Opinie o Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech w Warszawa

... Nowy wpis

Jeśli chodzi o dzial badań w MEC - nie zgadzam się z opinią osoby wyżej. W badaniach pracuję od kilku lat, ale dużo się nauczyłam i nadal uczę będąc w tej firmie. Zespół jest po prostu super, atmosfera też, na luzie a jednocześnie wszyscy są profesjonalni i merytorycznie przygotowani do radzenia sobie z wszelkimi wyzwaniami zawodowymi w swojej dziedzinie. Troska o jakość realizacji badań i raportowania jest zawsze priorytetem. Nie raz i nie dwa byłam świadkiem kiedy dokładano wszelkich starań i nadkładano pracy żeby dogodzić klientom i wypuszczać opracowania, które będą prawdziwie wspierające dla biznesu i zgodne ze "sztuką" badawczą. Poza merytoryczną stroną jest jeszcze ogromne doświadczenie, które mają starszy rangą pracownicy, co w efekcie daje rezultat polegający na zrozumieniu branży mediów/reklamy/marketingu i przez pryzmat tego trafne interpretowane badań. Nie każda agencja badawcza ma taki mediowy "background" co powoduje, że w swoim "poletku" dział Insight z MEC jest zawsze krok do przodu.

XXX Nowy wpis

Zdumiona jestem taka iloscia negatywnych opinii - w branzy pracuje kilka lat i ta firma jest zdecydowanie najfajniejsza firma w jakiej pracowalam! Zajebisty zespol, fajne szefostwo, mozliwosc rozwoju a do tego samodzielnosc! Dostalam sie do niej bez zadnych znajomosci - po prostu liczylo sie doswiadczenie i umiejetnosci zarzadzania projektami/ zespolem.

E Nowy wpis

Na każdej ewaluacji szukanie na siłę argumentów, że nie zasłużyłeś na podwyżkę. Od lat powtarzają, że kryzys, freeze na zatrudnienia etc. Niskie płace. Gdyby nie groźby odejścia to po 3 latach w tej firmie dalej zarabiałbym 3 K brutto. A pracy i obowiązków przybywa. Nadgodziny za które nie płacą. Dużo osób zatrudnianych po znajomości, jedynym sposobem na awans jest włażenie w tyłek przełożonym. Góra zupełnie oderwana od rzeczywistości. Dodatkowo pracuje tam kilka osób, których można określić mianem socjopatów. Nie polecam.

J Nowy wpis

No i doskonale, że ich poszukuje i mam nadzieję, że znajdzie, bo przyda się trochę świeżej krwi w tej firmie, wiadomo przeciez, że jak się już się rozkręci to jest naprawdę w porządku, zwłaszcza że pensje są super

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
nie żałuje odejścia

Rzeczywiście rodzinami. Dużo osób bardzo wykwalifikowanych nie awansuje tylko Ci co wchodzą w zad*kib szefostwa, w ktorym nie ma wsparcia. Radź sobie sam. Angielski to podstawa w mediach - niektórym sue udaje bez. No coz rodzina zalatwila, nie wypada zwolnic do póki noga sie nie potknie.

hej la la

Rodzinami to fakt...

mec

W tej firmie siedzi sie dużo po godzinach ( bezpłatnych ). Planerzy niektórzy nic nie kumają.

pluto

Zgadzam sie z kolega, tam pracuja rodzinami prawie. Dużo jest takich osób dobrze ustawionych co nic nie robia tylko sie lansują...

taki tam

malo placa(usunięte przez administratora) Pracują juz tam prawie cale rodziny... he he ...pracowalem tam to wiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech - Warszawa

Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Drogomilska lok. 5/32

Piotr M E C H - Gadka Fm & Cs Piotr Mech