. Taka cisza dla mnie jest znakiem, że dobrze się dzieje!!

@Natalia wzięłaś udział w rekrutacji? Jak ona wyglądała? Proces rekrutacyjny, to jeden z najbardziej stresujących momentów. Każda konkretna informacja pozwala zw stresem walczyć. Jak więc wyglada to w tej firmie?

Natalia

Zanim zadzwonię do firmy to pomyślałem, że na forum dowiem się więcej szczegółów . Mam pytanie w temacie pracy dla stażysty w dziale techniczno-informatycznym, konkretnie jakie warunki trzeba spełnić na starcie? Może jest jeszcze coś o czym dobrze jest wiedzieć przed złożeniem cv?

Ona

Czy ktos moze podac wysokosc pensji w ksiegowosci lub hr?

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klientów i Kontraktów oferowane przez firmę Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Natalia

Konica Minolta jest dobrą firmą, może nie dla każdego ale tak już jest.

Marcin, nie warto tylko ze względów finansowych?

Czytaliście już wywiad przeprowadzony z firmą? Można znaleźć tam dosyć obszerne informacje na temat polityki rozwojowej firmy.

Agrafka

Widziałam ofertę pracy dla technika serwisu i bardzo się ucieszyłam. Dawno chciałam pracować w tej firmie ale nie miałam doświadczenia, natomiast teraz jestem już przygotowana z dużą praktyką. Mam pytanie jakie zarobki mogę mieć na początek? Czy cos jeszcze dodają?

@Agrafka

2000-2500 - niewarto, próbowałem

Unsheep
@Marcin

Dlaczego nie warto?

dodo

Wcale nie jest kolorowo ale to zależy czego się oczekuje. Bardzo korporacyjnie i pro sprzedażowo Pensje zatrzymały się na poziomie sprzed trzech lat. Brak szkoleń- tylko dla wybranych Kilomentrówka rozliczana z programu, który gubi kilometry. Toksyczne gierki i układy to dzień powszedni. Co kto lubi.

Fotomoto

Szukałem pracy i trafiłem do Konici, jestem bardzo zadowolony z pracy. Fajni ludzie tu pracują, firma dba o nasz rozwój zarobki są ok, nikt nie chce zdradzić ile zarabia dlatego nie piszą kwot.

ere

Dokładnie, moim zdaniem tez czasem nie warto opierać sie na opiniach innych, należy samemu sprawdzić i się przekonać ,pojdziesz na rozmowe wtedy sam będziesz wiedział najlepiej ile Ci zaoferują na stanowiska?

Pozdn

Popieram kolezke . Powinna znalezc sie osoba ktora pracowala na tym stanowisku i napisala zarobialem tyle i tyle premia taka i taka za to i za tamto byc moze to by pomogloby czesci ludzi w ogole nei wybierac sie na rozmowe jesli warunki bylby dla niej za niskie a czesto tak jest ze traci sie czas lub bierze sie wolne na rozmowe po czym wychodzi ze nie sa w stanie spelnic wymogow finansowych

Kolezka

No właśnie nie ma nikogo kto by napisał jak kształtuje się podstawa i ile można wyjąć z tej premii bo jak podstawa mała nie ma co się bawić

Kolezka

Ktoś wie jak kształtują się zarobki na technika serwisu ?

Konrad

Do działu handlowego tylko z doświadczeniem (co uważam za błąd, bo handlowcy "wyjadacze" są tak samo zblazowani jak ci już tam pracujący.) Zarobki przyzwoite ok. 5000 - jak się dobrze "zakręci" i "rozpracuje" system prowizyjny. Duża elastyczność w ofercie i budżet na extra działania marketingowe to na plus. Na minus: rozliczany samochód służbowy z km oraz handlowcy żyjący w przeświadczeniu o wyższości "układów" na mieście nad mrówczą pracą w kontaktach z potencjalnym Klientem..... Polecam - jeśli ma się dużo samozaparcia i umiejętność lansowania się. To nie miejsce dla szaraków....

zxc

Wpis dotyczy oddziału w Gdańsku. Zupełnie nieprofesjonalne podejście do procesu rekrutacji. Osoba prowadząca rozmowę o niskiej kulturze osobistej. Brak odpowiedzi mimo wcześniejszych zapewnień. Szkoda czasu.

pytający

Wstrzymali w trakcie rekrutacji po pozytywnej odpowiedzi i zaproszeniu na ostatni etap w którym znaleźć się miały 3 osoby - jak pisali "z przyczyn niezależnych".

pytający

Czy ktoś wie dlaczego wstrzymali rekrutację w Gdańsku na PH?

ex KM

Bzdety piszecie, lepszej pracy jak w KMPL jak na dzisiejsze czasy w tym chorym kraju, nie ma. Duży pracodawca, płacą zawsze, dają od razu zabawki (samochód itd) bez żadnej łaski do użytku własnego też. Business Acount czy jak tam teraz nazywają przedstawiciela,może za dużej podstawy nie bedzie miał, ale jak potrafi sprzedawać ten złom, to można zarobić sporo i to całkiem sporo jak na te czasy. Dobrzy handlowcy siedzą tam po 10 lat i więcej, więc to też o czymś świadczy. A jak ktoś potrafi tylko narzekać, i oczekuje tylko brać a nic nie dawać w zamian, to nie ten adres. Z szefostwem różnie, zależy w jakiej lokalizacji, ale idzie się dogadać, więc nie smarujcie tu farmazonów, jeden z drugim co wyleciał, bo przez rok cały nie udało mu się sprzedać ani nawet jednej kopiarki. A z tymi przelewami 5 cio cyfrowymi to też żadna ściema. Sam tyle zarabiałem. I wszystko. W życiu złego słowa nie powiem na tą firmę, mimo że tam już nie pracuję.

koksu
@ex KM

jakie są progi sprzedażowe w pierwszych miesiącach pracy? czy ktoś bez własnych kontaktów ma szansę coś zarobić? jak wygląda sprawa w Krakowie?

Jaro

Boże, co za bzdury wypisujesz. Chyba Ci po prostu nie wyszło i tyle. Zdarza się, ale aby nas wszystkich którzy tam pracują traktować, że tworzymy żenadę to już za dużo. Trzeba pracować tak jak wszędzie i można zarobić dobrze, a to już nie wszędzie jest takie oczywiste. Życzę ci powodzenia w znalezieniu pracy jak w serialu TVN, gdzie tylko będą wymagać, abyś ładnie wyglądał.

Zostaw merytoryczną opinię o Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.