Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Arek

Czy PM mają dużo papierów i słynnych tabelek do zrobienia? Jak z geolokalizacją? Jak z wykorzystaniem samochodu w weekendy? Czy opieka medyczna działa od początku? Wysłałem cv, a nic nie wiem o firmie. Dobrze się pracuje?

@
@Arek

Dobre pytanie...

Ernest

Szkoda czasu no chyba że chcesz być małpką pracującą dla niby amerykańskiej firmy ????

Cabase
@Ernest

Napisane w punkt.

K.

Pracowałam w Unipharmie swego czasu. Odcinam się od negatywnych komentarzy, bo dla mnie było naprawdę okej ;) Ale ja nie o tym, rozpisywać i rozckliwiać się nie będę, wpadłam tylko pozdrowić pracowników byłych i obecnych

Gabriela
@K.

To super, że dobrze wspominasz pracę w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. Może jednak zechcesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Co było dla Ciebie największą zaletą pracy w firmie? Dobra atmosfera w pracy, zarobki?

K.

I to i to. :)

Zmiennik

ja nie znam szczegółów ale wiem , że wspierają rozwój zawodowy i umiejętności indywidualne pracowników tworząc Indywidualne Plany Rozwoju. Zapewniają możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych odbywających się przez cały rok oraz swoim pracownikom zapewniają też możliwość korzystania z Pozapłacowego Systemu Motywacyjnego. Firma zmienia się wraz z rynkiem na lepsze. Idzie dobre

Gabriela
@Zmiennik

Serce się raduje, kiedy pracownik wypowiada się w tak pozytywny sposób o pracodawcy. @Zmiennik Czyli twierdzisz, że firma Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. stawia na rozwój zawodowy pracowników. A jak jest z wynagrodzeniem w tej firmie? Jest adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Zmiennik
@Gabriela

Jest adekwatna i system premioey też solidny

Żako
@Gabriela

Ten komentarz brzmi patetycznie :P nie mówię, że to coś złego, ale brzmi

kiarra
@Zmiennik

No właśnie słyszałam, że sporo osób chwaliło szkolenia, więc musi być coś na rzeczy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Pracownik terenowy

Trudno mi się za wszystkie struktury w firmie wypowiedzieć, ale ja jestem bardzo zadowolona - można się dużo nauczyć, super szkolenia,idzie lepsze,dobry pracownik jest doceniany, a firma prężnie się rozwija, więc jest możliwość rozwoju zawodowego. Warto tu aplikować. Polecam

Dory1
@Pracownik terenowy

Ja też zadowolona. Wiadomo, nie ze wszystkiego w 100%, ale złego słowa nie powiem.

Poli

nie poszukujecie aktualnie pracowników?

Cynik
@Poli

Proponuję przejrzeć ogłoszenia. Ich brak może postawić odpowiedź przeczącą na Twoje pytanie. Co ty na takie rozwiązanie? ;)

Poli
@Cynik

niezwykle odkrywcze...

Oho
@Cynik

Boże jaki złośliwy !! :D

LoveUhaters

Czasami czytam tutaj komentarze, przypominam sobie tych ludzi, z którymi firma się rozstała i jak prywatnie staram się do nikogo nic nie mieć to to jest praca i z perspektywy pracodawcy się nie dziwię, że zwalnia osoby, które się nie sprawdzają ale też rozumiem mechanizm kierujący tutaj hejterów, w końcu normalna reakcja zwalić winę na kogoś innego za utratę dobrze płatnej posady z fulem benefitów w spoko branży. W końcu winny musi być:)

Idk
@LoveUhaters

Tak, ale ten mechanizm jest przykry, bo potem skutki odczuwa nie tylko dany osobnik, ale może się to odbijać na całej firmie. Ja prywatnie szanuję każdego, ale tutaj mam wrażenie, jakby wypowiadały się zupełnie inne osoby...jakoś tak zanika kultura osobista i przemawia frustracja. Poniekąd rozumiem, ale...no nie wiem, trochę mi to przeszkadza.

@LoveUhaters

Tutaj rzadko kiedy ktoś jest zwalniany. Tutaj w większości ludzie zwyczajnie uciekają...

Jefferson
@Idk

o to to, zgadzam się w zupełności...

@LoveUhaters

Widze że się nudzicie w biurze :D

Wera

Wiem że jest to forum o opiniach o pracodawcy ale myślę, że pracownicy mogą być dobrze zorientowani otóż czy wiecie czy są prowadzone jakieś badania aktualnie w warszawie? Gdzie pacjent może się dobrowolnie zgłosić, podobno czasami takie są organizowane?

@Wera

Jak sama zauważyłaś jest to forum dla pracowników i osób szukających zatrudnienia. Zapewne chodzi Ci o badania kliniczne jakiegoś leku, ale niestety nie mam o tym żadnych informacji. Zapewne powinnaś zadzwonić do centrali Unipharm i tam dowiesz się więcej. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/unipharm-holdings-sp-z-o-o,365414 pracodawca szuka przedstawiciela medycznego. Może kogoś zainteresuje ta rekrutacja?

Tomer
@Antoni

Dobrze, że piszesz, a wiesz może czy gdzieś oprócz łodzi szukają?

Aaroon
@Tomer

Jeszcze Kraków

Antoni wróć

Antoni gdzie jesteś?

Balli
@Antoni wróć

Co tak Ci na jego powrocie zależy?

Mama 75

Witam Poproszę konkretne informacje - ile jest wizyt na dzien - jak kształtują się zarobki. Brutto Czy ciężko wyrobić premie i ewentualnie ile ona wynosi

@Mama 75

Brutto jakies 5000. O premiach krążą legendy czyli czasem ktoś dostanie ale to jak pracuje kilka lat. Nie polecam. Przez pierwsze 3 miesiące nie możesz odejść bo masz umowę i już wtedy masz dość dlatego się rozglądasz za nową

wychodzą z ludzi prymitywy :D

Antoni

Nie bardzo rozumiem, czemu ma służyć Twoja wypowiedź. Skupiamy się tu na opiniach o firmie Unipharm Holdings i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat pracy i warunków jakie oferuje ten pracodawca. Jeśli masz taka wiedzę to zachęcam Cię do dyskusji.

Wicci
@Antoni

Sęk w tym, że nie wszyscy się na tym skupiają. A tak się składa, że wypowiedź Nicka niestety ma odzwierciedlenie w praktyce.

Mirabira

Gdzie wstawiane są aktualne oferty na konkretne lokalizacje?

@Mirabira

Masz na myśli nowe oferty pracy? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/unipharm-holdings-sp-z-o-o,365414 są ogłoszenia rekrutacyjne. Pracodawca szuka przedstawicieli medycznych w różnych lokalizacjach. Warto tam zajrzeć i aplikować, bo pracodawca gwarantuje prócz premii szeroki zakres benefitów. Daj znać jak zdecydujesz się na pracę.

Mirabira
@Antoni

Tak właśnie. Dam znać, na razie jestem na etapie rozglądania się.

Pitaja
@Mirabira

Na terenie jakich miast działacie?

insomniak

Polecam te produkty! nie chciałam "faszerować się" lekami nasennymi, a był to u mnie naprawdę duży problem, więc szukałam jakichś delikatniejszych preparatów...żadne suplementy nie dawały rady, ale Ypnomakt bardzo mi pomaga, w końcu śpię normalnie i nie umieram ze znużenia w ciągu dnia naprawdę szczerze polecam

miranda
@insomniak

też mi się sprawdzają polecam

@miranda

Ja mogę polecić Axobrex w końcu coś co faktycznie działa polepszając stan wszystkiego co znajduje się od czubka głowy do wysokości szyi, jest super.

insomniak
@Ania

Z tego akurat tez korzystam, ale dopiero zaczęłam więc nie mogę się jeszcze rozgadać na ten temat, ale zauważam już efekty, jak chodzi o oczy to bardzo profilaktycznie biorę, bo problem siedzi w rodzinie i wolę go uniknąć, ale jak chodzi o pozostale zastosowania to jakos tak lepiej łepetyna działa, przyda się do sesji :)

Justi
@insomniak

Cześć, używał ktos Xedrenio? jak oceniacie?

Miro
@Justi

Tak, ale wersji dex i od niedawna, więc nie mogę dać jakiejś pełnej recenzji, ale pracuje przy komputerze i dają mi sporą ulgę, bo od lat meczę się z suchym okiem, a te popularne krople pogorszyły tylko moj stan i sama Pani okulistka powiedziała, żebym się wystrzegał większosci z tych mocno reklamowanych w tv, bo robią więcej szkody niż pożytku więc ogólnie polecam

sophie
@Miro

czym się różnią dex od zwykłych?

Pick
@sophie

Mają rozszerzony skład o dekspantenol

@Pick

Panthenol na wszystko dobry :P

roześmiana
@Ania

rozbawił mnie ten wpis ...

Usb
@insomniak

Pomyliłeś fora, tu się umieszcza opinie nt pracodawcy a nie preparatów.

Hhe
@Usb

przepraszam z całego serca w imieniu wszystkich, którzy śmiali tu napisać nie na temat

Szczera
@insomniak

Szerze poleca firma unipharm ...

Amos

Pisaliście o samochodach, a jak jakieś dodatkowe narzędzia, typu telefon, czy jakiś tablet? Też zapewniają?

Pigeon
@Amos

Tak, dostaje się telefon, tablet, samochód, czyli wszystko co potrzebne

Amos
@Pigeon

Dobrze wiedzieć zatem, dzięki Pigeon ;)

Bożena
@Amos

Wszystko co oferuje firma Unipharm Holdings swoim przedstawicielom handlowym można znaleźć w ich ogłoszeniach o pracę. Firma prócz służbowego telefonu, samochodu, tabletu oferuje również fundusz socjalny, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, opiekę medyczną jak i wiele innych możliwości rozwojowych. W chwili obecnej w Warszawie poszukiwane są osoby do pracy w tym charakterze. Czy ktoś wybiera się na rozmowę rekrutacyjną?

@Pigeon

Czyli standard tak jak wszędzie...

Pigeon
@Marek

Czy wszędzie, nie wiem, wszędzie nie byłem. Ale nie mówię, że nie, albo, że to jest coś co wyróżnia uni wśród innych firm...po prostu odpowiadam na pytanie.

Luki

Nie polecam tej firmy, produkty bardzo słabe, odbijanie się od lekarzy, auta stare focusy, kolor ładny - jedyny plus. Siedziba w Warszawie urządzona w prywatnym domu, troszkę firma krzak, omijajcie ;)

Lark
@Luki

raczej Unipharm to nie firma krzak... w ogóle wiesz co to znaczy?

Blee
@Luki

Prywatnie pewnie jezdzisz Maybachem skoro 3 letni Focus jest beee?

Luki
@Lark

Tak wiem i idealnie Unipharm pasuje mi do tej definicji :)

Hhe
@Luki

chyba jednak ci się kolego pojęcia pomyliły:)

Kicia

Negatywne komentarze usuwane przez administratorów, no pięknie. Panny z biura siedzą i zgłaszają bo inaczej nikt nie chciałby przyjść do pracy. Nie polecam. Każdy kto przychodzi, już po pierwszych miesiącach chce uciekać. Ale podobno w każdej firmie tak było gdzie zarządzał Ernest...

Lark
@Kicia

Liczysz komentarze i sobie gdzieś to notujesz?:D

Jakub
@Kicia

Na forum Gowork.pl każdy ma prawo wyrazić swoją opinię bez względu na to, czy jest pozytywna, czy negatywna. Krytyka jeśli jest konstruktywna wiele wnosi do wątku. Jeżeli nie jesteś zadowolona z zatrudnienia napisz argumenty, które to potwierdzają i dodaj co chciałabyś zmienić lub poprawić w firmie Unipharm.

...

Omijać szerokim łukiem !!! Firma krzak która udaje wielką amerykańską korporację. Niszczą ludzi!!! Nie szanują twojego prywatnego czasu ani Ciebie jako osoby. Odradzam !!!

AaA.
@...

zacytuję Larka z odp niżej...wiesz w ogóle co to firma krzak? O Uni można mówić różne rzeczy, jasne, ale akurat krzakiem to bym go nie nazwała.

Czapi

Jakie samochody służbowe dostają u was przedstawiciele?

Uma
@Czapi

Ford Focus

Czapi
@Uma

Oookej, dziękuję za odpowiedź ;)

Dostoy

Moja rada dla każdego chcącego podjąć prace w Unipharmie to wykazać się dużą cierpliwością i zaangażowaniem

Rasco
@Dostoy

To ogólnie bardzo uniwersalna rada ;)

Noname
@Dostoy

(usunięte przez administratora) I nie ratuje ich fakt, że siedziba firmy mieści się w Empire State Building (co dyrektor bardzo podkreśla). Bycie chodzącą ulotką, mleka nie słowo w słowo scenariusza który później śni się po nocach bo musisz to recytowac lekarzowi jak redute Ordona ???? spowiadanie się po wizycie ile opakowań lekarz zadeklarowal się przepisać: 2 czy 5? Farma prom, sprzedaż i dystrybucja. Prezentacje w aptekach. Organizacja badań dla pacjentów. Pracy ciągle dochodzi i wymagań. Szkoda czasu

@Noname

Cała prawda o Unipharm Holdings, której siedziba mieści się w Empire State Buildings ???? Jeśli chcesz stracić swoje życie prywatne, nie jeść, nie spać (usunięte przez administratora) to miejsce dla Ciebie...

Miętus
@Noname

Tragedia, bo w pracy wymagają, może po prostu za słaby jesteś do tej pracy i pora poszukać czegoś łatwiejszego?

Sonsiad

Witam. Czy rzeczywiscie jest aż tak źle. Jak wyglada praca w aptekach i ogólnie atmosfera w firmie. Zostałem zaproszony na rozmowę i nie wiem czy jest sens jechać. Z pracą mi się za bardzo nie śpieszy także nie wiem czy nie odpuścić i spokojnie szukać czegoś innego. Proszę o konkretne podpowiedzi.

@Sonsiad

Jeśli Ci się nie pali grunt pod nogami i dzieci z głodu nie płaczą poczekaj na coś lepszego. Apteki - plan na farmaprom, który w przypadku PM bywa ważniejszy niż praca z lekarzami. Apteki nie chcą tego kupować, bo skala sprzedaży na regionie w stosunku do liczby aptek na nim jest nikła, rabatem też farmaceuty nie zachęcisz. Atmosfera - w każdym zespole są fajniejsze i mniej fajne osoby, są też osoby, które bawią się w głuchy telefon z kierownikiem... trzeba mieć świadomość, że jest stosunkowo miło dopóki tańczysz dokładnie tak jak Ci zagrają. (usunięte przez administratora)

@Sonsiad

Powiem tak, pracuje w Uni od dobrych paru lat i faktem jest że trzeba się sporo nauczyć, a później się mocno wykazywać. Od zawsze byłem handlowcem i szczerze powiedziawszy nie widzę się w innym zawodzie. To jest mój konik i chcę być w nim najlepszy ale to ja tak mam i to jest moje zdanie. Pracowałem jako handlowiec w kilku innych firmach i zasady pracy były bardzo podobne (tylko w jednej była duża samowola co sobie bardzo chwaliłem ale z tego co wiem to splajtowali, więc mogę się zgadzać lub nie z metodami Unipharmu ale im plajta raczej nie grozi). Odnosząc się do tego co powiedział noname i ja, powtórzę to co powiedziałem na początku, pracuje w Uni na tyle długo, że widziałem reorganizację zmiany w składzie, trochę twarzy się przewinęło i widać kto się faktycznie oddaje pracy, a kto chce po prostu bez zaangażowania popracować. Na wyniki trzeba się na zasuwać ale są, sam jestem jednym (moim zdaniem) z lepszych pracowników (premia nie przeczy mojemu przekonaniu) i nie jestem odosobnionym przypadkiem. Reasumując jak jesteś z natury handlowcem to się odnajdziesz i będziesz usatysfakcjonowany i pracą i płacą ale jak chcesz ot tak, to może poszukaj pracy przy sprzedaży precli czy czegoś mniej wymagającego. PS. Do noname z całym szacunkiem ale jeśli masz problem z zapamiętaniem tekstu, a później ci się śni po nocach to faktycznie masz problem...

@Xyz

Dzięki za odpowiedź.

@123

Dzięki za odpowiedź.

Kaq
@Michał

Na rozmowę zawsze warto iść moim zdaniem, a dopiero potem podjąć decyzję ostateczną

Qwert
@Kaq

Potwierdzam, uważam, że to mega głupota sugerować się tym co się pisze na goworku i nie iść na rozmowę przez to. Najlepiej wyrobić sobie opinię samemu, a nie polegać na tej wyrobionej przez kogoś innego. Chyba, że od razu czujesz, że nie jest to miejsce dla ciebie (bo fakt, środowisko pracy jest specyficzne i wmawianie, że każdy się tu odnajdzie jest niedorzeczne, bo to nieprawda), ale podejrzewam, że gdyby tak było, to byś w ogóle tego nie rozważał, tylko przeszedł koło oferty obojętnie.

Dor
@Michał

Gorzej nie trafisz.

Iza
@Qwert

Zawsze warto sprawdzić swoje siły podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ponieważ zbiera się wtedy nowe doświadczenie. Czy takowe posiadasz i brałeś udział w rekrutacji do Unipharm HOLDINGS? Podziel się z użytkownikami swoją opinią z nią związaną i ewentualnymi wskazówkami. Być może ktoś przygotowuje się do składania CV i bardzo im to pomoże.

@Dor

Żebyś się nie zdziwił/a nietrudno wcale trafić gorzej

Niko
@Iza

Witam. Jestem po I rozmowie z panią dyrektor. Rozmowa trwała około godziny. Bardzo miła atmosfera. Rozmowa konkretna bez owijania w bawełnę. Pytania standardowe o ścieżkę kariery w poprzednich firmach, o doświadczenie, o zachowanie się w różnych sytuacjach w aptece i gabinecie lekarskim. Tereny duże, rozliczanym jest się z imsa, sell outa i trapera. 9 produktów do lekarzy i 4 do aptek. Akcje farmapromowe, duży nacisk na merytorykę w gabinetach lekarskich (okuliści i neurolodzy). Dużo tego. Moim zdaniem praca dla ambitnych. Jeżeli nie masz doswiadczenia to będzie Ci trudno.

gosiak
@Niko

Dzięki wielkie za opisanie rozmowy, to pomocne ;)

Wiem, że to forum dla pracowników i właśnie dlatego was pytam tylko powiedzcie szczerze czy to są dobre produkty czy idąc do apteki sami kupilibyście wasze wyroby?

Nie, wióra są lepsze hmmm cza się zastanowić gdzie obchać zużyty szmelc

Kami
@.

co to za odpowiedz? żenada...

trolu konkurencji
@.

dla człowieka o mózgu chomika może i wióra są lepsze

Odpowiedź

Ja czasami wieczorem wezmę YPNOMAKT i wydaje mi się, że działa, śpię jak bobas haha ;)

Moli
@Odpowiedź

ja używam kropli do oczu, też polecam

Ola

zgadzam się

Urlih
@Moli

na wiosnę jest dramat z oczami

Może krople, resztę nie.

Sara

Podobno na południu lepiej się pracuje niż na północy, napisze ktoś dlaczego?....

Pasa
@Sara

aż takiego porównania nie mam, ale między południem a centralną zauważyłam głownie różnicę w klientach. Wiesz chodzi mi o lokalne naleciałości. W kwestii pracy samej sobie to przez dużej różnicy nie zauważyłam

@Sara

Północ ma takie ciśnienie nakładane z góry, że większość osób nie wytrzymuje tej presji psychicznie i z własnej woli rezygnuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.