TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Kierowca

Też jestem ciekawy jak doceni firma kierowców bo to my ryzykujemy i jeździmy do kabin przy szpitalach w wojsku czy pod sanepidami . Cała reszta pracuje zdalnie . Dlaczego ja mogę iść do klientów wchodzić do kabin gdzie przede mną było 20 osób A Handlowiec nie może jechać na budowę ??Też pytam gdzie są pieniądze z tarczy ??? Skoro handlowcy mają pracować z domów to zabierzmy im auta będzie na premie . Czy w Polsce są oddziały gdzie kierowcy od czasu pandemi siedzą z braku pracy ?wszędzie jest podobna ilość kabin jak przed pandemia jeśli nie większą to gdzie te pieniądze gdzie 13 ?? Zarząd firmy to tak trochę jak rząd i tvp1 ciągle mówią o rzeczach których nie są w stanie zrealizować. Gdzie skrócony czas pracy kierowców po dzień dzisiejszy zdarza się 10 h pracy . Wymyślone jakieś dodatkowe procedury : 1 zdjęcia 2 dezynfekcja 3 czemu nie jest płacone za dojazd skoro często jadę 30 km w jedną stronę marnuje 1 h A firma kroi klienta 4 czemu nie mamy dodatku za pracę w warunkach ciężkich i niebezpiecznych choćby cabin na kwarantanne ?? Policja wojsko lekarze ma dodatki żeby zachęcić do pracy A u nas zabierają za brudną deskę którą zasrana jest przez pijaka A jak pandemia się zaczęła nie przestaliśmy chodzic do pracy jak nasze koleżanki i koledzy pracowali z domu z ciepłego łóżka . PANOWIE KOLEDZY KIEROWCY TEZ DLA BEZPIECZENSTWA PRZEJDZMY NA ZDALNA PRACE. SKORO MAMY SIE UNIKAC TO PO CO NA DNIU PLACOWYM PRZYCHODZIC DO FURMY PRACUJMY ZDALNIE ZROBMY JAKIS STRAJK !!!!!

Sanepid już dawno powinien odwiedzić bazy w całej Polsce! Warunki są takie że nie ma gdzie się nawet umyć! Właśnie widać po ostatnich wydarzeniach jak góra podeszła do pracowników i jak ich szanuje!(usunięte przez administratora)Jeszcze trochę i sami będą robić robotę!

Szanowny Kolego, Nie zgadzam się z ani jednym słowem Twojej opinii. I trudno mi uwierzyć, że nie rozumiesz powodów dla których od wybuchu pandemii musieliśmy zmodyfikować sposób korzystania z szatni i pryszniców dla Kierowców Serwisowych - podział na mniejsze, nie kontaktujące sie ze sobą zespoły jest jedyną metodą ograniczenia szansy masowego przenoszenia się wirusa. Komunikowaliśmy zresztą te przyczyny wielokrotnie. Dlatego nie obawiam się żadnych kontroli Sanepidu; przechodziliśmy zresztą takie kontrole ostatnio i nie było zastrzeżeń. Pozwolę sobie więc jeszcze raz przypomnieć, że zamknięcie wspólnych szatni i pryszniców ma na celu WYŁĄCZNIE OCHRONĘ ZDROWIA (A MOŻE I ŻYCIA) PRACOWNIKÓW, czyli jest formą wyrażania się szacunku dla nich samych. Chyba, że wolałbyś aby szatnie i prysznice pozostały szeroko otwarte bez ograniczeń, a w efekcie część z naszych Kolegów ciężko by się pochorowała. Ja tego nie chcę i dopóki nie zmienią się okoliczności pandemiczne nie zmienimy systemu korzystania z nich. Mam nadzieję, że jednak większość Kolegów podzieli mój punkt widzenia - to co robimy wynika z troski o wielkie dobro jakim jest ZDROWIE. I przy okazji - jeśli masz jakieś pomysły na usprawnienie, poprawienie czegoś w Firmie nie musisz się chować za pseudonimem - ja nie siedzę w szklanej wieży - zadzwoń i porozmawiamy. Pozdrawiam, Piotr Stopczyk Dyr. Zarządający

Kierowca
@TOI TOI Polska Sp. z o. o.

To w takim razie kiedy mozemy sie spodziewac super premi za dotychczasowa prace w ramach tej "strasznej pandemi"? Gdzie sa te super dodatki? Premie polroczne? Trzynastki? Wiele obiecywaliscie nam pisaliscie durne newsletery itp na co pieniadze nie przeznaczyliscie, gdzie to nie wysylaliscie itd a nam wszystkim pracownikom? Ze wciaz tu jestesmy i sie nie poddalismy?!!! Wciaz robimy i robic bedziemy caly czas porzadna robote. Wy jako firma zabierajac nam czesc kasy, dostajecie od rzadu w ramach tarczy i gdzie to wszystko poszlo? Do czyjej kieszeni? Takie ograniczenia wprowadzila firma kilka miesiecy temu ze strachu ze bedzie mniej roboty, nie bedzie imprez a o dziwo kabin dlugoterminowych stanelo o wiele wiecej niz w poprzednim roku gdzie nie bylo pandemi, imprezy tez sie odbywaly w tym roku moze nie jakies super wielkie ale wszystko szlo w najlepsze. Wiec kiedy mozna sie spodziewac premi spytam jeszcze raz??? Bo nie tylko ja chyba w to nie uwierze ze dzieki covidowi firma zarobila jeszcze wiecej niz by go nie bylo! Pozdrawiam

Kierowca

Teraz może sanepid zajmę się toi toiem koniec pracowaniem za darmo beż premii za covic 19

Byku

Jestem za związkami!!!!!!! Pojdzmy wszyscy na 2 tyg wolnego l4 i niech pojadą na serwisy dyrektorzy niech pojadą pokreca się w miejscach gdzie jest covid i niech dostaną 1maseczke.w innych firmach ludzie dostawali premie nawet po 1000 zł za pracę w epidemie A nam zabieraja

Maciek
@Byku

No jasne - poczytaj wpisy na stronie mT to zobaczysz jak te "inne firmy" potrafia grac z pracownikami - trawa zawsze bardziej zielona po drugiej stronie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kierowca

Panowie powalczymy o te 10 % które zabierają czy wszyscy wierzycie że toi toi nie dostał nic od państwa żadnej tarczy ??? Załóżmy porządne związki zawodowe żeby walczyć. Mam znajomych w innych firmach gdzie też dostali deklarację że nikt ie zostanie zwolniony i nikt nic nie zabrał A jeśli już to dostało wyrównanie z tarcz A my ???? Może ktoś ma wiedzę jak i gdzie sprawdzic czy toi toi dostaje pomoc od Państwa??

"Obrabowany"
@Kierowca

Tak żeby już być zupełnie fporzo z faktami to obniżenie pensji było o 5%, a nie 10% dalej zobowiązali się że nie będzie zwolnień i nie było więc chyba (usunięte przez administratora)

Krystian

Ja też jestem za związkami .To wszystko idzie w złym kierunku zarząd chce jak najwięcej kasy zarobić zabierając nam 10 % może rzeczywiście ktoś wie jak można sprawdzić czy firma dostaje jakąś pomoc rządową? Bo może powinni nam oddać te 10 %

Były Pracownik

Omijać firmę z daleka, obiecują gruszki na wierzbie a później dostajesz kopa i ciągłe kłamstwa. Handlowiec to zwykła ściera wykorzystywana przez wszystkich w tej firmie i dodatkowo wystawiana na pośmiewisko w oczach klientów. Płaca to pożal się.... nędzne grosze , prawie najniższa krajowa, premie w kwotach kilkuset złotych to śmiechu warte, dodatkowo statystyki, które ukazują kierownicy są zaniżane. Po prostu szkoda czasu na tą firmę nie polecam nikomu.

Handlowiec

Co to się narobilo!!!! Niezniszczalny niemiecki RG odwołany, czyli wreszcie ktoś zrozumiał że to była wielka katastrofa dodać mu władze! Teraz już tylko czekamy na szybkie zmiany ludzi, którzy dzięki niemu jeszcze nadal pracuje rujnujac nasza firmę. Warszawa, Łódź, Opole, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Włocławek, Kraków, Zielona Górę, Poznań, Szczecin- pakujcie się dyrektorzy i kierownicy

toitoiowiec
@Handlowiec

Ale żeś się ucieszył... :( RG nigdy nie był niemiecki, tylko uczciwy - w przeciwieństwie do twojego pryncypala z mT.

Obserwator

Ale strateg z Ciebie.

@toitoiowiec

Taki on uczciwy, że wydawał miliony na walkę z MT i co ? nic ! Firma ma najgorszy bilans od momentu powstania w 1993 roku! Gdyby był taki świetny i uczciwy to pracował by nadal prawda?

wow

jeden drugiego wart

toitoiowiec
@Handel

Naprawde? No to pewnie widziales ten bilans (cokolwiek przez to rozumiesz)... A poprzedni zarzad ma zarzuty prokuratorskie z zagrozeniem >10 lat - to tak w temacie tego "i nic".

handl
@Handlowiec

Najwyższa pora. Przyszedł czas na spuszczenie wody w tym ToiToi-u. Pora aby Warszawscy karierowicze posprzątali biurka, bo z pracowników to już i tak tam nikt nie został. MT pewnie chętnie wyśle kwiaty na pożegnanie bo tylko dzięki ich wspaniałemu zarządzaniu mogli się tak szybko rozwinąć.

@toitoiowiec

Ale głupoty piszesz, zarzuty??? Gdyby tak było to siedzieli by do rozprswy! A tu nic ???? nawet prokurator nie był w firmie bo R.Gó. Wysłał z palca ( przy udziale innych ) cała tą aferę. Teraz pokutuje i słusznie za wydawanie pieniędzy szukając afery. Dzięki temu forma nasza znajduje się w takiej a nie innej sytuacji finansowej . Brak słów bo 25 lat ciężkiej pracy wielu ludzi stracono w 3 lata.

@Handel

Zaffffca prawny się znalazł. Widzę wiele talentów się tu pojawia. Ps. Jak już to w niecałe 2 lata matematyku;-)

handl

Oj coś tej kasy od Niemców w TT chyba też nie za dużo skoro trzeba było sięgnąć do kieszeni pracowników. Ale widać że wierny z ciebie pracownik skoro zabranie jednej piątej dochodów Ci nie przeszkadza. no chyba że jesteś jednym z tych wybitnych kierowników, wtedy faktycznie można zrozumieć że takie kwoty nie robią na tobie wrażenia bo i tak jeszcze dużo zostaje.

klara

A podobno w tym tygodniu policja najechała biura mT, jakieś kompy pozabierali, laptopy...? Może mToiowcy skomentują czyste łapki szefa...?

Handel

To ty się znasz widzę , ten człowiek 3 lata zatrudniony w Adco A 2 lata przebywał w TT. Rok przygotowywał się do przejęcia władzy.

@handl

Następny, który liczyć nie potrafi. Policz jeszcze raz, teraz na spokojnie, jak główka zawodzi to sięgnij po kalkulator albo zapytaj sąsiada (jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że jest bardziej niedouczony niż Ty)

. Karola

Hej mam pytanie ile dostanie handlowiec W tt? Jak wygląda praca?

pracowity
@. Karola

jak będziesz dobrze pracować to ze 2,5 tys. powinnaś na rękę wyciągnąć. jak wynik będzie gorszy to bliżej 2 tys.

Kierowca

Co wam tak przeszkadza ten operacyjny z Łodzi robisz swoje i tyle

@Kierowca

Kierowcom nie przeszkadza ale biuro ciągle ma jakiś problem

Byly

Ogłaszamy ranking na najgorszego operacyjnego w tt w skali od 1-10 zapraszamy

Rysiek

O tak zasluguje nawet na 15 notowania rosna

Placowy

Na placu to jest niesprawiedliwe że ja muszę robić za wszystkich a 7 osób nic nie robi tylko siedzi na magazynie, coś powinni z tym zrobić!

Hyhu
@Placowy

Po 4 latach w końcu zacząłeś pracować jeden dzień w tygodniu. Brawo ty. Pasozycie

Chętny
@Placowy

Jak to możliwe????? to pojemny macie magazyn???? z tego co słyszałem to tam na placu to tylko problem jest z jakimś aprilem ale podobno ma jakieś chody u góry ale to norma jest awsze jakaś czarna owca musi się trafić.

Kierowca

Witam odpowie mi ktos na takie pytanie... Jesli jest obnizka w procentach itd czas pracy wedlug firmy 7.36h... Bo to juz wiemy ze etat po kryjomu kazdemu zmienili bez informowania pracownikow. Jak wyglada kwestia np. Wypadku samochodem sluzbowym? Badz poprostu wypadku np.zlamania reki po tym czasie? Ubezpieczalnia, ewentualnie konsekwencje jesli wyjdzie ze np. W 11h pracy ktos ulegl badz spowodowal wypadek? Kto wtedy odpowiada? Firma ktora wali w (usunięte przez administratora) Czy pracownik ze pracowal dluzej niz wymagany czas? Dyspozytor ze zrobil trase na dluzszy okres pracy niz 8h? (usunięte przez administratora) Co robilem jeszcze w pracy jak w 11h cos sie wydarzy?

Byly

Jak by nie bylo mt tylko sie cieszy tam obroty rosna tt na zadach traci i przez takie zady inni wiecej zarabiaja gratulacje i nie zamawiajcie kabin tt bo to wyzyskiwacze

Jak na stanowisku Dyrektora zatrudnia się człowieka który ma pomysły z kosmosu to tak będzie dalej! Jestem ciekaw kiedy decydenci zaczną przyglądać się jego decyzją i może ktoś mądry wyciągnie wnioski!! Bo ktoś tu działa przeciwko firmie a napewno przeciwko ludziom którzy (usunięte przez administratora) na to żeby były wyniki! Pozdrowienia dla Poznania! Nie damy się temu Panu!

Mam dość toi toi mam nadzieję że nie spodkam takiego pracodawcy jak ta firma nie probonuje tej firmy nikomu

Obecny pracownik

Nie probonuj, nie probonuj - cokolwiek by to miało znaczyć. A ja proponuje, bo poza kryzysem wirusowym, widzę ze zaczyna to wyglądać sensowniej, (usunięte przez administratora)

@Obecny pracownik

Wyglądać sensownie? Dobre sobie, niby na jakim odcinku? Niestety z miesiąca na miesiąc daje się odczuć ze firma działa coraz gorzej. W czasach gdzie wszystko drożeje Toi toi postawił obniżyć pracownikom pensje. Najlepsze jest to że zrobił to sam dyrektor zarządzający otwarcie kłamiac pracownikom ze to obniżka jedynie o 5%. Tymczasem okazało się że owszem 5% zmniejszyła się podstawa do tego ponad 30% została obniżona maksymalna premia a o premii kwartalnej nie wspominając bo z tej również wiele nie zostało. W efekcie realne wynagrodzenie spadło spokojnie ok. 20%. W TT nigdy nie było kokosow Ale obecne wynagrodzenia na prawdę ledwo pozwalają związać koniec z końcem. Prawda jest taka że firmy konkurencyjne płacą na start 20-30% więcej. Jeżeli ktoś się więc zastanawia czy warto przyjść tu do pracy to zdecydowanie należy odradzić.

Popieram i masz racje tt zszedl na psy jak operacyjni co wciskaja ciemnote ze mniej pracy jest i mamy sie cieszyc ze wogle w tt pracujemy

ROMEK
@Obecny pracownik

Obecny pracownik Ty chyba jesteś z Warszawy i coś wciągasz to tam teraz modne, że piszesz takie bzdury

@Rozbawiony

Pokaż mi firmę, która tracąc część przychodów np. z imprez, eventów poprzez Covid nie zwalnia pracowników, lecz zmniejsza pensje. Jak widać wkoło nie jest to odosobniony przypadek, nie tylko w PL. W firmach, które nie utraciły w takim stopniu przychodów są obniżki o 20% lub zwolnienia. Może lepiej dla Ciebie byłoby, żeby Twój kolega stracił pracę i został bez wypłaty, za to Twoja byłaby pensja byłaby nieruszona?Mega egoistyczne i krótkowzroczne podejście.

Racja
@Realista

w punkt, ale jaki byłby niezadowolony jakby jego zwolnili.

@Realista

Widzę że kolega kupuję bajkę przedstawianą przez zarząd zupełnie bez żadnej refleksji. W biznesie tak już jest że czasem zarabia się więcej czym mniej. Jednak podejście do pracowników jako do tych którym można zabrać aby tylko móc zrobić odpowiednio duży zysk, który przekaże się inwestorom. Zapewniam Cię że TT nawet przez chwilę nie zbliżył się do granicy rentowności a zabrana cześć pensji nie ratuje miejsc pracy kolegi tylko napycha kieszenie inwestorów z zagranicy. Wiele firm z dnia na dzień przestało zarabiać i mimo to za wszelką cenę próbowali ratować miejsca pracy. W TT co najwyżej zmniejszyły się zyski Ale ktoś wpadł na pomysł że korzystając z okazji można jeszcze trochę oskubać pracowników. Jak się dyrektorzy wykażą to może Niemcy jednak dadzą premię. To wszystko po prostu świadczy o klasie firmy i osób nią zarządzających.

Poinformowany
@Rozbawiony

No i niestety nie masz racji, a mówię to co wiem na pewno, bo widziałem pełny rachunek wyników. Na poziomie zysku brutto miałbyś racje, ale jak się doliczy amortyzację która jest ogromna choćby przez kilkaset ciężarówek, to zysk netto jest ujemny. Tak ze obecny management musi naprawdę główkować jak nie zwalniać ludzi w sytuacji potężnego spadku przychodów (imprezy, manewry). Taka sytuacja .

@Poinformowany

Trudno tak dyskutować nie mając przed sobą sprawozdań finansowych, Ale wątpliwe wydaje się żeby zysk spółki tej wielkość zależał od imprez i wojska.... Należy pamiętać że amortyzacja jest jedynie sztuczka księgową i można ją przeprowadzić na kilka sposobów rozkladajac na różny okres czasu. Stąd być może złe decyzje podjęte na początku roku teraz powodują taki bilans. Ale to już skutek managerów w krótkich spodenkach i ich złych decyzji. Dziwnym trafem nawet w takiej sytuacji są firmy które potrafią się rozwijać nie żerując na pracownikach, bo to jest po prostu nie etyczne.

@Rozbawiony

Czytam tak Wasze opinie, na temat bilansów, amortyzacji, sztuczek księgowych, decyzji. W zasadzie muszę napisać, że zazdroszczę Wam wiedzy i umiejętności. Tylko po jaką cholerę siedzicie w tej firmie, z takimi kompetencjami. Pokażcie za co potraficie i za 2-3 lata pochwalcie się sukcesami Waszych firm :). Z chęcią o tym poczytam, tu mam wrażenie nie wykorzystujecie w pełni swojego potencjału.

w Sedno
@Realista

Brawo, bardzo trafny komentarz doskonale oddający sytuacja w firmie. Ludzie kompetentni nie są mile widziani, dobry pracownik to taki co będzie z radością łykał każdą ściemę i obietnice. Pamiętacie jeszcze obietnice premii półrocznych ? :) a potem mętne tłumaczenia że to nie tak, to po prostu wszyscy źle zrozumieli ...

@w Sedno

Ludzie kompetentni są bardzo mile widziani. Ludzie, którzy snują domysły bez podstawowej wiedzy i bez wglądu we wskaźniki firmy siejąc bezpodstawnie zamęt chyba są "kompetentni", a nie kompetentni.

zniesmaczony

Mam bardzo mieszane uczucia co do używania tego serwisu do prania firmowych brudów. wydaje się że powinno być to miejsce gdzie potencjalni pracownicy mogę zasięgnąć rzetelnych informacji o kulturze zatrudnia w danym przedsiębiorstwie. I tu wszystkich zainteresowanych zdecydowanie należy OSTRZEC!!!! przed taki pracodawcą jakim jest Toi Toi Polska. Jest to firma gdzie pojęcia takie jak szacunek, uczciwość czy chociaż zwykła przyzwoitość są zupełnie obce. niestety tyczy się to zarówno pracowników jak i klientów. Chlebem powszednim w firmie są kłamstwa, pół prawdy i manipulacja. Chociaż jedno trzeba oddać wszystko robione zgodnie z prawe. Do tego wynagrodzenie, realnie, nie odbiegające znacznie od płacy minimalnej. Więc jeżeli ktoś myśli poważnie o pracy to zdecydowanie radzę uważać i dobrze się zastanowić czy warto. Niestety czasy gdy Toi Toi Polska był firmą godną polecenia minęły. Nie chcąc nikogo oczerniać, potencjalnym pracownikom radził był po prostu uważać i dobrze się zastanowić czego chcą.

Jarek

Ludzie weźcie się do roboty a nie wypisujecie te bzdury.

Hyhu
@Jarek

Do roboty to koń i traktor. Trzeba trochę jaj porobić bo nudno

Magazynier

Niestety ale z przykrością stwierdzam że firma toi toi nie rozpada się przez Mt tylko od środka przez naszych pracowników którzy wszyscy sobie na złości utrudniaja pracę i opowiadają bajki na temat innych.

Nick april

Od początku koronawirusa całe szczęście wypłata jest coraz lepsza. Nigdy nie było tak dobrze w tej firmie. W końcu zarządzają kompetentni ludzie którzy walczą o poprawę statusu zwykłych pracowników. Raj na ziemi.

Pogodzony
@Nick april

Ale o co chodzi ? Skoro wszyscy siedzą cicho i godzą się na takie warunki znaczy się wypłata im odpowiada. A to dla góry oznacza że można jeszcze trochę przyciąć a by do Niemiec poszedł większy przelew. Wykażą się to pewnie skapnie i dla nich jakaś większa premia. Przepraszam bardzo ale liczenie w Toi Toi-u na szacunek i godne traktowania pracownika jest daleko idącą naiwnością. Pracownik to tania siła robocza co ma (usunięte przez administratora)za miskę ryżu i być wdzięcznym swoim przełożonym że dostanie ją na czas, bo podobno gdzieś indziej jest gorzej. Szkoda tylko że młode wilki u steru zapominają że firma to nie logo a ludzi, a tych jeszcze trochę i zabraknie.

Nick april2
@Nick april

Coraz większą wypłatę masz tylko Ty jak dopisujesz godziny, których innym nie chcą płacić albo są dni do odbioru. Dobrze w tej firmie mają Ci, którym sprzątasz samochody. A raj na ziemi masz klęcząc pod biurkiem przed wypłatą.

Zastępca
@Nick april2

Nie pasuje to się zwolnij.

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.