E-Joyyo Laboratories Sp. z o.o.

Opinie o E-Joyyo Laboratories Sp. z o.o.

Maja

Pracujesz obecnie w E-Joyyo Laboratories? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak teraz wygląda praca w firmie i na jakie warunki zatrudnienia można liczyć.

olek

dokładnie tak! ja jestem zdania, że na premię trzeba sobie zasłużyć.. nie pracuję tu, żeby nie było, dopiero chcę słać CV. Jednak nie chciałbym na starcie zarabiać nie wiadomo ile, motywacja się przydaje i to normalne.

józek

a co? nie dostałeś??? - cholera jasna - no widać zapomnieli...ojo joj

Umba Umba

o widzę, ze mój post o wizycie u nich komornika szybko usunęli - ciekawe ile ten post przetrwa - zakładam, że 2 dni! buhaaaaaa!!!!!!!!!!!

Budy

Oj tzw dociekliwa - nie rób juz z siebie dalej przygłupa

alik
@Budy 10.11.2015 12:38
Oj tzw dociekliwa - nie rób juz z siebie dalej przygłupa

Dobre!

Budy

Nie zauważyłem żeby ktoś na kogoś się tutaj wściekał bo niby dlaczego? Rzeczywiście w poprzednich postach aż roi sie od opinii i tzeba tylko kursorem pojechać wyżej a nie czepiać się, że ktoś nic konkretnego teraz nie napisał. Ile razy można to robić....

xxl

jak Ciebie mało interesuje opinia o firmie w której ewentualnie zamierzasz pracować to gratuluję. Zadzwoń do nich to się dowiesz co "oferują" - podpowiadać trzeba?????

OLO

SWAROG GROUP -(usunięte przez administratora) - TAK CZARNY PR TEJ FIRMY JEST MOCNO ZASTANAWIAJĄCY

boni
@OLO 03.06.2015 14:04

Wcale nie jest zastanawiający - TO PROSTE - jaka firma taki PR

jamnik

o widzę, że ostatni post szybko wykasowali - prawda boli co...

swan

niech lepiej zmienią nazwę bo ich zahejtują na śmierć - opinię na rynku mają bardzo złą

fan

Opinia to już poszła w Świat alik. Kilka miesięcy temu zadzwoniła do mnie agencja headhunterska z propozycją spotkania. Chodziło o pracę u producenta napojów. Na moje pytanie - czy nie jest to aby SW? padła odpowiedz - nie proszę Pana, słyszeliśmy o tej firmie - proszę się nie obawiać - chodzi o zupełnie kogoś innego. NO COMMENT!!!

alik

Żadna inna firma chyba nie jest tak zjechana w internecie jak ta. Nawet jeżeli część postów jest trochę przesadzona w swoich komentarzach to jednak coś w tym musi być bo prawda leży najczęściej gdzieś po środku. Dla tej firmy to bardzo niewygodna sytuacja bo opinia idzie w świat.

łoś

czegoś równie tragicznego i beznadziejnego nie da się znależć

buddy

czy oni są już wpisani na CZARNĄ LISTĘ PRACODAWCÓW na FACEBOOKU?

leon

w wielu krajach.........ciekawe - mogę poprosić o link do strony jakiegoś sklepu, firmy zagranicznej która ma swoim portfolio UMMBĘ? wtedy uwierzę

Xl

Sprzedaja napewno duzo bo widac ich w wielu krajach. Samak napoju bardzo dobry,

xl

przecież to bankruci

bolo

ja tu na szczęście nie pracuję - po prostu szukam dostawcy energetyków i szlajam się po necie analizując potencjalnych dostawców. zawsze czytam o nich opinie, które też są różne. Ale tylu negatywnych wpisów nie znalazłem nigdzie. Przynajmniej wiem, gdzie już nie dzwonić. To są plusy netu.

bolo

ależ ta firma ma wiele negatywnych ocen - jak żadna inna - musi coś w tym być

buddy

dokładnie - jakiś przymuł

niemamwas

a mało masz informacji z postów?

xxl

bo to taka (usunięte przez administratora) firma właśnie.

lolitka

a to ciekawe? - pracuję tutaj i żadnego dyr. z "korporacji" nie uświadczysz - chyba że wolontariat.(usunięte przez administratora)

Ania

hej Macku. Widzę właśnie ogłoszenia o pracę na stanowisko ds. eksportu. Możesz mi powiedzieć jakie są warunki zatrudnienia ? jaka pensja, prowizja. Czy są częste wyjazdy ? będę wdzięczna za inf.

Maciek

Witam, działa i to bardzo dobrze. Zatrudnili Dyrektora ds. Sprzedaży z korporacji i postawił wszystko na nogi. Poza tym firma za granicą jest w czołówce energetyków. z tego co wiem w Polsce podsiali już umowy z sieciami. Widać poprzedni pracownicy ds. sprzedaży nic nie robili i nie potrafili. Płace poszły go góry, są plany sprzedaży itp. Wiem bo tu pracuję. Wiem jaka była opinia ale teraz to naprawdę inna firma. Nawet samochody firmowe są..Dajemy rade.

Buddy

Rzeczywiście tak jest - potwierdzam w 100%

xxl

(usunięte przez administratora) I jeszcze jedno - z tej firmy nikt nigdy nie został zwolniony tylko wszyscy sami pouciekali - jedni szybciej inni wolniej.Tu jest i będzie wieczna rotacja - póki to się nie rozpadnie.

kate

Witam, szukam informacji o firmie swarog, piszę artykuł do uczelni o firmach z tej branży i liczę na Waszą pomoc. Chodzi przede wszystkim o podejście pracodawcy do pracownika, zarobki (czy dają minimum - średnia krajowa), rodzaje stanowisk i sama umowa (czy jest możliwość zatrudnienia na stałe). Czy jest ktoś kto umiałby mi odpowiedzieć na takie pytania?

Buddy

(usunięte przez administratora) jak kazdy z wykształceniem czy doswiadczeniem wieje z tego miejsca do lepszej pracy.

fix

zgadza się - 150% prawdy

budy

A po co więcej? Przecież opinia z wcześniejszych postów jest raczej jednoznaczna - firma nie zasługuje na czyjekolwiek zaufanie a szukający pracy dobrze już o tym wiedzą. I mam nadzieję, że będą się trzymać z daleka, żeby nie psuć sobie CV. Chociażby z tego powodu. NIE ZAWRAZAJCIE SOBIE GŁOWY TĄ FIRMĄ - NIEWARTO!!!!!!! ( usunięte przez administratora )

olo

z choinki się urwałeś? Głupi jesteś czy udajesz....

olo

za własne pieniądze to i z 4 tygodnie

?

zadzwoń i porozmawiaj z panem k. albo r. w tym języku - koszmarne dukanie usłyszysz. Zadzwoń

?

Wróciłem właśnie z targów z Anugi. Stoisk z napojami energetycznymi od pyty. Coraz ich więcej i coraz bardziej są tanie.

Tomek

Z tego co wiem dostala targi pokazna kwote. Teraz co miesiac sa na targach, polagra, anuga itp. Poza tym dotacja obejmuje tez stanowiska pracy. Poza tym produkt super rotuje, atmosfera jest fajna. Z tego co wie to byli pracownicy nic nie sprzedawali. Polecam kazdemu.

Tomek

Ja właśnie miesiące temu przyszedłem do pracy. Ci co zostali zwolnieni lub odeszli nie nadawali się to pracy. Te wpisy to bzdura chociażby iż firma była na targach, dostała dotację w EU, i po za tym miała kiepskich ludzi do sprzedaży i planowania produkcji.

?

Jezu jak się cieszę że już w tej firmie nie pracuję. Ale jest jeden pozytyw - już żaden pracodawca nie będzie mnie w stanie niczym zaskoczyć. Jednak nie ma tego złego co by na ......................Gonią równo w piętkę.

Link jest do piosenk ELektrycznych Gitar "To juz jest koniec" :D

John Doe

Jeżeli nie potrafisz wywnioskować sytuacji z poniższych wpisów ja skwituje sytuacje tej firmy artystycznie... kliknij link: (usunięte przez administratora)

John Doe

Ummba to tani energetyk. Regg to był izotonik który juz w tej chwili nie istnieje. To jest ich produkt którego rozlew zlecają na Węgrzech. Są właścicielem marki i maja prawo do decydowania o nim. W Polsce ilości śladowe. W Europie zresztą tez nic nie znaczy, ale fakt to ich produkt.

?

Taka strona to dobra rzecz. Jak dzwoni ktoś z zapytaniem ofertowym to wystarczy podać mu linka na tę stronę. I wszystko jest jasne. Już raz tak miałem. Potencjalny klient oddzwonił i podziękował.

Marcin

Nikt taki nie pracuje, opisuja to pracownicy zwolnieni z pracy. Wypisuja glupoty za ktore juz jak wiem beda odpowiadac.

Holmes

Potwierdzam poprzedni wpis w 100% !!!

mewka

marzy Ci się praca cud - to omijaj swarog trup - i tym stwierdzeniem żegnam się z radością udając się na weekend. p.s - K. - udało Ci się z tą nazwą trup - dobre

.K.

tak wiem - rzut monetą buhhhhaaaaaa!!!!!!!!!! - już więcej nie zabieram głosu na tym forum bo jaki jest sens pisać o trupie. powodzenia wszystkim

jola

nie zwracają za telefon, za benzynę a flotę to prędzej zobaczysz na Bałtyku he he he.............o czym marzysz człowieku - przecież upały ustąpiły...........a Ty takie naiwne pytania zadajesz. nie szkoda czasu? lepiej poszukaj normalnej firmy. tutaj nawet nie mają szefa sprzedaży to o czym gadamy???

skąd tam! - wchodzisz do biura, mówisz że się znasz na handlu i już pracujesz - musisz tylko mieć własny komputer, telefon i najlepiej jak wyjazd na targi też sobie sfinansujesz bo firmę nie stać.. - a i najlepiej za darmo na okresie próbnym - cud malina - polecam . zasuwaj szybko, bo ktoś Cię ubiegnie..........

proponuję od zaraz -

Testy???????? W tej firmie????? PO CO?? Tutaj pracują tylko tacy, którzy nie mogą znależć innej lepszej firmy. Więc po co testy. Bez sensu. Na co????

Aga

Witam, wlasnie dostalam pace w swarog group. Pensja podstawowa wysoka, oraz ciekawa prowizja. Polecam warunki sa ok. ( widac zmienily sie na duzo lepsze )

Zostaw opinię o E-Joyyo Laboratories Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Joyyo Laboratories Sp. z o.o.