Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Kala

Dzień dobry :) Właśnie znalazłam ofertę do Was na pracuj.pl na przedstawiciela i zamierzam aplikować, bo wygląda to całkiem konkretnie. Czy ma ktoś jakieś rady? Jak przygotować się do rozmowy? Czego się spodziewać? I najważniejsze - czy warto? Doświadczenie mam, nie boję się wyzwań i jestem raczej wygadana, więc raczej pozytywnie to wszystko widzę, ale byłabym wdzięczna za jakieś informacje, to byłoby dla mnie bardzo pomocne.

OmO
@Kala

Co do rozmowy, myślę, że nic cię nie zaskoczy, przygotuj się merytorycznie, a skoro jesteś wygadana, to resztą nie musisz się martwić ;) Moim zdaniem warto ogólnie, zwłaszcza jak masz doświadczenie, to nie będzie to dla ciebie nic zaskakującego. Utrzymaj to pozytywne nastawienie i wszystko będzie git.

Kala
@OmO

Dziękuję :)

OmO
@Kala

Spoko, jakbyś miała jakieś wątpliwości, czy inne pytania, to pisz śmiało

opinia w gwiazdkach

HiGlith

Pracodawca na poziomie, pensja + prowizja jest naprawdę satysfakcjonująca, branża farmaceutyczna jest specyficzna i nie każdy podoła ale przy odrobinie zaangażowania praca jest przyjemna. Nie ma wyścigu szczurów, każdy pracuje ramie w ramie, atmosfera jest co najmniej dobra :)

gryzelda
@HiGlith

wybaczcie, że wygrzebuję komentarz sprzed miesiąca, ale bardzo mi się spodobało to co piszesz i podpisuję cię obiema rękami pod tą opinią :D dobrze mówisz, z tym zaangażowaniem, to jest bardzo ważny składnik, bez tego ani rusz niestety niektórzy o tym zapominają i wymagają nie dając od siebie nic, a umówmy się, w tej pracy ciężko funkcjonować w taki właśnie sposób

falfe
@gryzelda

Zgadzam się, dokładnie tak jest...

Jury
@falfe

to chyba jak wszędzie i do wszystkiego

falfe
@Jury

Przepraszam, ale w jaki sposób się to od nosi do mojego komentarza, bo trochę nie rozumiem wgląda jakbym zgadzał się wszędzie i do wszystkiego :P A tak zdecydowanie nie jest. Ale podejrzewam, że nie do mojego miałeś się odnieść, nie?

Jury
@falfe

no tak hehe

Vala

Do Unipharmu poszukują Key Account Specialist i Przedstawiciela. Z opisu stanowiska oprócz subtelności nie wywnioskowałam żadnych zasadniczych różnic, a domyślam się, że są skoro są dwa stanowiska, a nie jedno

Bebop
@Vala

Różnica jest taka jak napisano w ogłoszeniu PM promuje prod. wśród lekarzy i farmaceutów, a KAS hurtowni i aptek

Zumba
@Vala

Jeszcze na lokalizację zwróć uwagę, bo jedno stanowisko to Małopolska i Śląskie, a drugie to już Dolny Śląsk. Według mnie mnie to jest jednak zasadnicza różnica.

V
@Zumba

Tak tak, to zasadnicza różnica obiektywnie, nie tylko według Ciebie, ale mi chodziło bardziej o różnicę w samej specyfice tych stanowisk

Zumba
@V

No to tutaj tak jak mówił @Bebop, sęk tkwi w grupie docelowej, więc na pewno są jakieś różnice w stosowanych technikach, ale to jest coś, czego się raczej tu już nie dowie. Więc musisz się zastanowić z którą z tych grup wolisz pracować i tyle :)

Mirabelka
@Vala

Słuchajcie, wiecie czy te oferty są nadal aktualne? Słyszałam trochę dobrego o firmie, sama używałam kilku produktów i byłam zadowolona, więc myślę, czemu by nie spróbować

filozof

To była i ciągle może być fajna firma! Niestety w ostatnim czasie wiele osób zapomniało jak bardzo stresująca jest praca przedstawiciela medycznego. A już Newton w III zasadzie dynamiki określił relacje miedzy ciałami! "Jeśli ciało A działa na ciało B siłą F, to ciało B działa na ciało A siłą o tej samej wartości i kierunku (reakcja), tylko zwrot jest przeciwny" :( Jaki efekt? - odwrotny od zamierzonego. PM stresuje się bo "cyklówka", bo kolejne e-maile,, bo trzeba wykuć na pamięć, bo kolejki do lekarzy, bo pacjenci złorzeczą, bo w aptekach problemy i sprzedaż nie idzie tak jakby chciał. A gdzie miejsce na pozytywną motywację? Odpoczynek? Może warto przemyśleć jak wspierać pozytywnie?

Pstryk
@filozof

Generalnie masz racje ale jak słusznie zwróciłeś uwagę to jest specyfika zawodu przedstawiciela czy to medycznego czy jakiegokolwiek innego i zgadzam się w stu procentach, że wsparcie podstawą zaangażowania ale jak ktoś się decyduje na bycie malarzem to nie narzeka, że mu farby śmierdzą

filozof
@Pstryk

Są różne farby, coraz częściej ekologiczne. Czyli nie śmierdzące!???? można być malarzem i czerpać z tego przyjemność! Tego życzę wszystkim - przyjemności i satysfakcji z pracy! Szczególnie ze juz praktycznie weekend, czyli w tej sytuacji dobrej zabawy!????????

Malmo
@filozof

Są tacy, którzy czerpią z tej pracy przyjemność i satysfakcję. A że stres w pracy się zdarza - normalka. Stres jest wszechobecny w naszych czasach i myślę, że to nie powinien być wyznacznik, czy praca jest “dobra czy niedobra”. Wiadomo, że każdy reaguje inaczej na różne sytuacje, ale ja się nie czuję zaniedbana w kwestii wsparcia

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Princesa

Szczerze mogę przyznać, że jeszcze w żadnej pracy nie czułam się tak pewnie. Już któryś miesiąc za mną, miałam bardzo dobre szkolenie i to jest dla mnie mega ważne, dzięki temu wiem co i jak robić. Wypłata jest na bardzo przyzwoitym poziomie więc mogę polecić.

Karola
@Princesa

Ja na początku byłam trochę przytłoczona ilością wiedzy i powiedzmy wymaganiami ale to ma sens bo stawia się na pełen profesjonalizm. Może nie każdy się odnajdzie bo to specyficzna branża ale też koniec końców mogę polecić.

Kubik
@Karola

Trzeba mieć dużą wiedzę, żeby dobrze się prezentować

ilo
@Kubik

samo życie

@Princesa

BZDURA - nikt z przedstawicieli tego nie napisał - to opinia osoby zarządzającej z centrali ;-)

Monk
@Marek

Skąd taki wniosek Sherlocku?

Ilya

umyłam ostatnio fordziaka łącznie z pastowaniem itd. itd, jakbym dostała inny samochód xD

karpa
@Ilya

W srodku tez?

Ola

nie polecam - to jakaś farsa

Paulina

Czy duże doświadczenie w handlu rekompensuje braki w wiedzy farmaceutycznej ?

Aga
@Paulina

Jak ja zaczynałam to też byłam trochę zielona w temacie, ale firma przeprowadza porządne szkolenie także na pewno będziesz dobrze przygotowana do pracy. Najlepiej zadzwoń i zapytaj osobiście kogoś z rekrutacji.

Paulina
@Aga

Jakby nie było już chwilę zastanawiam się nad. Dzięki Aga, trochę mi ulżyło :)

Krzysztof

Macie gps w autach w tabletach?

Piter
@Krzysztof

Nie wiecie czy macie?

Maje
@Krzysztof

Są gps wszędzie gdzie tylko można było ućknąć.

Aneta

Kiedyś pracowałam w Unipharmie, ogólnie dobrze wspominam ten czas. Ludzie ok inni nieco mniej, jak to ludzie, ale generalnie raczej większość była w porządku. Od mojej kadencji minęło chwilę więc nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, rynek się zmienił. Rynek pracownika itd. Za moich czasów wynagrodzenie było dobre ale szału nie robiło. Za to było rekompensowane różnymi dodatkami. Poza tym po macierzyńskim nieco dłuższym niż reforma przewiduje nie miałam problemu ze znalezieniem nowej pracy i przez to najbardziej się cieszę, że tam pracowałam

zainteresowana
@Aneta

czy ktoś mógłby się odnieść do aktualnej sytuacji?

Lilak
@zainteresowana

Nie wiem jakie wynagrodzenie uważasz za satysfakcjonujące ale akurat ten aspekt uważam za duży plus

siska

miejsce pracy godne polecam

kinka

Niedawno dopiero rozpoczęłam pracę dla Unipharmu więc na ten moment mogę tylko potwierdzić, że szkolenie jest dobre ale bardziej chciałam pochwalić ludzi, z którymi pracuję. Wiadomo, każdy chce być jak najlepszy, a mimo to większość pomaga i można na nich w razie czego liczyć na jakąś podpowiedź od dłuższych stażem

Olka
@kinka

O tak zgrany zespół to podstawa pracy!

Borsuk
@Olka

bardzo ważna! ja nie jestem przedstawicielem, wiec nie wiem jakie są miedzy wami układy i w jakim stopniu w rozjazdach jest ważna atmosfera, ale my jak siedzimy w jednym pomieszczeniu prawie codziennie po kilka godzin to bardzo doceniamy zjawisko pracy zespołowej

Lauren

Bardzo w porządku miejsce, porządny pracodawca, w porządku ludzie. Pozdrawiam serdecznie

Iza
@Lauren

Z tego, co piszesz, wynika, że jest parę czynników, które mogą zachęcić przyszłych pracowników firmy Unipharm HOLDINGS do zatrudnienia się w niej. Napiszesz jeszcze coś proszę na temat tego, jak wygląda taki jeden dzień w pracy w tej firmie? Jak ustalane są grafiku, po ile godzin trwają zmiany?

Lauren
@Iza

Wiem, że jesteś moderatorką, taka praca ale nie chce mi się z tobą gadać

Milu

Czesc, stwierdzilam ze i ja podziele sie swoja opinia. Powiem szczerze, ze ta praca jest wymagajaca i merytorycznie trzeba byc dobrze przygotowanym. To prawda szkolenia to jedno, tyle ile od siebie dajesz to drugie. I tak patrzac obiektywnie, nie da sie olewac tematu, bo jednak trzeba sie dobrze zaprezentowac i zrobic dobre wrazenie. No jedni sie nadaja, drudzy nie. Jak ktos lubi kontakt z ludzmi i ogolnie ma pojecie o sprzedazy, to nie bedzie mial wiekszych problemow. Tego typu praca to serio fajna podstawa do zdobycia doswiadczenia. Sytuacje stresowe czasem sa, ale grunt to sie nie zniechacac. Ta praca może byc serio ciekawa.

XX
@Milu

dobrze powiedziane

kali
@Milu

Szkolenie moim zdaniem jest naprawdę dobrze przygotowane, ale nie da się na siłę nikogo nauczyć. Schludny wygląd wydaje się być oczywistym wymogiem nno i to co napisałaś Milu, że trzeba mieć dryg do bycia przedstawicielem

Sandrunia

Najbardziej ogólnie oceniając pracę dla Unipharmu, uważam że dużo zależy od predyspozycji człowieka. Napewno trzeba być komunikatywnym i się nie zniechęcać. Jako pracodawca, Unipharm daje radę. Benefity i wynagrodzenie rekompensują gorsze dni. Ogólnie na plus

Kam
@Sandrunia

zdecydowanie predyspozycje, podstawa sukcesu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

zadowolona

Pozwolę się pochwalić ale pracuję od stosunkowo niedawna dla Unipharmu jako przedstawiciel medyczny, wcześniej też byłam przedstawicielem ale głównie moja praca opierała się na kontakcie telefonicznym z klientem więc wiadomo na początku się trochę stresowałam. Teraz dużo bardziej swobodnie prowadzę rozmowy co oczywiście rzutuje na efektywność. Duże znaczenie miało szkolenie, że faktycznie miałam/mam na tyle dużą wiedzę, że spokojnie mogę prowadzić rozmowy i chyba mogę w końcu powiedzieć, że się na prawdę odnalazłam zawodowo.

plu
@zadowolona

@zadowolona gratuluję

rj2d
@plu

wow jest jeszcze ktoś kto się cieszy czyimś szczęściem ! Wraca mi wiara w ludzi, też się dołączam do gratulacji chociaż już trochę czasu upłynęło :)

Krystalic

po 2latach pracy dla Unipharmu mogę spokojnie ocenić jako pracodawcę na 5

yoda
@Krystalic

jest w porządku, co z resztą widać po opiniach

Madzik

Widziałam ofertę na przedstawiciela medycznego i wydaje sie calkiem sensowna

donia
@Madzik

gdzie mozna znalezc? jeszcze aktualne?

Rosa
@donia

zobacz na ich stronie internetowej. Wydaje mi sie, ze do kilku miast widzialam oferty. Pozdrawiam.

lika
@Rosa

faktycznie są. Też skorzystam!

Jesteście śmieszni
@Madzik

Całkiem sensowna... hm...to aż tak nisko trzeba upaść żeby o samym sobie takie informacje wypisywać?! Unipharmie już dawno padłeś na kolana i widzę że ciężko ci z tych kolan powstać. Smutne bo tam pracowałam ale nie żałuje że tak nisko upadli bo jak mówi stare dobre przysłowie - kto mieczem wojuje od niego i polegnie...

@Jesteście śmieszni

Teraz jestes dziewczynka? Wczesniej pisales pod tym samym nickiem i byles chlopczykiem ;)

pati

Jestem zadowolona z pracy dla Unipharmu. Polecam jako pracodawcę

J-23
@pati

A moze cos konkretniej?...z czego wynika ten cudowny stan zadowolenia?

pati
@J-23

z wielu powodów. Nie wierze w pracę idealną, w której zawsze jest super. Generalnie nie wierze w żadne ideały. Zawsze się znajdzie jakiś powód do niezadowolenia, dlatego realnie patrząc pensja mnie satysfakcjonuje, praca nie jest lekka ale też nie jest to kamieniołom na miły Bóg. Czuję się stabilnie, korzystam z benefitów, mam zagwarantowane wszystko co potrzebuję do pracy, w stanie takim, że nie jest mi wstyd pokazać się przed klientem. Oprócz chwilowych frustracji, lubię swoją prace, satysfakcjonuje mnie to co robię. To tak pokrótce z czego wynika mój cudowny stan zadowolenia. Mam nadzieję, że moja odpowiedź cie drogi/a J-23 satysfakcjonuje. Pozdrawiam serdecznie

Oli

Nie mam podstaw żeby mówić, że ta praca jest jakaś zła. Dużo też zależy od dnia. W tych czasach trzeba zdobywać nowe doświadczenie, bo tak naprawdę teraz się na to głównie patrzy na rynku pracy. Nauczyć się tu można całkiem sporo, zwłaszcza organizacji pracy. Trzeba sobie radzić ze stresem i nie bać się mówić..no to bez dwóch zdań. Grunt to działać :)

dagu
@Oli

calkiem dobrze ujete. wedlug mnie trzeba raczej wykazac sie zaangazowaniem i chęcią przyswojenia nowych rzeczy. Potwierdzam duzo sie tu czlowiek uczy. Pozdrawiam

Fajna
@Oli

Do dzieła ludzie orać orać orać a oni palcem będą pokazywać kierownicy na podwójnych co tydzień . Jest wielu do pokazywania . Powodzenia . Pracuje to wiem ale już nie długo bo niedaleko rady z grubym .

ewel
@Fajna

normalnie sie pracuje, ja tam nie narzekam

Bee

A to ciekawe... ;)

Dosc
@Fajna

Po interpunkcji widac ze to ta sama osoba pisze. Litości! Zwolnili Cie to zajmij sie czyms pozytecznym a nie te bajeczki w kolko wypisujesz!

Jesteście śmieszni
@Dosc

Może i zwolnili...z perspektywy czasu chwała wam za to bo dopiero u kolejnego pracodawcy zobaczyłem w jakim bagnie byłem pracując u was!

Iza
@Oli

Twoja opinia na temat pracy w Unipharm HOLDING wiele wnosi do tego wątku. Napisałaś, na co konkretnie trzeba się przygotować, by złożyć tam swoje CV. Z pewnością nadają się do tego typu pracy osoby chcące się czegoś nowego nauczyć i jednocześnie wzbogacić swoje doświadczenie zawodowe. Mam rację? Piszesz, że w Unipharm trzeba sobie radzić ze stresem. Możesz opisać jedną ze stresowych sytuacji jakich doświadczają pracownicy tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.